tracert سوال درمورد و route ایران

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام. من خیلی با دستور tracert آشنا نیستم. امروز یهو پینگم خیلی رفت بالا (از 150 رسید به 400:|) با 4.2.2.5 trace گرفتم دیدم تو تهران از یک سرور به سرور دیگه میره و پینگ یهو خیلی میره بالا. سوالم اینه که چطوری بفهمم از کدوم مسیر وصل شدم؟ کدوم مسیر بهتره؟ میشه زنگ زد isp برا عوض کردن route ? آخه صبح خیلی خوبه یهو غیر عادی میره بالا (دیروز تا ساعت 11 خوب بود امروز از 9:30 خراب شد)دیشب هم ساعت 11 یهو خیلی خراب شد 11:20 خوب؟؟!؟ کلا چیکار کنم برا این پینگ؟ غیرعادی میره بالا. کاملا random

big_gamer

کاربر سایت
Feb 20, 2012
15
سلام
تایم ایجاد تاپیک واسه قدیمه و جوابت رو هم ندادن ولی خب شاید بقیه هم دوست داشته باشن بدونن

اول اینکه از IP خودت مشخصه بصورت PPOOE به اینترنت وصل شدی که اشتباهه و سعی کن با تنظیم مودمت روی Bridg به این صورت به نت وصل بشی

عزیز لینک ارتباطی داشتن به اروپا و امریکا رو شرکت ISP نمیتونه عوض کنه و به زیرساخت مربوط میشه و اینکه خود شرکت ISP باید به زیرساخت درخاست بده نه شما به شرکت ISP بگی !!!!

همانطور که گفتم و از عکسی که گزاشتی بهتره بصورت bridge وصل بشی و در کانکشن اینترنت بصورت دستی DNS ست کنی و در اخر پینگ و تریس بگیر دوباره بزار تا بیشتر و بهتر بشه نظر داد

این DNS هارو پینگ بگیر بهترینش رو ست کن البته همشون خوبن

188.34.0.4
188.34.0.5
10.201.42.164

4.2.2.6
8.8.8.8

امیدوارم مشکلت حل شده باشه اگر هم نشده کارهای بالا رو انجام بده و در ادامه هم پیگیر باش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر