Treyarch: لطفا در تعطیلات کریسمس به بازیکنان نوب آسان بگیرید!

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
screenshot_295118_orig-600x450.jpg

تعطیلات کریسمس نیز نزدیک می باشد و در همین راستا استودیو Treyarch، سازنده بازی Call of Duty: Black Ops II طی پیامی که داده است، مطلبی را به استحضار بازیکنان حرفه ای رسانده است.

Treyarch در پیغام خود می گوید:" در تعطیلات کریسمس، شبکه های آنلاین با سیل عظیمی از بازیکنان نوب مواجه می شوند و ما از شما می خواهیم که به این نوع از بازیکنان آسان بگیرید."
Treyarch این پیام خود را در لابی آنلاین بازی Black Ops II به مهربانی اعلام کرده است.

آیا شما مایل هستید که توصیه های Treyarch را عملی کنید؟ یا خیر.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوستان جوري در مورد نوب ها صحبت ميكنن كه انگاراين بندگان خدا ادم نيستن چه قدر نوب ها بودن كه با استمرار توي همين كال او ديوتي الان تو مالتي هاي كال او كمتر هارد كوري به گرد پاشون ميرسه.
نه باباووو
بعضیا کلا با رَنک بالا زاده شدن !
نوب نبودن از اول

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
نه باباووو
بعضیا کلا با رَنک بالا زاده شدن !
نوب نبودن از اول
حالا نکته ی جالب اینه که همین دوستان که ادعای هاردکوریشون آسمون رو سوراخ کرده برن تو مولتی نوب پسند همین کالاو، تمام نوب بازی هایی که از نظرشون آب خوردنه رو هم در بیارن 5 تا Kill پشت سر هم نمیتونن بگیرن :lol:

ahmes

کاربر سایت
Dec 17, 2008
56
بچه ها من آنلاین فقط BF 3 بازی میکنم ، البته تا هفته دیگه گیم COD Black ops 2 میرسه ... اینجا هم واسه اسلحه های خوب باید جونت بالا بیاد تا گیرت بیاد ؟ :D بعد مثل BF هم وسیله نقلیه هست یا فقط تک نفره هست ؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
بچه ها من آنلاین فقط BF 3 بازی میکنم ، البته تا هفته دیگه گیم COD Black ops 2 میرسه ... اینجا هم واسه اسلحه های خوب باید جونت بالا بیاد تا گیرت بیاد ؟ :D بعد مثل BF هم وسیله نقلیه هست یا فقط تک نفره هست ؟
اینجا جاش بود؟؟:D

من BOII رو نزدم ولی تا اونجایی که میدونم مثل نسخه های قبل بکش برو جلو و Kill streak هست و برای گرفتن اسحله های جدید فقط کافیه LVL UP کنی که اونقدرم کار سختی نیست:D

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
نوب باید بشینه سه چهار باری بازی رو روی veteran تموم کنه بعد اگه فرت فرت کشته شد شکایت کنه8-|
این نوب نوبی که اینجا راه انداختن بخاطر اینه که اصلا" و ابدا" اطلاع ندارند نوب یعنی چی

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
اگه يه روزي برسه كه خبري از COD زده بشه و سريعا يه عده نريزن ترولش نكنن اون موقع سايت گلستون ميشه.

===
حالا شما انقدر ميگيد نوب مگه اولش خود شما چطوري هستيد وقتي ميريد تو آنلاين BF، Killzone يا هر چيز ديگه اي از همون اول با اسكيلايي كه ميگيريد سرور رو به خاك و خون ميكشيد؟نه اولش عادت نداريد و بعد يه مدت بازي دستتون مياد خوب اينم همون طوريه ديگه مگه ميشه COD نوب داشته باشه و BF نداشته باشه؟اين با عقل جور درمياد؟

در كل انقدر يك طرفه به موضوع نگاه نكنيد تا همين سال قبل روزي 100 تا خبر زده ميشد و EA بازيش رو هايپ ميكرد مگه COD فنا ميومدن تو همش اينجوري ميكردن؟شما هم ياد بگيريد به طرف مقابل و علايقش احترام بزاريد نيازي نيست الفاظ ناشايسته اي رو به يه بازي به اين بزرگي نسبت بديد.

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
اگه يه روزي برسه كه خبري از COD زده بشه و سريعا يه عده نريزن ترولش نكنن اون موقع سايت گلستون ميشه.
خب آخه پیام تبریک بهتر از این نبود ؟ :d

دوستان جوري در مورد نوب ها صحبت ميكنن كه انگاراين بندگان خدا ادم نيستن چه قدر نوب ها بودن كه با استمرار توي همين كال او ديوتي الان تو مالتي هاي كال او كمتر هارد كوري به گرد پاشون ميرسه.
تو جوامعی که دکتراش ارزششونو به رخ کشیدن علم به دیگر عالمان ( ! ) به هر قیمتی میبینن ( Fringe ) انتظار داری گیمر هاش قدرت بازیشونو به رخ هم دیگه نکشن و همدیگه رو ضعیف نگه ندارن ؟
جامعه ی یوتوپیا شما رو کجا دلم بزارم؟
افتخار این اتوپیایی که ازش کسی جلو نزده به اینه که علمو برا خاله بازی تولید نمیکنه .
مگه اینکه خودافتخارسازی(!) کنید کسی بهتون نرسه.
کسی یعنی اینا و اینا ؟

آخرین ویرایش:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
تو جوامعی که دکتراش ارزششونو به رخ کشیدن علم به دیگر عالمان ( ! ) به هر قیمتی میبینن ( Fringe ) انتظار داری گیمر هاش قدرت بازیشونو به رخ هم دیگه نکشن و همدیگه رو ضعیف نگه ندارن ؟
جامعه ی یوتوپیا شما رو کجا دلم بزارم؟
افتخار این اتوپیایی که ازش کسی جلو نزده به اینه که علمو برا خاله بازی تولید نمیکنه .
مگه اینکه خودافتخارسازی(!) کنید کسی بهتون نرسه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر