Trackmania 2 | PC

Developer: Nadeo
Publisher: Ubisoft
Genre: Racing/Cars
Platform: Only PC
Release Date: 2011 - Maybe Summer
Play Modes: Single/Multiplayer
ESRB: E
Trackmania_2_cover.jpg

مطمئنا شماره ی اول این بازی, یکی از بهترین و شاید هم بهترین بازی racing از نوع arcade بوده و هست. وحال بعد از چند سال, بزودی شاهد شماره ی دوم این بازی با آپدیتها و موارد جدید خواهیم بود. TM2 در سال 2009 و در جشنواره ی بازی در پاریس به همگان معرفی شد و بزودی اطلاعات جدیدی از آن در نمایشگاه E3 خواهیم شنید.​

گیم پلی این شماره شباهت زیادی به شماره ی قبلی دارد و مانند آن می توان با شرکت در مسابقات سرعتی, زمانی و نمایشی با حریفان به مبارزه پرداخت. امکان ساخت جاده, همانند شماره ی قبلی, در این شماره نیز وجود دارد به همراه اضافه شدن قابلیتهای هندسی جدید در ساخت جاده ها. اضافه شدن ManiaScript برای ایجاد حالت های مختلف توسط کاربران, محیطها و مناظر جدید مثل Canyon و Valley نیز از موارد جدید اضافه شده به بازیست.​

هنوز تاریخ دقیقی از بازی منتشر نشده ولی با توجه به گفته ی وبسایت رسمی بازی, انتظارها خیلی زود به اتمام می رسد.​

این هم screenshot های بازی:

یکسری تریلر و عکس غیر رسمی در لینک زیر:​

امیدوارم مانند نسخه ی اول, باز هم شاهد یک بازی racing پر هیجان و بینظیر باشیم​

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
تصاویر جدید از بازی
واقعا گرافیک خوب داره

این تریلر را هم حتما ببینید
New Ridge Racer Unbounded Trailer

واقعا گرافیک بینظیری داره - من که دیگه نمیتونم صبر کنم

شماره اول که خدا بود!
انصافا کل کل تو تراک مانیا یه دنیا بود واسه ما

واقعا هم کل کل کردن توی شماره اول خیلی حال میداد

گرافيكش كپيه پارادايس سيتي ـه !

چی میگی باو - این که گرافیکش خیلی بهتره - فقط به تپه ها نگاه کن که چقدر طبیعی به نظر میان

http://games.gamepressure.com/view_screen.asp?ID=207868

بادش بخیر تو ایران اول بودیم:d
تصاویرش که خیلی زیبا و دلنیشین هست>:d<

چه دورانی بود - من هم یه چند روزی اول بودم

• Like
Reactions: koorosh sh

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
توجه کردین ناشر بازی Ubi هست و بازی فقط انحصاریه PC هست؟ :d
من نسخه اول رو بازی نکردم. یه کم از حال و هوای بازی میگین؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
توجه کردین ناشر بازی Ubi هست و بازی فقط انحصاریه PC هست؟ :d
من نسخه اول رو بازی نکردم. یه کم از حال و هوای بازی میگین؟
آره دیگه بازی انحصاری PC هست - این همه PC Gamer های بازیسنتر نگران انحصاری های کم PC بودند, حالا بیان از این انحصاریها حمایت کنند ولی خبری نیست که نیست...

خب برو بازی کن دیگه - منتظر چی هستی - یک بازی racing arcade فوق العاده با ماشینهایی در چندین سبک مختلف (Formula 1 - جاده خاکی - سرعتی ... ) که میتونی توش پشتک بارو هم بزنی !!

• Like
Reactions: VahiD_ST

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
عجب چیزی بود! اول که تایپیکو دیدم(با توجه به انحصاری بودن بازی) اصلا فکرشم نمیکردم ارز دنبال کردن داشته باشه ولی الان که یه دمو ازش دیدم روم برگشت:d! خیلی قشنگ بود. امیدوارم محصول نهایی هم مثل همین دمو باشه.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بالاخره تاریخ انتشار مشخص شد:
از 4 روز دیگه نسخه ی بتا شروع به کار میکنه و در تاریخ 14 سپتامبر یعنی تقریبا یکماه دیگه, نسخه ی نهایی منتشر میشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر