UBISOFT در ابوظبی هم شعبه باز می کند

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
46881478579754635525.jpg

UBISOFT در ابوظبی هم شعبه باز می کند

شرکت UBISOFT به تازگی اقدام به انتشار آگهی استخدام در وبسایت رسمی خودش کرده است و این طور که پیداست آنها قرار است که یک شعبه جدید در شهر ابوظبی بنا کنند.
در حال حاضر این استودیو قابلیت بکارگیری 25 کارمند را دارا می باشد هرچند که UBISOFT در نظر دارد که طی 3 تا 5 سال آینده، تعداد پرسنل این استودیو را به 100 نفر برساند. در واقع شعبه ابوظبی به منظور پیشبرد هدف UBISOFT برای تلاش و پیشرفت جهانی این کمپانی بنا شده و تمرکز اصلی این شعبه معطوف به دو موضوع می باشد، یکی ساخت بازی های آنلاین بین المللی و دیگری ورود به بازار بازی های آنلاین خاورمیانه و آفریقای شمالی.
شعبه ابوظبی UBISOFT به افرادی با شرایط زیر نیازمند است:

وظایف فرد نسبت به تیم هنری:
شرکت در تشکیل گروهی از هنرمندان
یک تعلیم دهنده برای هنرمندان و همچنین مربیان آنها
دنبال کردن فعالیت های تیم هنری و اطمینان پیدا کردن از این که سطح کیفی کارهای هنری آنها به حد قابل قبولی رسیده باشد

همکاری:
پشتیبانی از طراحی و مکانیزم بازی ها با گزینه های منسجم و تصویری.
مشارکت با گروه در ارائه و تعریف خط مشی هنری بازی ها.
شرکت کردن در تصمیم گیری های فنی.

کیفیت:
شرکت در کنترل کیفی تمام بخش های بصری بازی همچون مدل ها، فضا ها و ...
اولویت بندی برای بهینه سازی سطح کیفی بازی ها.

پژوهش ها و بازاریابی:
کنترل فاکتور های اقتصادی و بازاریابی و همچنین تاثیراتی که از لحاظ هنری بر کیفیت بازی ها و مورد پسند واقع شدن آنها می گذارد.
انجام تحقیقات بر روی مصرف کنندگان، رقابت ها و همچنین روند فعلی موجود.
تقویت دید هنری به واسطه جستجو و تحقیق بر منابعی که می توانند از لحاظ بصری در صنعت بازی الهام بخش باشند.

افزون بر این، داشتن تجربه در زمینه طراحی وب هم برای متقاضیان یک مزیت محسوب خواهد شد.

همچنین این شرکت به دنبال افرادی است که بتوانند با دید هنری و سبک های گرافیکی شان، موجب خلق آثاری خلاقانه شوند. کسی که به همراه خودش می تواند یک دید هنری به این تیم ببخشد و کسی که تضمین می کند ارتباطات و درک درستی از چشم انداز این تیم می تواند داشته باشد.

افراد علاقه مند می توانند برای اطلاعات بیشتر در مورد این آگهی، به اینجا مراجعه نمایند.

منبع

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خواهشن پست 30یا30 یا نژاد پرستی ندید. اینجا فروم گیمه میتونید برید جاهای دیگه به فعالیت هاتون ادامه بدید.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اي شا الله يه درخواست به Ubi بديم كه شعبه جديدي تو تهران بزنه. Ubisoft Persia:d
فردين و آريا و كوروش و كلا بچه هاي مشتي سايت هم ميشن كارمندهاشون. :d
اولين پروژه Ubisoft Persia هم قطعا نسخه ي جديد Prince of Persia خواهد بود. :d
Prince of Persia: The Return of Young King >:d<

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
آقا اونا چپشون پــُـــره، پــول دارن، امکانات دارن، توانشو دارن، هرکسی و هرچیزی رو دلشون بخواد جـــذب میکنن! دارن آقا، دارنو میتونن!

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
مسلما خیلی هاشون ایرانی خواهند بود...
فکر نکنم عربها استعداد ساختن بازی داشته باشن:d
4 - 5 تا فروم یا سایت عربی برو بعد بیا همچین حرفی رو بزن ;)
تو تاکسی نشسته بودم با تبلت کار میکردم بحث شد راننده گفت تو از اونور دنیا هم خبر داری اما من که پشت تاکسی نشستم از اونطرف هیچ خبری ندارم !

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
اقا قبول کنیم دنیا داره پیشرفت میکنه و صدرصد مردم و کشورا هم دارن پیشرفت میکنن باید قبول کنیم خیلی عقبیم و ژست میهن پرستی هم نگیریم عربا لیاقتشون بهتر از ایناست من جای شرکتا بودم تو حوزه خلیج فارس شعبه باز میکردم قطر رو ببینید کویت رو ببینید امارات برج خلیفه جام جهانی بازیای اسیایی در اینده المپیک بخدا این عربایی که من میبینم E3 و المپیک زمستانی هم میتونن برگزار کنن افرین به عربا افرین و تاسف واسه ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر