Torchlight و Beyond Good & Evil بر روی XBL

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
سلام!
p8wzehhu3k2uz3yebts.jpg

همونطور که میدونید (یا نمیدونید) MS قراره در ماه آینده برای دومین سال پیاپی XBLA House Party رو برگزار کنه. این جشنواره با بازی Hard Corps: Uprising در 18 فوریه آغاز میشه و طی 5 هفته 5 بازی در دسترس علاقه مندان قرار میگیره. به غیر از Hard Corps: Uprising که یک Prequel برای بازی به یاد موندنی Contra: Hard Corp هست، 2 بازی Bejeweled Blitz Live از استودیوی خوشنام Popcap (سازنده بازی Zombies vs Plants ) و Full House Poker از استودیوی 1st Party ماکروسافت Krome Studios قبلا تایید شده بودند. اما در CES دو بازی دیگر نیز معرفی شدند که نامهای بزرگی هستند! بازی Beyond Good and Evil HD که شایعاتی در مورد آن نیز شنیده شده بود و همچنین بازی موفق Torchlight که قبلا برای PC منتظر شده بود.
Lineup بسیار خوبیه:D
منبع
منبع

• Like
Reactions: Wander

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
آخر torchlight هم کنسولی شد؟:(
RPG بازهای کنسولی برن با Torchlight عشق کنن که یکی از بهترین بازیهای RPG هست.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
شخصا نامردم اگه Beyond Good and Evil HD رو نگیرم:D
کنترا هم قلقلک میده. بقیشونو فعلا نمیدونم:D
RPG بازهای کنسولی برن با Torchlight عشق کنن که یکی از بهترین بازیهای RPG هست.
البته بیشتر یه Hns هست. مثل Diablo

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
قربونت برم دیابلو RPG بود. اشتباه نکن.
نگفتم که نقش آفرینی نیست، گفتم بیشتر یه HnS هست! یعنی مایه های اکشنش میچربه. کلا کسی به Diablo نمیگه RPG ،نهایتا میگه Action RPG . به عبارت دیگه، Diablo همون اندازه RPG هست که Borderlands!

• Like
Reactions: capitanrayan

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
من اینا رو نمیدونم ، از قدیم به شاهکار های افسانه ای بلیزارد ، یعنی دیابلو میگفتن HnS ... :D
نگفتم که نقش آفرینی نیست، گفتم بیشتر یه HnS هست! یعنی مایه های اکشنش میچربه. کلا کسی به Diablo نمیگه RPG ،نهایتا میگه Action RPG . به عبارت دیگه، Diablo همون اندازه RPG هست که Borderlands!
Hell Yeah ...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
خبر خیلی تکراری هست! جفت این بازی ها از مدت ها قبل برای XBL و PSN تایید شده بودن! خبر Torchlight رو هم خودم گذاشتم!:D حتی سازندگان گفته بودن ممکنه Torchlught II هم همرمان برای کنسول ها بیاد!

Diablo هم یک HnS با المان های نقش آفرینی یا همون RPG هست. اتفاقا این المان ها هم نسبت به بازی های دیگه RPG خیلی کمتر هست!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
خبر خیلی تکراری هست! جفت این بازی ها از مدت ها قبل برای XBL و PSN تایید شده بودن! خبر Torchlight رو هم خودم گذاشتم!:D حتی سازندگان گفته بودن ممکنه Torchlught II هم همرمان برای کنسول ها بیاد!

Diablo هم یک HnS با المان های نقش آفرینی یا همون RPG هست. اتفاقا این المان ها هم نسبت به بازی های دیگه RPG خیلی کمتر هست!
خب مثلا یعنی چی؟:d
اگر آسمان را در دست چپ و ماه را در دست راست و BC رو بدم به خودم باز هم میگم دیابلو RPG بود و بس.:d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
خوب داری روی اشتباهت فقط پافشاری میکنی!

بجای این حرف ها بیا المان های RPG بازی رو برای من لیست کن و گیم پلی و مخصوصا کامبت سیستمش رو شرح بده!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
وحید کامنت 49 رو بخون ... کلا یه نگاهی بکن به اینا ...

اینم همینطور ...

خوب داری روی اشتباهت فقط پافشاری میکنی!

بجای این حرف ها بیا المان های RPG بازی رو برای من لیست کن و گیم پلی و مخصوصا کامبت سیستمش رو شرح بده!

آقا باچه.:d ما تسلیم شدیم. بازی HnS هست.

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292

البته الان معلوم شده که Torchlight انحصاری XBL هست.

• Like
Reactions: Farh@d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر