ubisoft از فراز و نشیب های Splinter Cell: Conviction درس گرفته است

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
splinter-cell-blacklist.jpg

Splinter Cell: Blacklist تا کنون با استقبالی خاموش از جانب بازیکنان روبرو شده است و از جمله دلایل آن می توان به انتقاد ها و شکست تجاری Splinter Cell: Conviction اشاره کرد.
Convection عنوان بدی نبود اما وقتی در کنار عنوان باشکوهی همانند Chaos theory قرار می گیرد، به نظر می رسد که به همان معنی باشد.
کارگردان بازی، Maxime Béland در گفتگو با Joystiq گفت:
بازی 6 ماه پس از Conviction روی خواهد داد. شما در طی نیم ساعت اول بازی فقط با چیزی مثل این که رئیس جمهور به پیش سم فیشر می آید و می گوید که من بار دیگر به کمک تو احتیاج دارم، روبرو نخواهید شد.
ما این را برای سم شخصی تر و خصوصی تر از همیشه ساخته ایم.
نکته جالب توجه این است که این 6 ماه فاصله زمانی ناگفته نخواهد ماند:
ما قصد داریم با چیزهای هیجان انگیزی، این بازه زمانی را که بیرون از بازی است، پر کنیم.
هر آن چه که آن ها از Convection درس گرفته اند، بد به نظر نمی رسد اما مکانیزم mark and execute باید از Blacklist حذف شود.

این عنوان در March 2013 برای هر 3 پلتفرم اصلی منتشر خواهد شد.

منبع

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
Splinter Cell: Blacklist هیچ نکته جذابی واسه من نداشت (مثل قبلیا)
این بازی باید Reboot بشه

همین که سم فیشر دوباره تو این بازی شخصیت اصلی هست و دوبلور هم عوض شده کافیه تا اصلا برای بازی انتظار نکشم و در واقع برام مهم نباشه .

کاشکی شخصیت اصلی رو سم نمیکردن و میذاشتن از دور مراقب اوضاع باشه و رئیس فور اتلون باشه و شخصیت اصلی یکنفر و یک شخصیت جدید باشه . اصلا برام قابل درک نیز که اینکار ها رو سم چجوری تو این سن میکنه و چجوری انقدر جوون تر و خوش هیکل تر شده !!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این بازی باید Reboot بشه

این بازی در ذهن من و هزاران طرفداران پروپاقرص ریبوت شده به حساب میاد. از وقتی که صدای سم رو شنیدم دیگه این عنوان به نوعی برام ربیوت شده به حساب اومد و ترجیه میدم که در خاطرات سه گانه های اولیه بازی بمونم.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
این بازی باید Reboot بشه

یعنی با این حساب هر بازی که به بن بست خورد باید ریبوت شه؟ با این حساب ما مثلا 20 تا سری و فرنچایز داریم، تا 200 سال دیگه همینا هستند ولی یا ریبوت و یا ادامه :D

کانویکشن که اونطوری بود. از این جدیده هم خیلی خبر ندارم جز تریلر اولی که یه تنه یه ارتش رو میترکونی ( مثلا!! ) اونم توی روز.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
اسپلینتر سل قبلا به خاطر جدیت ماموریتهای سم فیشر و گیم پلی خوب و واقع گرایانش معروف شده بود. یعنی چی هر دفعه میان داستان سم فیشر رو شخصی تر میکنن مثلا میخوان یه روایت داستانی شبیه به اسنیک براش درست کنن من که بخش story mode کانویکشن اصلا بهم حال نداد هر حالیم که باهاش کردم مربوط به اون قسمت Deniable ops بود.

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
صدا یکی از مهم ترین ویزگی های هر شخصتیتی تو هر بازیه....اگه صداشونو بگیریم یعنی تمام ویژگی هاش رو گرفیتم...8-|

کلا اون کارایی که سم تو تو تریلر بازی انجام داد از سنش بعیده:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
داستان قرار نیست مثل Conviction شخصی باشه. گفتن دلیل اینکه سم بعد از اتفاقای پایان Conviction دوباره برمیگرده و درخواست رییس جمهور واسه کمک کردن رو قبول میکنه، شخصیه. این یعنی یا یه نفر تو این کارا دست داره که سم از قبل میشناسه و خورده حساب باهاش داره، یا یکی از دوستای سابقشه یا یه چیزی تو همین مایه ها (مثل شروع فصل 7ـه 24) وگرنه داستان تم ســیاسی/جاسوسی همیشگی رو داره.
تو متن خبر (از خود منبع) یه کم بد توضیح داده. کلا خبر Gaming Bolt غیر حرفه ای نوشته شده و نویسنده نظر شخصیش رو هم قاطیش کرده. همین خبر تو VG خیلی بهتر انعکاس داده شده.

پ.ن: بی شرف Grim چه H0T شده!:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حالا اگر بتونیم اینا رو یه جوری قبول کنیم، تنها چیزی تو تریلر گیم پلی بازی تو ذوق میزنه و خیلی رسوا هست اینه که این چجوری در طی 5 ثانیه از یه کوه میره بالا! (خداییش بز کوهی با این سرعت نمیتونه حرکت کنه!)
این یوبی سافت یه بازی نداره که توش از در و دیوار بالا نره

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
یعنی با این حساب هر بازی که به بن بست خورد باید ریبوت شه؟ با این حساب ما مثلا 20 تا سری و فرنچایز داریم، تا 200 سال دیگه همینا هستند ولی یا ریبوت و یا ادامه :D

کانویکشن که اونطوری بود. از این جدیده هم خیلی خبر ندارم جز تریلر اولی که یه تنه یه ارتش رو میترکونی ( مثلا!! ) اونم توی روز.
والا، حداقل بیان بگن ریبوته، ادم دلش خوش باشه :D.

اون نسخه SCC هیچی نداشت سمش خیلی سم بود :|. این نسخه برداشتن سم رو 50 سال جوون تر کردن، صداشم عوض کردن. یه لباس تنگ هم تنش کردن. یعنی فقط کم مونده جاستین بیبر رو هم بیارن بزارن بغل دستش تو بیسیم باهاش صحبت کنه :|.

امیدوارم اینقدر که میگن داستان بازی خوب باشه :|. حداقل آدم بچسبه به داستانش بلند نشه از این ور کشور بکشه اون ور، سر یه بمبی چیزی :|.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
یه تریلر بیشتر ندادنا!بعد ما داریم کل بازی رو زیر سوال میبریم:|
یه تریلر از بازی دارند این وضعیت رو داره وای به حال اینکه بقیه قسمت های بازی رو نشون بدند :|
بابا صداگذار سم رو کنار گذاشتند, مطمئنا دلشون به حال آیرونساید نسوخته! معلوم نیست هدفشون از این کار مسخره چی بود! بابا حداقل صداگذار رو عوض می کنید یه شخصیتی رو بیارین که به سم بخوره! آخه یه جوون 20 ساله بیاد صداگذار سم میانسال بشه؟! اصلا با عقل جور در میاد ؟! :|

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
من موندم شما به چی اینconvectionاین قدرگیر میدین؟قبول دارم به نسخه های قبلیش نرسید اما واقعا اون قدرهاهم بد نبود درکل من باش خیلی حال کردم. امیدوارم این صداپیشه اصلی برگرده من سم خودم رو می خوام!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر