Total War: Rome II | PC | [پست اول خوانده شود]

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
147
4
نام
reza
نه
ورژن رو چک کردم
ققط promo کار میکنه
که اون هم فقط یک قابلیت به درد نخور داره
فولش هم که تو این نیست
والا ترینر های اینجا بی نقصه من خودم از اینجا گرفتم با 13 قابلیت البته ورژن 1.3 بود
اینجا هم هست میتونی یه سر بزنی ولی مشخص نکرده تعداد قابلیت هر ترینر رو
GameBurnWorld- Cheats, Game Fixes, No-DVD Patches, Trainers, Covers, No-CD Files

AMIN_i7

کاربر سایت
Mar 26, 2010
51
0
آقا من هر کار میکنم نمیشه
گیر کردم
آپدیت کردم ورژن 1.4 بازم نشد

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,416
75
نام
مسعود
من تا الان با همه چیز بازی کنار اومدم، ولی این سیستم جنگ داخلی خیلی مضخرفه! حالا کاری هم ندارم که پیشرفت داشته یا هر چیز دیگه.

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
293
36
آقا من با این سیستمی که تو امضام هست بازی رو تو صحنه های کم مار 60 فریم اجرا میکنم اما تو اکثر جنگا میره رو 20-30 فریم :|
رو اکستریم و Unlimited VR اجرا میکنم...رو اولترا هم آوردم کمی بهتر شد اما بازم تو صحنه های شلوغ 30 میشه...
ولی وری های بزارم خیلی ضد حاله برام :(
نذاشتم رو وری های ببینم چنده میگم نکنه مشکل از کرک بازیه..والا بازی رو نخریمد از یکی از دوستام گرفتم که نصب کردم یه آپدیت 1.1 هم داشت اونو ریختم رفتم تو بازی نمیدونم چه کرکیه اصن نمیدونم کرک شده یا نه :|
البته توی بنچمارک خود بازی اوریجش رو 56 فریم بود....

The Kop

Shoot for the Moon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,255
315
نام
Amir
فک کنم با یکی از نوب ترین PC بازای دنیا طرفین :D
امروز یه عکس از ROME II دیدم ، قبلا از کنسولی شدنم خوراکم ROME I بود .. :( با کلی وعده و وعید گشتم دنبالِ CD ، نبود .. 3تا پارتش گذاشتم دانلود ولی حجمش 1/5 گیگ بیشتر نبود ، حجمش همینه؟!
با ویندوز سِون و 540M Ddr3 اجرا میشه دیگه؟ بیچاره میشم تا بتونم این بازیُ اجرا کنم ولی به نظرم ارزشش داره . اگه لپتاپم میکشید دوس داشتم ROME II هم امتحان کنم :)

شرمنده واسه آف تاپیک .

Timeless One

Fate of Hellas
کاربر فعال
Apr 18, 2007
4,064
3,416
نام
امیرعلی
فک کنم با یکی از نوب ترین PC بازای دنیا طرفین :D
امروز یه عکس از ROME II دیدم ، قبلا از کنسولی شدنم خوراکم ROME I بود .. :( با کلی وعده و وعید گشتم دنبالِ CD ، نبود .. 3تا پارتش گذاشتم دانلود ولی حجمش 1/5 گیگ بیشتر نبود ، حجمش همینه؟!
با ویندوز سِون و 540M Ddr3 اجرا میشه دیگه؟ بیچاره میشم تا بتونم این بازیُ اجرا کنم ولی به نظرم ارزشش داره . اگه لپتاپم میکشید دوس داشتم ROME II هم امتحان کنم :)

شرمنده واسه آف تاپیک .
حجمش تقریبا همونه ولی برای الآن خالی دیره بازی کردنش دوباره. شما باید Barbarian Invasion به اضافه Patch 1.6 رو هم بگیری و بعد مد Roma Surrectum 2 رو هم روش بریزی. این میشه بازیی که هنوز هم خیلی خوبه

The Kop

Shoot for the Moon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,255
315
نام
Amir
بعد از 2روز تلاش روم2 رو ریختم :D بازی خوبیه ..

هوش مصنوعی بازی بده ، نسخه معمولی رو دارم با پچ بهتر میشه؟ کدوما رو بریزم؟ چطوری بریزم؟ :D

آخرین ویرایش:

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,122
534
نام
مجید
سلام دوستان من مدتی هست از بازی های pc دورم
با این کانفیگ ایا خوب اجرا میشه
ram 4
vga gtx750overclocked
cpu i3 4150

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,409
415
نام
Pooya
رفقا من یک نسخه Hannibal at the gates گیرم اومده! میخوام دوباره تا قبل از اینکه آتیلا مثل آدم کرک بشه بازی کنم این DLC رو!
منتهی دو سوال دارم. یکی اینکه این نسخه از لحاظ بهینه بودن و هوش مصنوعی بهبود پیدا کرده نسبت به Caesar in Gaul ؟
بعد همین نسخه رو میشه به Emperor edition تبدیل کرد یا باید Emperor edition رو از اول دانلود کنم؟
ممنون.

sinagoodboy

کاربر سایت
Aug 29, 2013
42
1
نام
Sina
سلام خدمت دوستان
ما تازه میخوایم این بازیو دان کنیم :|
اما یه مشکلی که هست انقد تعداد نسخه ها و پچ و آپدیتو و.... زیاده آدم به کلی گیج میشه
اگه امکانش هست بگید کدوم نسخه از همه بهتره اول باید نصب کنم ؟؟؟و بعد از نصب چه آپدیت هایی رو باید به ترتیب نصب کرد؟؟؟
یه سوال دیگه هم این که ا کجا میشه دانلود کرد هم نسخه اصلی و هم آپدیتارو

ممنون از راهنماییتون

daniel.t

کاربر سایت
Mar 13, 2014
4
0
سلام دوستان چطورین ؟
بچه ها ما یک Multi Clan برای بازی های آنلاین ایجاد کردیم که انواع بازی های آنلاین رو داخل استیم و Origin دسته جمعی انجام میدیم
سه چهر نفری هم میشیم که سری بازی های total war رو بازی میکنیم که Rome II هم یکیشه اگه دوست داشتین به ما بپیوندید
بعد بگم که کلن ما قرعه کشی هم انجام میده که یکیش تو همین چند روز آینده برگزار میشه اگر خواستین میتونید عضو کلن ما باشید و در کنار ما بازی کنید و از این قرعه کشی هم بهره مند بشید
هرکی دوست داشت میتونه به من پیام خصوصی بده تا ای پی تیم اسپیک و مزایای دیگه کلنمون رو براش توضیح بدم
منتظرتون هستم
Clan : IP.EA

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟