Trailer جدید از Scarface که امروز اومده

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234
دوستان عزیز زمان E3 2006 یک Trailer از Scarface داخل سایتهای خبری release شده بود اما 1 روز میشه که یک trailer جدید تر هم release شده که سایت gamespot گزاشته برای download البته فکر کنم باید عضو باشید تا بتونید download کنید ... حالا به هر حال اگر عضو هم نیستید من براتون گزاشتم تا download کنید.
حجم این trailer هست : 20mb ولی خالی از لطف نیست اگر DL کنید چون قسمتهایی از GamePlay این بازی رو هم توش نشون میده یعنی میشه فهمید بازی در چه حدی است.
scarface : the world is yours هم فکر میکنم بازی خوبی از آب در بیاد ... خوراک دوستاران سبک GTA است ... فکر میکنم تا شهریور بیاد . میتونیم منتظر یک بازی باحال دیگه باشیم :)
البته این بازی گفته میشه برای PS3 و Xbox 360 هم قراره بیاد ولی تا حالا که هیچ Screenshots یا Trailer مربوط به scarface این دو تا کنسول بیرون نیومده ولی فکر منم با PS3 چیز خفنی میشه ...

برای download کردن Trailer این بازی که مربوط به PS2 است از لینک زیر استفاده کنید :

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234
آقا برای شما مشکلی هست مگه ؟؟؟ من اینکار رو میکنم تا مشخص باشه ... جایی رو پیدا نکردم که مربوط به این game ها باشه تا اونجا بزارم . بعدا مدیران بازیسنتر اگر خواستن جاش رو عوض میکنن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر