Tom Clancy's The Division 2 | PC

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,324
1,141
نام
رضا.آ
قبلا توی این تاپیک این مطلب رو نوشتم و بهتر دونستم همینجا هم دوباره بگم. نمیدونم یادتون هست یا نه ولی دو نفر از سازنده های بازی نتونستن من رو توی E3 ببینن (با این وضعیت دلار و مشکلات ویزا) و برام یه کارت پستال امضا کردن. یکیشون Mathias Karlson کارگردان بازی (Massive) و اون یکی Terry Spier از Red storm بود. قرار بود از آمریکا با یه سوپرایز بفرستنش که من درخواست کردم از اروپا ارسال بشه و اونا هم این بسته رو دادن یه نفر که توی پاریس زندگی میکرد و اون هم برام پست اش کرد.

این از طرف یوبی سافت نیست. از طرف کسانی هست که براش کار میکن و اصلا هم چیز خاصی نیست. این روزا هر کسی با وجود فضای مجازی خیلی کار ها میتونه بکنه. مخلص همتون هم هستم.
مبارکت باشه
انشالا سال دیگه با هم میریم ،
 
 • Like
Reactions: Fifa 10

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,963
10,169
نام
آرمين

تیم سازنده یه بلاگ پست رسمی منتشر کرده و قراره تا عرضه بازی ادامه داشته باشه و هر سری در مورد یک چیزی توضیحاتی داده بشه! اولین پست که دیروز منتشر شده در مورد اسلحه و موارد مربوط به اون هست، در انتهای پست هم اشاره شده تمام گفته ها جزییات در حال ساخت هست و ممکنه در نسخه نهایی تغییراتی ایجاد بشه.
پست اصلی و کامل رو می تونین از این لینک بخونین، یک سری موارد هم به صورت خلاصه تر من می نویسم:

 • سیستم Recoil و Handling بازی به صورت کامل از اول طراحی شده تا حس واقعی تری داشته باشه. هر اسلحه کنترل و لگد مخصوص به خودش رو داره که اونو از سایر اسلحه ها جدا می کنه.
 • دسته بندی جدیدی هم به اسلحه ها تحت عنوان Rifles اضافه شده. اصلی دلیل این کار هم بالانس بهتر Perkها بود. اسلحه های Semi-Automatic Rifles و Burst-Fire Rifles همه توی این مجموعه جای می گیرن.
 • اسلحه های Exotic در شماره دوم هم وجود دارن و اینبار توجه بیشتری از همه لحاظ به اون ها شده! ظاهر این اسلحه ها هم با دقت بیشتری طراحی شده که نشانگر پیش زمینه داستانی اون اسلحه هم هست.
 • نارنجک ها (Grenades) اینبار در ارتباط با Specialization که انتخاب می کنید هستند و مانند شماره اول به همه مدل نارنجک دسترسی نخواهید داشت. همونطور که می دونید شخصیت شما باید به Lvl 30 برسه تا بتونید Specialization انتخاب کنید. قبل از رسیدن به لول 30 تنها به Concussion Grenade دسترسی دارید. اما بعد از اون علاوه بر نارنجک ذکر شده دسته بندی به صورت زیر خواهد بود:
  • Sharpshooter: Flashbang Grenade
  • Demolitionist: Incendiary Grenade
  • Survivalist: Frag Grenade
 • دسته بندی بالا به این معنی هست که هیچ وقت همزمان برای مثال به نارنجک Frag و Flashbang دسترسی نخواهید داشت و تنها با تغییر Specialization یک کدام از آن ها را می توانید استفاده کنید.
 • در شماره دوم Modها با پیشروی آنلاک می شوند و دیگر جزوی از Loot نیستند. از دلایل این تغییر به غیر واقعی بودن سیستم قبلی، داشتن خشاب با تعداد تیرهای عجیب و در نتیجه کم اهمیت کردن Reload، ساده شدن Handling به وسیله Modها و ... می توان اشاره کرد. تغییری که در The Division 2 صورت گرفته باعث می شه به جای استفاده اجباری از Modها برای گرفتن Stats بهتر، از اون ها برای مچ کردن اسلحه با روش بازی خودتون (Play-Style) استفاده کنید.
 • هر Mod که آنلاک شد، برای همه اسلحه هایی که با اون همخونی دارن در دسترس هست و لازم نیست مجدد آنلاک بشه! اما خوب دسته بندی تفنگ ها بر اساس نوع، کالیبر و ... انجام شده و Modهای آنلاک شده برای تعدادی اسلحه قابل استفاده هستند.
 • در این شماره Modها دارای Set Stats هستند که برای همه بازیکنان یکسان هست. هر Mod علاوه بر اثر مثبتی که دارد، اثر منفی هم خواهد داشت. برای مثال یک خشاب بزرگ تر، تعداد تیر بیشتری در اختیار شما می گذارد اما در مقابل سرعت Reload شما را کاهش می دهد.
 • در طراحی Modها هم سعی شده واقعیت در نظر گرفته بشه! برای مثال به جای اینکه با اعداد و درصد برای اندازه خشاب بیشتر سر و کار داشته باشیم، با خشاب های استانداردی که در واقعیت وجود دارند روبرو هستیم.
 • Weapon Talent هم در شماره دوم به صورت کامل بازنگری شده. در شماره قبل برای فعال شدن هر Talent نیاز به میزان مشخصی Stats و یا انجام فعالیتی (مثلا پس از اولین Headshot) داشتید، اما در شماره دوم Talentها می تواند به هر چیزی مربوط شود. از داشتن یک Gear خاص با مارک مشخص تا داشتن اسلحه ای به خصوص.
 • چیز جدیدی که در شماره دوم اضافه شده Real-Time Tracker هست که در زمان استفاده از Scope کردن فعال می شه و اطلاعات مورد نیاز اسلحه و Talentهای فعال رو در اختیار بازیکن قرار می ده.
خوب فکر کنم تمام اطلاعات رو پوشش دادم خودم :D
 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,963
10,169
نام
آرمين
سری کامیکی بر اساس دنیای بازی قبلا برای بازی معرفی شده بود، دیروز از اولین نسخش با عنوان Extremis Malis رونمایی شد که قراره در تاریخ 9 ژانویه سال 2019 میلادی عرضه بشه. (اگر موقع عرضه لینکش جایی پیدا شد سعی می کنم همینجا بفرستم)


*** اطلاعات نسبتا جدیدی هم از بازی در Ubiday ژاپن منتشر شده که بیشتر مربوط به ناحیه بندی نقشه می شه و منتظر هستم عکس های با کیفیت رو منتشر کنن تا تاپیک رو آپدیت کنم.
 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,963
10,169
نام
آرمين
مصاحبه ای با COO (مدیریت اجرایی) استودیو Massive در مورد نگرش سیاسی بازی ها منتشر شده که می تونین از دو لینک زیر بخونین:

Ubisoft Massive COO:

Being openly political in games is "bad for business", The Division developer says

در کل اینکه نمی خوان به صورت مستقیم به مسائل سیاسی روز اشاره کنن، ولی اگر دنبالش باشین اون موارد هم مشاهده می شه و می تونین برداشت داشته باشین.
 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,963
10,169
نام
آرمين
مطلب دوم بلاگ رسمی هم منتشر شد که در رابطه با فکشن True Sons هست:

استحکام، قدرت، عظمت

یکی از یگان های پیشین JTF که به گروهی شبهه نظامی تبدیل شد... True Sons متشکل از افرادی یاغی، افراطی و جنایاتکاران تعلیم دیده ای هست که هر شخص و یا گروهی رو که در مقابلشون قرار بگیره از بین می برن و به خشونت بی اندازه، بی احساس بودن و نظم در اعمالشون شهرت دارن. از نظر این گروه آمریکا با خون ریزی شکل گرفت و برای به وجود آمدن جامعه ای جدید باز هم باید خون ریخته بشه و در این راه، True Sons همیشه در راس هرم قرار می گیرن.

جایی برای ضعف و بی اساسی نیست، بزدل ها زانو زده و میمیرن و این اتفاق بزرگی خواهد بود
Antwon Ridgeway
زمانی که بیماری از کنترل خارج شد، آشوب و وحشت به سرعت در واشنگتن گسترش یافت. در اقدامی برای کنترل شیوع ویروس، JTF قرنطینه ای رو در جزیره Roosevelt ایجاد کرد (همانطور که می دونین شروع انتشار ویروس از نیویورک بود). به کلنل Antwon Ridgeway ماموریت داده می شه که قرنطینه رو مدیریت کنه و مطمئن بشه کارها به خوبی پیش می رن. با دیدن حجم تراژدی و نا امیدی که به واسطه ویروس به وجود اومد، آنتون ایمانش به نجات واشنگتن توسط JTF رو از دست می ده و به این نتیجه می رسه که راهی نیست تا همه نجات پیدا کنن.
به عنوان شخصی که شدیدا به قدرت، نفوذ و همچنین انضباط اعتقاد داشت، آنتون تصمیم می گیره که کنترل امور رو خودش به عهده بگیره. در هیاهو ترس و وحشت از آینده شهر، آنتون دور تا دور قرنطینه رو با سربازها محافظت می کنه و راه خروج رو برای همه می بنده. تمام غذا و دارو و مواد مورد نیازی که به سمت قرنطینه میان رو از مسیر اصلی خارج می کنه و با گشنگی دادن به افراد به قرنطینه باعث مرگ تدریجی افراد اونجا می شه. از دید اون، افراد مریض و ضعیف مرده به حساب می اومدن، پس اولویت رو گروه خودش در نظر می گیره.
اعمال آنتون توسط تمایلش به انجام هر کاری برای نجات گروهانش و نادیده گرفتن سایرین لکه دار شده بود. به خاطر هرج و مرج حاکم، مدت زیادی از این قدرت تونست استفاده کنه تا نهایتا فرمانده JTF از موضوع آگاه می شه و آنتون رو زندانی می کنن. اما اندکی بیشتر طول نمی کشه که توسط یارای وفادارش از زندان آزاد می شه.
از نظر آنتون، هیچ عمل نادرستی انجام نداده بود و بلکه خودش رو تنها کسی می دونست که راه حل درست و قابل اعتمادی داره. زندانی شدن و خیانت بهش توسط افسران JTF موجب ایجاد کینه و نفرت در آنتون نسبت به اون ها و دولتمردان می شه. به محض آزاد شدن از زندان، افراد پیشین خودش رو جمع می کنه و جایی که زندانی شده بود رو مقر خودش قرار می ده و به کمک یارانش، افسرهای JTF که موجب زندانی شدنش شده بودن رو پیدا می کنه و دادگاهی نمایشی براشون تشکیل میده و بعد از مدت کوتاهی همه رو اعدام میکنه و این نقطه، نقطه تولد True Sons هست.

قدرت، قانون می سازد.

بر اساس نظر True Sons، تنها راه نجات واشنگتن Survival of the Fittest (معادل خوب پیدا نکردم) هست. به خاطر دسترسی به سلاح و تجهیزات و البته با داشتن مهارت های نظامی، این گروه از قلدرهای واشنگتن به حساب میان. قدرتی که به تازگی پیدا کردن اون ها رو به انسان های حیوان صفت و متکبری تبدیل کرد. در دیکتاتوری True Sons، ارعاب، بی رحمی و خشونت از عوامل کلیدی به حساب می رود.
در مورد اطاعات و فرمانبرداری از خودشون به هیچ کس شانس دومی نمی دن، یا به اون ها ملحق می شید و یا می میرید. هر شخصی هم که سر راه True Sons و فرمانده آنتون به عنوان رهبر بر حق واشنگتن قرار بگیره، به بدترین نحو ممکن مجارات می شه.

همیشه آماده نبرد

فکشن True Sons کاملا شایسته نبرد هستن. تمرین زیاد و نظم کاملا از استراتژی های این گروه مشهود هست. وقتی با این گروه درگیر می شید، از هر سمتی به شما حمله می کنن و به این معنی هست که حتی Coverها هم برای شما امن نیستن.
وقتی تعدادی از اون ها رو از پای دربیارید و افرادشون کم بشه، استراتژی تغییر می کنه و سعی می کنن متمرکز تر مبارزه کنن و در نهایت که نا امید بشن، استراتژی حمله به هم می خوره و سعی می کنن به هر نحوی که شده شما رو از پا در بیارن.

این گروه شامل 10 مدل مختلف از دشمن هست که هر کدوم ویژگی، رفتار، Skill و بسته به کلاسشون، نقاط ضعف و قدرت مخصوص به خودشون رو دارن. به عنوان مثال Medic در این گروه به Shock Pad مجهز هست که به وسیله اون می تونه یارای خودش رو Revive کنه، اما اگر به Shock Pad شلیک کنین، علاوه بر اینکه قابلیتش رو از دست می ده، تا شعاعی عم شوک الکتریکی پخش می شه و افراد اون ناحیه رو شوک میده.
 
آخرین ویرایش:
 • Like
Reactions: bezad and m.d.makan

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,963
10,169
نام
آرمين
قسمت سوم بلاگ هم منتشر شد که به 5 تا از Skillها اختصاص داره.

این بخش از بلاگ به 5 دسته از Skillها اختصاص پیدا کرده، گفته شده که این ها فقط تعدادی از Skillها هستن و از بقیه هم طی زمان رونمایی می شه. هر Skill چندین مدل داره که تاثیر کاملا مستقیم روی گیم پلی و نحوه بازی کردن خواهند داشت. در زیر به هر اسکیل و مدل های موجودش اشاره می شه.

*** Chem Launcher ***
این یک اسکیل جدید هست که توی The Division 1 حضور نداشت و از Grenade Launcher الهام گرفته شده. توسط این Skill می تونین 4 مدل تیر شیمیایی خاص رو شلیک کنین که هر کدوم کارایی خاص خودشون رو دارن.
 • Firestarter
  • این مدل تقریبا یک گاز بی رنگ و به شدت قابل اشتعال رو در منطقه برخورد ایجاد می کنه و توسط کوچکترین منبع آتشی مشتعل می شه و همه چی رو می سوزونه. این منابع می تونن شلیک گلوله شما و یا حتی خود دشمن باشه، یا منابع آتش موجود در محیط و ... . به کمک چندتا از این گلوله های گاز هم می تونین منطقه بزرگتری رو به آتش بکشید.
 • Riot Foam
  • این مدل در زمان برخورد فوم رو در منطقه پخش می کنه که موجب گیر کردن افراد توی اون برای مدت زمان مشخصی می شه. مشابه این Skill رو در نمایش E3 دیدیم، با این تفاوت که این فوم بعد از یک زمانی خود به خود از بین می ره.
 • Oxidizer
  • یک گاز اکسید کننده توی منطقه پخش می کنه که به مرور موجب خوردگی زره و وسایل مکانیکی دشمن می شه.
 • Reinforcer
  • این مورد گازی رو پخش می که که زره شما و هم تیمی هارو به مرور بازسازی می کنه.
*** Drone ***
وقتی Drone رو فعال کنین، کنار شما مانور می ده و به دنبالتون میاد. بسته به اینکه چه مدلی رو انتخاب کرده باشین، Drone می تونه حالت تهاجمی با دفاعی داشته باشه.
 • Striker
  • این مدل از Drone به یک تیرباز مجهز هست که توسط اون به دشمن حمله می کنه، بازیکن هم قابلیت این رو داره که هدف مورد نظر رو برای اون تعیین کنه.
 • Defender
  • این مدل از درون، از صاحب خودش در برابر گلوله محافظت می کنه. شیوه کار هم توسط انتشار امواج مایکروویو هست. البته با دفع هر گلوله درصد زیادی از باطری Drone خالی می شه و همچنین از خودشون در برابر گلوله نمی تونن مراقبت کنن.
 • Tactician
  • این مدل Drone برای Spot کردن به کار می ره. با پرواز در بالاترین ارتفاع ممکن، به صورت لحظه ای آخرین موقعیت دشمن رو در ناحیه ای که مشخص کردید به شما و یاراتون مخابره می کنه. این Drone مختص Sharpshooter Specialization هست.
 • Bombardier
  • این مدل برای بمباران کرد ناحیه ای هست که توسط کابر مشخص می شه.
 • Fixer
  • این مدل برای Fix کردن زره بازیکن و هم تیمی ها به کار می ره که انتخاب هم تیمی هم به صورت دستی انجام می شه.
*** Hive ***
این Skill هم سری اسکیل های جدید در The Division 2، که متشکل از تعداد زیادی مایکرو-دِرون هست که بسته به انتخاب کارایی خاصی خواهد داشت. استفاده از Hive هم به صورت قرار دادن روی زمین و یا پرتاب کردن اون هست و شعاع مشخصی رو تحت پوشش قرار می دن.
 • Stinger
  • مایکرو-دِرون های این مدل با ورود دشمن به محدود اون فعال می شه و تعداد زیادی از مایکرو-درون به سمت نقاط ضعیف دشمن حمله می کنن.
 • Restorer
  • این مدل وقتی تشخیص بده یکی از یارهای خودی در محدوده Armor آسیب دیده داره، با آزاد کردن مایکرو-درون ها اون بخش از Armor رو ترمیم می کنه.
 • Booster
  • این مدل با انتشار مایکرو-درون باعث Boost شدن قابلیت هایی مثل هندلینگ تفنگ، سرعت دویدن و ... بازیکن و یارهاش می شه.
 • Reviver
  • وقتی از این مدل استفاده بشه، می تونن تا شعاع مشخصی یارهایی که Down رو Revive کنه. یک حالت شارژ شدن هم داره این درون که با نگه داشتن بیشتر دکمه، تاثیر گذاری بیشتری خواهد داشت.
*** Seeker Mine ***
این مورد از Skillهای آشنا بازیکنان شماره اول هست، ولی اینبار کارایی های متفاوت تری رو شاهد هستیم. این وسیله رو هم می شه پرتاب کرد و هم می شه انداخت پایین تا خودکار به همراه شما بیان.
 • Explosive
  • مدل کلاسیک Seeker Mine هست، وقتی فعال بشه به سمت هدف می ره و منفجر می شه. اما قبل از منفجر شدن به زمان کوتاهی برای مسلح شدن نیاز داره که موقعیت خوبی برای فرار از دستش هست.
 • Airburst
  • این مدل به منطقه مورد نظر شما می ره و بعد از فعال شدن گاز مشتعل رو توی منطقه پخش می کنه.
 • Mender
  • این مدل گاز شیمیایی رو منتشر می کنه که به تعمیر آسیب های تیم خودی می پردازه. اگر هدف مشخصی برای این Mine تعریف نکرده باشین، خودکار به سمت اولین یاری که کاملا Armor رو از دست داده باشه می ره. این مدل مختص Survivalist Specialization هست.
 • Cluster
  • این مدل از Mine های کوچکتر تشکیل شده که در با فعال سازی هر کدوم یک هدف رو انتخاب می کنن و به سمتش حرکت می کنن. از معایب این مدل این هست که Mineها قابلیت تعقیب رو ندارن و اگر هدف حرکت کنه اون رو گم می کنن.
*** Turret ***
Turretها هم از The Division 1 به همراه تغییراتی به شماره دوم راه پیدا کردن. این وسیله رو می تونین در کنار خودتون و یه فاصله کمی پرتاب کنید.
 • Assault
  • این Turret یک اسلحه خودکار روش سوار هست و قابلیت گردش 360 درجه ای داره. رمانی که در جنگ باشید به صورت خودکار به نزدیک ترین دشمن حمله می کنه، اما اگر قبل از شروع درگیری فعال کنید، می تونین هدف رو مشخص کنین.
 • Incinerator
  • این مدل برای آسیب رسوندن به بخشی از محیط استفاده می شه، به این صورت که با انتشار گازی مشتعل و آتش دامنه ای قابل توجه رو پوشش می ده.
 • Artillery
  • این مدل شبیه توپ خونه عمل می کنه و تیرهای انفجاری رو به موقعیت هایی که توسط بازیکن مشخص می شه ارسال می کنه. این Turret مختص Demolitionist هست.
 • Sniper
  • این مدل یک Turret نیمه اتوماتیک هست همون هدفی رو در نظر می گیره که بازیکن در حال حمله بهش هست. سرعت هدف گیری این Turret کم هست، با این حال نشانه گیری رو با شما وقف می ده.
تمام این موارد همچنان در حال کار هستن و ممکنه توی ورژن نهایی تغییر کنن.
*****************

باز هم اشاره می کنم که اگر دنبال این اطلاعات هستین، بهترین منبع همون سایت هست و ترجمه و خلاصه نمی تونه به صورت کامل مفاهیم رو در بر بگیره. به هر حال امیدوارم مفید بوده باشه. به زودی قسمت قبل که مربوط به گروه True Sons بود رو هم ترجمه می کنم، چون یک بخش جالبی در مورد نحوه جنگیدن و استراتژی های این گروه داشت که حیفه اشاره نشه.
 
آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,864
563
نام
Arya
منم invite گرفتم، واقعا فکر نمیکردم به کسایی غیر از youtuber ها و streamer ها invite بدن

برای بحث و تبادل نظر فقط میشه از فروم خصوصی یوبی سافت استفاده کرد و به هیچ عنوان حق استریم کردن یا ضبط ویدیو و اسکرین شات گرفتن رو ندارین
 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,963
10,169
نام
آرمين
من غریبه بودم فقط پس :((:((:((
یکی توی یوبی نیست یه سر به بازیسنتر بزنه یعنی؟ :D
 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,963
10,169
نام
آرمين
چون کاملا خصوصیه بعید میدونم به منتقدا و نویسنده ها اینوایت بدن :D
این تبلیغ و زحمتی که من برای اینا کشیدم، بشکنه این دست که نمک نداره :((:D:D
شوخی می کنم، اما خیلی دوست داشتم تجربه کنم، The Division 1 رو با کنسول قرضی بازی کرده بودم تکنیکال تستش رو، اما این روی PC اومد و به ما نرسید.
 
 • Like
Reactions: Big Band

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,064
2,050
احتمالا بر اساس تعداد ساعت گیم پلی و رنک تو بازی, این دعوتنامه ها رو ارسال کردند.
 
 • Like
Reactions: armin_shadow

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,324
1,141
نام
رضا.آ
برای من Invitation Alpha بازی روی PC اومده. ایمیل اتون رو چک کنید. البته باید NDA رو هم امضا کنید. پس در مورد بازی چیزی نگید.

View attachment 98332

Fifa 10
خب قسمت شد با هم پلی بدیم !
خب بعد از 1353 ساعت پلی تایم نسخه اول دعوتنامه برای تست نسخه الفا Division 2 از راه رسید ! :-bd

 
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟