Total War: Rome II | PC | [پست اول خوانده شود]

humanaga

کاربر سایت
Dec 14, 2007
1,806
891
نام
هومن
از هر زمانی می خوان بسازن فقط عینه این Shogun 2 بسازنش برام کافیه واقعا Shogun 2 از نظر امکانات تو داخل بازی و فریم دهیش فوق العاده بود بجای اینکه بیا رم 2 راه شوگان رو ادامه بدن زدن از همه چیز کم کردن بعد هی پچ میدن که بازی درست بشه که نمیشه

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,225
106
نام
آرین
احتمالا آتیلاست.

- - -ویرایش - - -

http://www.twitch.tv/egx

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,225
106
نام
آرین
Total War Atilla معرفی شد.اینم لینک کنفرانس:

http://www.twitch.tv/egx

Древний Иран

کاربر سایت
Jun 4, 2013
3,539
629
نام
محمد مهدی
خبر خیلی خوبی بود! ولی من هنوز نفهمیدم این بازی کاملا جدیده یا یه EP برای rome 2 هست؟
پ.ن : متاسفانه انگار تو این بازی نمیشه تو نقش خود آتیلا بود:(

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,416
75
نام
مسعود
بازی‌سنتر | اخبار | گام بعدی فرنچایز Total War، تحت عنوان Total War: Attila معرفی شد

خبر خیلی خوبی بود! ولی من هنوز نفهمیدم این بازی کاملا جدیده یا یه EP برای rome 2 هست؟
پ.ن : متاسفانه انگار تو این بازی نمیشه تو نقش خود آتیلا بود:(
والا اگر بشه Barbarian Invasion و Fall of Samurai رو هر کدوم یه Total War جدید در نظر گرفت، بله این هم جدیده.
همه جا هم گفتن Total War جدید. اما از نظر من فقط یه Standalone EP هست. نمایش زنده بازی و یا عکسا رو اگه دیده باشید، کاملا متوجه قضیه خواهید شد.

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
926
263
نام
alishp
سلام بر همه

یه خبر دارم گفتم بگم تا دیر نشده

این ورژن تو استیم سه روز مجانی هست هر کسی که این بازی رو کامل داره از روشی که بچه ها گفتن به استیم بشناسونه میتونه سه روز مجانی بازی کنه تو اسیتم هم انلاین هم افلاین من چون ورژن اخرو نداشتم گفت باید 12 گیگ دانلود کنی D:

CCL4

کاربر سایت
Oct 7, 2013
105
3
نام
carbonchloride4
سلام! من این بازیو نصب کردمم وبازی میکنم!
ولی متاسفانه نمیتونم وارد grand campaighn بشم!
بعد لودینگ از بازی درمیاد!

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,163
273
نام
ALI
دوستان این اکسپشن بازی که تازهاومده دارای تمامی اپدیت ها و dlc های منشتر شده ی بازی است؟

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
650
27
نام
Armin
دوستان چجور میشه جنرال جدید برا ساخت ارتش گرفت؟ من فقط سه تا دارم میگه به ماکسیموم ارتشت رسیدی.
چطور میشه پول بدست آورد؟ من فقط از مالیات یا تجارت پول یکم گیرم میاد.

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
948
158
نام
30avash
دوستان چجور میشه جنرال جدید برا ساخت ارتش گرفت؟ من فقط سه تا دارم میگه به ماکسیموم ارتشت رسیدی.
چطور میشه پول بدست آورد؟ من فقط از مالیات یا تجارت پول یکم گیرم میاد.
با تصرف کردن شهرها میتونی ماکسیمم ارتش ها و ناوگان ها و مامورهاتو بالا ببری.

یسری ساختمون ها هم هستن که به درآمدت اضافه میکنن.با غارت کردن شهرها و مسیرهای تجارتی هم میتونی پول بدست بیاری:d!

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
948
158
نام
30avash
مپ DLC:

به نظر کامل میاد!بعضیا اعتراض کردن که چرا سیسیلی رو هم نذاشتن ولی به نظر من وجود سیسیلی خیلی لازم نیست.

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟