PC Tower of Fantasy

سازنده
Hotta Studio
تاریخ انتشار
December 2021
ناشر
Level Infinite
پلتفرم‌ها
  1. PC
Tower of Fantasy on Steam

Tower of Fantasy یک بازی آنلاین در سبک MMORPG چند پلتفرمی (PC و Mobile) با فضایی شبیه به انیمه های ژاپنی است که در آن ما به عنوان شخصیتی در سیاره آیدا که آخرین پناهگاه بشریت بعد از نابودی منابع سیاره زمین است، ظاهر میشویم که در این سیاره همه بدنبال انرژی قدرتمندی بنام Omnium هستند که توسط یک برج بزرگ در دنیای بازی استخراج می شود.

بازی Tower of Fantasy توسط یه شرکت چینی بنام Hotta Studio ساخته شده است

سایت رسمی بازی : Tower of Fantasy Official Website - A Shared Open World MMORPG

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,622
کسی این بازی رو انجام نمیده؟بدجور عاشقش شدم.چندروزه نمیتونم ازش دست بردارم.موقعی هم که پای pc نیستم با موبایل ادامش میدم 😂 .عاشقان genshin impact نمیدونم چرا سراغش نمیرن چون نسخه mmo گنشین هست یجوری و
چی از mmo فری با دانجن و raid بهتر؟:-??

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,297
نام
مــاکــان
کسی این بازی رو انجام نمیده؟بدجور عاشقش شدم.چندروزه نمیتونم ازش دست بردارم.موقعی هم که پای pc نیستم با موبایل ادامش میدم 😂 .عاشقان genshin impact نمیدونم چرا سراغش نمیرن چون نسخه mmo گنشین هست یجوری و
چی از mmo فری با دانجن و raid بهتر؟:-??
درسته MMO هست ولی با اختلاف Genshin بازی بهتریه.

این اوایل همه بازی ها خوب بنظر میرسن ، مخصوصا MMOها (اینجا که گاچا هم هست!).
بعد مدتی مشکلات خودشون رو نشون میدن.

حتما یکی از دلایل شکست بازی این هست که بعد از GI منتشر شده و باید با کوهی از محتوایی که اون بازی ارائه میده رقابت کنه، این درسته.

برخلاف GI بازی ولع خیلی زیادتری داره که از پلیر میخواد پول خرج کنه، طراحی بازی خیلی روی این مورد تاکید داره و بازی که میکنی بیشتر متوجه میشی.
سوپرگرایندی هست ، داستان بازی و نحوه روایتش نزدیک GI هم نمیشه و...

حتما ویژگیهای خوبی هم داره مثل اینکه همیشه کاری برای انجام دادن هست ، پلیرهای دیگرو میبینی ، PVP داره و...
ولی اینها باعث نشده که در کل بازی بهتری باشه ، مخصوصا برای کسی که ساعات زیادی GI بازی کرده آنچنان جذابیتی ایجاد نمیکنه.
خیلی از سرورهاش مردن و بازی که میکنی هیچ کس رو نمیبینی!
جالب اینجاست که سرور ترنسفر هم نداره هنوز ، خودتی خودت.

از لحاظ تعداد پلیر آمار دقیقی که نیست ولی از آمار درآمد ماهیانه ای که منتشر میکنن و سرورهای خالی کاملا مشخص هست که ریزش پلیر وحشتناکی داشته.
بنظرم از محتوای رایگانی که ارائه میده لذت ببر ، اگه دنبال این هستی که حرفه ای تر ادامه بدی و وقت/پول بهش اختصاص بدی ، بنظرم این اون بازی نیست که آینده داشته باشه.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,622
درسته MMO هست ولی با اختلاف Genshin بازی بهتریه.

این اوایل همه بازی ها خوب بنظر میرسن ، مخصوصا MMOها (اینجا که گاچا هم هست!).
بعد مدتی مشکلات خودشون رو نشون میدن.

حتما یکی از دلایل شکست بازی این هست که بعد از GI منتشر شده و باید با کوهی از محتوایی که اون بازی ارائه میده رقابت کنه، این درسته.

برخلاف GI بازی ولع خیلی زیادتری داره که از پلیر میخواد پول خرج کنه، طراحی بازی خیلی روی این مورد تاکید داره و بازی که میکنی بیشتر متوجه میشی.
سوپرگرایندی هست ، داستان بازی و نحوه روایتش نزدیک GI هم نمیشه و...

حتما ویژگیهای خوبی هم داره مثل اینکه همیشه کاری برای انجام دادن هست ، پلیرهای دیگرو میبینی ، PVP داره و...
ولی اینها باعث نشده که در کل بازی بهتری باشه ، مخصوصا برای کسی که ساعات زیادی GI بازی کرده آنچنان جذابیتی ایجاد نمیکنه.
خیلی از سرورهاش مردن و بازی که میکنی هیچ کس رو نمیبینی!
جالب اینجاست که سرور ترنسفر هم نداره هنوز ، خودتی خودت.

از لحاظ تعداد پلیر آمار دقیقی که نیست ولی از آمار درآمد ماهیانه ای که منتشر میکنن و سرورهای خالی کاملا مشخص هست که ریزش پلیر وحشتناکی داشته.
بنظرم از محتوای رایگانی که ارائه میده لذت ببر ، اگه دنبال این هستی که حرفه ای تر ادامه بدی و وقت/پول بهش اختصاص بدی ، بنظرم این اون بازی نیست که آینده داشته باشه.
با کلیت حرفاتون موافقم البته خیلی ناراحتم که همچین بازی ای پلیر کم داره.دوست داشتم جوری بشه که آپدیت مداوم محتویات براش بیاد و پلیر زیادی داشته باشه ولی این که همیشه کاری برای انجام دادن داره فوق العادس.نقشه بازی پویاس و باس های تاکتیکی خیلی خوبی داره.مشکل من اینه که MMO خوبی روی گوشی نیستش و بهترین گزینه فعلا همینه.

• Like
Reactions: m.d.makan and NHM

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,738
با کلیت حرفاتون موافقم البته خیلی ناراحتم که همچین بازی ای پلیر کم داره.دوست داشتم جوری بشه که آپدیت مداوم محتویات براش بیاد و پلیر زیادی داشته باشه ولی این که همیشه کاری برای انجام دادن داره فوق العادس.نقشه بازی پویاس و باس های تاکتیکی خیلی خوبی داره.مشکل من اینه که MMO خوبی روی گوشی نیستش و بهترین گزینه فعلا همینه.
اوایل که اومده بود انقدر شلوغ بود و پلیر داشت که همه سروراش پر بود،باید تو صف منتظر می موندی که نوبتت شه بتونی بازی کنی.
ولی بعد چند هفته بخاطر مشکلات متعدد بازی ،اکثر ملت گذاشتنش کنار و نسخه گلوبال هم به سرنوشت نسخه چین دچار شد.
قابل پیش‌بینی هم بود چون نه تنها مشکلات نسخه چین رو برطرف نکرده بودن بلکه یه سری مشکلات دیگه هم ایجاد کردن.
گنشین هم حقیقتا سبکش فرق داره و رقیب این بازی نیس که بگیم بخاطر اونه.
اگه روی mmo بودن بازی اصرار نداشته باشی ، گنشین بازی بسیار بسیار بهتری هست و روی گوشی هم بهتر از این اجرا میشه.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,622
اوایل که اومده بود انقدر شلوغ بود و پلیر داشت که همه سروراش پر بود،باید تو صف منتظر می موندی که نوبتت شه بتونی بازی کنی.
ولی بعد چند هفته بخاطر مشکلات متعدد بازی ،اکثر ملت گذاشتنش کنار و نسخه گلوبال هم به سرنوشت نسخه چین دچار شد.
قابل پیش‌بینی هم بود چون نه تنها مشکلات نسخه چین رو برطرف نکرده بودن بلکه یه سری مشکلات دیگه هم ایجاد کردن.
گنشین هم حقیقتا سبکش فرق داره و رقیب این بازی نیس که بگیم بخاطر اونه.
اگه روی mmo بودن بازی اصرار نداشته باشی ، گنشین بازی بسیار بسیار بهتری هست و روی گوشی هم بهتر از این اجرا میشه.
آقا بعد مدت ها از یه بازی خیلی خوشم اومد نا امیدم کردید ازش :D :(( genshin رو هم امروز دانلود کردم .دیگه بیشتر از این اذیتم نکنید.قول میدم genshin بازی کنم:D
حالا قراره سرور ها مرج بشن.امیدوارم مشکلات بازی رفع بشه و بازی dead نشه.:(

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,297
نام
مــاکــان
آقا بعد مدت ها از یه بازی خیلی خوشم اومد نا امیدم کردید ازش :D :(( genshin رو هم امروز دانلود کردم .دیگه بیشتر از این اذیتم نکنید.قول میدم genshin بازی کنم:D
حالا قراره سرور ها مرج بشن.امیدوارم مشکلات بازی رفع بشه و بازی dead نشه.:(
بشین گنشین بازی کن و منتظر این گوگولی باش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,297
نام
مــاکــان
خودتم گنشین بازی کن ، تاپیکو زدی رفتی :(
کم و بیش بازی میکنم.
هرچند وقت یکبار ویار میکنم و دوباره نصب میکنم.
اما خب تایم محدود هست و سرگرمی های دیگه هم وجود داره، برای همین نمیشه پا به پای بچه ها وقت بزارم براش.

• Like
Reactions: NHM and cm180life

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,899
نام
نـــــــویـــــــــد
عه این تاپیک داره :D
آقا اوضاع بازی چطوریاس الان؟ یادمه میگفتن همزمان با لانچ نسخه‌ی PS5، تغییرات مثبت خیلی زیادی تو بازی انجام دادن. تو ردیت میچرخیدم میگفتن میشه به صورت f2p هم بازی کرد و حالشو برد. حالا سوال اصلی اینجاس که وضعیتش در این لحظه چطور است و آیا ارزش داره یه روزی برم سراغش؟ دوم اینکه سروراش واسه ما دووشواری نداره؟ کامبتش خیلی جالب میزنه. گرافیکشم خوش رنگ و لعابه خوشم میاد.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,622
عه این تاپیک داره :D
آقا اوضاع بازی چطوریاس الان؟ یادمه میگفتن همزمان با لانچ نسخه‌ی PS5، تغییرات مثبت خیلی زیادی تو بازی انجام دادن. تو ردیت میچرخیدم میگفتن میشه به صورت f2p هم بازی کرد و حالشو برد. حالا سوال اصلی اینجاس که وضعیتش در این لحظه چطور است و آیا ارزش داره یه روزی برم سراغش؟ دوم اینکه سروراش واسه ما دووشواری نداره؟ کامبتش خیلی جالب میزنه. گرافیکشم خوش رنگ و لعابه خوشم میاد.
تغییرات رو نمیدونم ولی فکر نکنم کسی اینجا اندازه من وقت گذاشته باشه.واقعا آشغال بود.

• Wow
Reactions: NaViiDii

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر