Tomonobu Itagaki : همکاری با مایکروسافت برای من یک افتخار است

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste

191680

اقای Tomonobu Itagaki بازیساز خوش قریحه ی ژاپنی و خالق سری بازی های Ninja Gaiden و Dead or Alive از ایجاد یک استودیوی جدید با نام Itagaki Games خبر داد.اقای ایتاگاکی این خبر را در صفحه ی فیس بوک خود منتشر کرد و اشاره ای به صحبت های منتشر نشده ی خود در مصاحبه با Bloomberg کرد.

او توضیح داد که طی 4 سال گذشته مشغول تدریس در زمینه ساخت بازی بوده است ، اما اکنون میخواهد بازی بسازد و به همین منظور یک استودیوی جدید تاسیس کرده است.او جزییات دیگری از استودیوی خود متشر نکرد، اما اشاره کرد که هیچ ارتباطی به استودیوهایی(تکمو و والهالا) که قبلا در ان کار کرده ندارد.

اما بخش جذاب دیگر مصاحبه به همکاری دوباره با شرکت مایکروسافت برمیگردد.با توجه به همکاری های قبلی این بازیساز با شرکت مایکروسافت ، او می گوید:

"در صورتی که آنها با من تماس بگیرند ، برای من یک افتخار است".

حال باید دید با توجه به علاقه ی مایکروسافت به خریدن بازیسازان و شرکت های بزرگ ، آیا این بازیساز کهنه کار نیز به مایکروسافت خواهد پیوست یا نه.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
به غیر از اون زباله Devil's Third ایشون بیش از ده ساله که بازی قابل توجهی رو کارگردانی نکرده. اگه با یه بازی خوب کامبک بزنه شاید مورد توجه ماکرو قراره بگیره ولی در وضعیت فعلی فکر کنم همکاری ایتاگاکی و ماکرو دور از ذهنه.

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
فکر کنم کسی اندازه من تو این 8 ساله باهاش هم صحبت نشده، و امیدوارم خبرهای خوبی بده:d
گرچه به من قول یک سورپرایز چندین ماه پیش داده بود ک الان مشخص شد تاسیس استدیو جدیده
photo_2021-01-21_18-52-48.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر