PC Total War: WARHAMMER III

سازنده
Creative Assembly
تاریخ انتشار
February 17, 2022
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. PC
7x3g_wh3_logo.png

Developer: Creative Assembly
Publisher: SEGA
Genre: Action, Strategy
Release Date: Late 2021

Steam page: Total WAR: WARHAMMER III

SYSTEM REQUIREMENTS
TBC

تاپیک اپدیت میشه.

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
تاپیک توتال وار، اونم واهمر، اونم بازیی که تمرکز اصلیش بلاد گاد هست، انقدر خالی واقعا عجیبه!:/
خیلیا فکر میکنند چون بازی نوبتیه حوصله سر بره ولی نمی دونن وقتی شروع کن بازی کردن میفهمن این همه سال چیو از دست دادن :D

خب CA یه ماد جدید معرفی کرده به اسمه Survival Battle که با استفاده از supply هایی که بهتون میده میتونید دروازه - برج - نیرو بسازید و حتی اپگرید کنید
استفاده از spell های hero هم خیلی ساده شده و دیگه اون پیچیدگی قبلو نداره

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
Total_War_Warhammer_3_cover_art.jpg
(کاور رسمی بازی)​
  • بازی در تاریخ February 17th عرضه میشه.
  • تاریخ Pre-Load بازی Tuesday, February 15th و حدسم اینکه وقتی اضافه بشه بازی زودی کرک بشه ، ولی مثل قدیما احتمالا دی ال سی ها دیر به دیر کرک بشن ، در نتیجه اگر می خواین همیشه روی فیکس ترین حالت بازی کنین حتما بازی رو بخرین !
  • کسایی که بازی رو پیش خرید کرده باشن دوتا نژاد فکشن لرد Orge Kingdom هارو مجانی میگیرن.
  • فعلا وجود مدی مثل Mortal Empire توی نسخه اولیه تایید نشده ، اما گفتند وقتی که کم کم چندتا لرد دیگه اضافه بشه ، مدی مثل Mortal Empire هم اضافه می کنن.
  • گفتن هدفشون اینکه توی این نسخه که آخرین نسخه توتال وارهمر خواهد بود ، تمامی نژاد های اصلی داستان رو اضافه کنن ! با توجه به نژاد هایی که تا الان تایید شدن در نتیجه فقط Chaos Dwarf و Hobgoblin هستند که موندن تا اضافه بشن.
  • حدس زده میشه که اولین DLC بازی (به غیر از DLC پیش خرید) اضافه شدن Chaos Dwarf ها باشه.
  • برای اولین باری توی سری توتال وار ، مولتی پلیر بازی بدون توقف/پایان نوبت ، انجام میشه ، به این صورت که هر پلیر کاره خودشو انجام میده و پیشروی می کنه ، هوش مصنوعی در همون بین کار خودشو پیش میبره ، فقط در صورتی که نبرد یا ایونت خاصی اتفاق بیوفته با گزینه نوبت مواجه میشیم.
  • اعلام شده که تا 8 نفر می تونن کمپینگ هارو کو-آپ برن.
  • طبق اعلام خودشون از نظر مولتی پلیر و قابلیت های آنلاین ، این نسخه توتال وار ، جاهطلبانه ترین نسخه ساخت شده هست.
  • بازی حداقل 120 گیگ حجم روی فضای ذخیره سازیتون میگیره و اعلام شده که حتما حداقل یکدونه پچ قبل از عرضه نهایی دریافت میکنه.
نژاد هایی که تا الان تایید شدن برای بازی :
  • Legion of Chaos (Chaos Undivided)
  • Kislev
  • Khorne
  • Nurgle
  • Tzeentch
  • Slaanesh
  • Cathay
  • Ogre Kingdoms (DLC)
تمام فکشن های بازی درون این نسخه تا به الان
نقطه شروع هر فکشن
سیستم مورد نیاز بازی
1644810035573.png
و در آخر اینکه خودتون با کدوم نژاد شروع می کنین بازی رو (چرا؟) و با چه درجه سختی ؟!

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,963
نام
محمد
من که متأسفانه سیستمم نمی‌کشه ولی خیلی دوست دارم با کیسلو بازی کنم.
اما در کل ، علاقه اصلیم کماکان امپایر هست و شخص امپراتور کارل فرنز :x :x :x

Summon the Elector Counts!

امیدوارم بعد این سه گانه، سراغ age of sigmar هم برن :x :x :x

UʟtraVioʟet

کاربر سایت
Jan 11, 2015
57
خیلی امیدوارم به شماره 3 قبلیا که عالی بود اینم تا اینجا که دیدم عالیتر بوده بعد عرضه هم ایشالا همینطور باشه . حجم دانلود هم فک کنم دور و بر 70 80 گیگ باشه بعد نصب بشه 120 گیگ :-s
به شخصه هنوز تصمیم نگرفتم با کدوم اول برم ولی legion of chaos برام خیلی جذاب بوده . احتمالا هم روی وری هارد :>

لطفا کسایی که بازی میکنن ایدیشون بذارن ادد کنیم تو فرند لیست من که هیچکی توتال وار پلی نمیده اصلا :|
این ایدی خودم کسی دوس داشت اد کنه
Steam Community :: Joad

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
pre-install از امروز شروع شده و فقط 113 گیگ فضا میخواد

View attachment 244522

منم که :|
View attachment 244523
حتما بازی روی SSD بریزین چونکه خیلی سنگینه اینطوری که من دیدم.
منم خودم یا Slaanesh بازی می کنم اول یا Kislev Queen یکی از این دوتا :D
چرا باسه من نیامده پس ؟! این ماله کدوم استور هست ، مایکروسافته فکر کنم نه ؟!

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
425
نام
مسعود
چرا باسه من نیامده پس ؟! این ماله کدوم استور هست ، مایکروسافته فکر کنم نه ؟!
حتما بازی روی SSD بریزین چونکه خیلی سنگینه اینطوری که من دیدم.
منم خودم یا Slannesh بازی می کنم اول یا Kislev Queen یکی از این دوتا :D
پریلود رسمی 15 فوریه هست احتمالا فردا بشه از استیم دانلود کرد. وارهمر 2 هم یک یا 2 روز قبل از عرضه پریلودش اومده بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر