شایعه Tomb Raider جدید در راه است؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
tomb-raider-legend-packshot.jpg

این روزها که شرکت Crystal Dynamics مشغول کار بر روی بازی Lara Croft and the Guardian of Light است، خبرهایی به بیرون درز کرده است که این شرکت مشغول کار بر روی قسمت جدیدی از بازی Tomb Raider است که در سال 2011 منتشر خواهد شد.
یک منبع ناشناخته به Eurogamer خبر داده است که این نسخه از بازی در تعطیلات سال 2011 عرضه خواهد شد.
ظاهرا در این نسخه جدید قصه بازی به دورانی مربوط میشود که لارا شخصی جوان و بی تجربه است و چگونگی تبدیل شدن او به یک ماجراجوی برجسته را روایت می کند. عنوان شده است بازی در ژاپن اتفاق خواهد افتاد.
از سوی این منیع ناشناخته ذکر شده است که سازنده این نسخه جدید کماکان استودیوی Crystal Dynamics خواهد بود و این بازی برای پلتفرمهای PC/PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد.
ناشر بازی شرکت Square Enix در رابطه با این اخبار هنوز هیچ واکنشی نشان نداده است.

Source

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خدا کنه همون بازی تاریکه باشه که چند وقت پیش یه سری عکس هاش اومدن... می خورد M باشه.
چند روز پیش یه سری ارت ورک و Concept Art از کریستال دینامیکز Leak شد که برای پروژه ی جدیدشونه ! به احتمال زیاد این پروژه ی جدیدشونه ! یا شاید منظورت همون عکسای چند ماه پیشه لارا کرافته ؟ که Blood داشت ؟

این کانسپت ها هستن :

crystaldy4.jpg
crystaldy3.jpg

crystaldy1.jpg
crystaldy2.jpg

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من فقط از خدامه Tomb Raider جدید تایید بشه.
البته یه خبر دیگه اینکه ظاهرا گفته شده نیمی از تیم Crystal Dynamics دارن رو بازی Lara Croft and the Guardia of Light کار میکنن و نیم دیگه این شرکت دارن رو همین نسخه جدید Tomb Raider کار می کنن.

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
چند روز پیش یه سری ارت ورک و Concept Art از کریستال دینامیکز Leak شد که برای پروژه ی جدیدشونه ! به احتمال زیاد این پروژه ی جدیدشونه ! یا شاید منظورت همون عکسای چند ماه پیشه لارا کرافته ؟ که Blood داشت ؟

نه، منظورم همون خیلی وقت پیشیاس که به نظر خشن می رسیدم. دشمنان شبیه FEAR بودن! کلا ایده ی تبدیل شدن یه سری T به M خیلی برام جذابه مخصوصا که Tomb Raider های 1 تا 3 رو خیلی دوست داشتم.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
نه، منظورم همون خیلی وقت پیشیاس که به نظر خشن می رسیدم. دشمنان شبیه FEAR بودن! کلا ایده ی تبدیل شدن یه سری T به M خیلی برام جذابه مخصوصا که Tomb Raider های 1 تا 3 رو خیلی دوست داشتم.
البته اون تصاویر هم خیلی جذاب بود ولی فک نکنم بخوان Tomb Raider رو از این فضای Teen دور کنن . اخه اونجوری بازی بیشتر به سمت اکشن میل میکنه و معما های عالی که این سری داره و در هر شماره هم داره کم رنگ تر میشه ، کلا ناپدید میشن :d البته تو این نسل این یه الگو برای بازیسازی شده = ساختن بازی اسون برای هدر نکردن فسفر اضافی مغز گیمر ! که واقعا جای تاسف داره .
البته منم بدم نمیاد لارا کرافت خشن تر ببینم ولی دوست دارم مولفه های سری حفظ بشن .

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

این کانسپت ها هستن :

crystaldy4.jpg
crystaldy3.jpg

crystaldy1.jpg
crystaldy2.jpg

اين عكس ها واسه بازي جديد توم ريدر هست؟

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
البته اون تصاویر هم خیلی جذاب بود ولی فک نکنم بخوان Tomb Raider رو از این فضای Teen دور کنن . اخه اونجوری بازی بیشتر به سمت اکشن میل میکنه و معما های عالی که این سری داره و در هر شماره هم داره کم رنگ تر میشه ، کلا ناپدید میشن :d البته تو این نسل این یه الگو برای بازیسازی شده = ساختن بازی اسون برای هدر نکردن فسفر اضافی مغز گیمر ! که واقعا جای تاسف داره .
البته منم بدم نمیاد لارا کرافت خشن تر ببینم ولی دوست دارم مولفه های سری حفظ بشن .

شاید پیش بینیم غلط باشه ولی بعید میدونم دیگه معمای درست و حسابی تو TR ببینیم. به قول خودت این نسل شده شوخی از دید معما. علت اینم که تاکید دارم خشن بشه همینه چون بدون خشونت، دلیلی برام نمی مونه TR بدون معما رو حل کنم.
به نظرم میان معما ها رو میبرن روی Lara Croft و بازی هاییش مثل همین Guardian of the Light و اکشن و بودجه رو می ذارن روی Tomb Raider.

keivan_depp

کاربر سایت
Apr 9, 2010
303
شاید پیش بینیم غلط باشه ولی بعید میدونم دیگه معمای درست و حسابی تو TR ببینیم. به قول خودت این نسل شده شوخی از دید معما. علت اینم که تاکید دارم خشن بشه همینه چون بدون خشونت، دلیلی برام نمی مونه TR بدون معما رو حل کنم.
به نظرم میان معما ها رو میبرن روی Lara Croft و بازی هاییش مثل همین Guardian of the Light و اکشن و بودجه رو می ذارن روی Tomb Raider.

اتفاقا من فک میکنم پیش بینیت کاملا درسته یاشار...همون Underworld هم معمای درست حسابی نداشت.هر چی داشتن تو Legend و Anniversary رو کردن !:d

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
من اصلا دوست ندارم که لارا کرافت خشن ببینم. اخه چی این؟! یعنی هر بازی ای که خشن بشه خوب میشه؟؟!!دیگه چی....
شخصا دوست دارم یه لارا کرافت با معماهای خفن ببینم.از اونایی که موجب فحش دادن به سازنده ها میشه!:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من اصلا دوست ندارم که لارا کرافت خشن ببینم. اخه چی این؟! یعنی هر بازی ای که خشن بشه خوب میشه؟؟!!دیگه چی....
شخصا دوست دارم یه لارا کرافت با معماهای خفن ببینم.از اونایی که موجب فحش دادن به سازنده ها میشه!:d
راست میگی به خدا. اصلا دوست ندارم لارا رو در نقش یه دختر آدم کش خشن ببینم. اصلا خون بهش نمیاد. :d
آخه قیافش خیلی معصومه. همون معماهای بازیرو خفن کنن بهتره (مثل اون معمای Anniversary که فکر کنم 6 تا ستون بود که روش علائم مصر باستان بود، هر کدومشون رو میچرخوندی دو تا ستون دیگه هم همزمان باهاش می چرخید، من که با اون معماش خیلی حال کردم). سبب شد من یه چند تا فحس آبدار به سازنده ها بدم.:d

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
من کلا دوست دارم یه چیزی مثل Anniversary ساخته بشه که واقعا بازی خوبی بود ، حالا همه میگفتن بازی سختیه ولی واقعا زیاد هم سخت نبود اما نسبت به بازی هایی مثل POP معماهاش خیلی بهتر و درگیر کننده تر بودن و براحتی هم نمیشد به اشیای مخفی بازیش دست پیدا کرد.
اگه سعی کنن سیستم معمایی سخت رو به بازی برگردونند و مبارزات رو قوی تر و هیجانی تر بکنند واقعا بازی عالی میشه بی صبرانه منتظرش هستیم.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
البته Anniversary یه ریمیک بود.پس اگه از معماهاش خوشتون اومد برا اینه که جدید نبودن!:d
در مورد کانسپت آرتها هم بهشون نمیاد ماله ژاپن باشه!مثلا تو تصویر آخری تو تونل,تاکسیه که داد میزنه تاکسی نیویورکه!!معماری ساختمونها هم ماله هرجا باشه ماله ژاپن نیست.بعد یه چیزه دیگه اینکه TR رو چه به مناطق شهری!!!TR باید تو جنگل و معبد و این جور جاها باشه!من که فکر نمیکنم این کانسپتها مربوط به TR باشه.احتمالا ماله یه بازی دیگست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر