Tom Clancy's The Division 2 | PC

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,864
563
نام
Arya
فکر نکنم Brand ها کاملا جای Gear Set ها رو گرفته باشن. احتمالا این برند های جدید یه نوع مینی Gear Set هستن چون به نظر میاد همه آیتم ها یه برند برای خودشون دارن.

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,282
3,893
نام
پوریا
فکر نکنم Brand ها کاملا جای Gear Set ها رو گرفته باشن. احتمالا این برند های جدید یه نوع مینی Gear Set هستن چون به نظر میاد همه آیتم ها یه برند برای خودشون دارن.
قبلن هم گفتم. به احتمال زیاد روند شماره ی اول رو طی میکنن. به ماه بعد از ریلیز Gear set رو به لوت سیستم اضافه میکنن. تنها نگرانی وجود Premium Pass هست که معلوم نیست چی هست. کارگردان بازی هم نمیدونست چی هست. امیدوارم همینطور شایعه بمونه و تایید نشه. با اینکه بعید میدونم.

• Like
Reactions: MoeinSS

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,520
2,106
نام
Behzad
Twitter
Behzad_Khaleghi
برو بچ ایا امکان نصب Grenade Launcher بروی اسلحه وجود داره یا خیر ؟

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,282
3,893
نام
پوریا
برو بچ ایا امکان نصب Grenade Launcher بروی اسلحه وجود داره یا خیر ؟
به عنوان یه Attachment؟ نه. توی شماره ی دوم Attachment با بازی کردن یکبار آنلاک میشن و برای همیشه میمونند. توی لوت سیستم بازی نیستن و دراپ هم نمیشن. شک هم دارم که این قضیه تا ریلیز بازی تغییر کنه.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,963
10,169
نام
آرمين
همونطور که پوریا هم اشاره کرد، Mod دیگه جزوی از Loot نیست و با پیشروی یا انجام یک سری کارهای خاص آنلاک می شن.

• آنلاک شدن Modها به پیشروی و انجام کارهای خاص بستگی دارد و دیگر جزوی از Loot به حساب نمی آید
  • هر Mod که باز شد، قابلیت استفاده بر روی همه اسلحه های پشتیبانی شده را دارد. همچنین در پی همین تغییر تنها با یکبار آنلاک کردن هر Mod می توانید از آن بر روی هر تعداد اسلحه دلخواه استفاده کنید.
  • Modها دیگر فضایی از Inventory را اشغال نمی کنند.
  • هر Mod علاوه بر قابلیت هایی افزایشی که به شما می دهد، در مقابل چیزی را هم کاهش خواهد داد. برای مثل ممکن است یک خشاب تعداد گلوله ها را افرایش داده ولی در کنار آن سرعت تعویض را کاهش دهد.
  • قابلیت سوار کردن Skin علاوه بر اسلحه، این بار بر روی تک تک قسمت های Gear نیز وجود دارد که منجر به تنوع بیشتر در ظاهر شخصیت ها خواهد شد.

BatmanGame

Only DC
Gold User
Jun 7, 2011
1,472
537
نام
Omid
تو مصاحبه ی جدیدی که با Chadi El-Zibaoui مدیر بخش نواوری بازی شده ، ازش راجع به بخش تک نفره و داستانی بازی پرسیدن که گفته تو این شماره بر خلاف بازی قبلی بخش تک نفره و داستانی بسیار قوی وجود خواهد داشت
فقط مشخص نکرده که بخش کمپین بازی نیاز به اتصال دائم نت داره یا نه

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,282
3,893
نام
پوریا
تو مصاحبه ی جدیدی که با Chadi El-Zibaoui مدیر بخش نواوری بازی شده ، ازش راجع به بخش تک نفره و داستانی بازی پرسیدن که گفته تو این شماره بر خلاف بازی قبلی بخش تک نفره و داستانی بسیار قوی وجود خواهد داشت
فقط مشخص نکرده که بخش کمپین بازی نیاز به اتصال دائم نت داره یا نه
بله قبلا این رو گفتن. داستان قوی و ... نمیدونم وافعا اینطور خواهد بود یا نه. در مورد آنلاین بودن هم بگم که بازی همیشه آنلاین هست. امکان نداره آفلاین باشه

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,282
3,893
نام
پوریا
قرار هست که پایگاه یا همون Base of operation اینجا باشه. طبق معمول هم یه خرابه تحویل میگیرید و بعد در طول مسیر بازی، بهترش میکنید.

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,282
3,893
نام
پوریا
متاسفانه خبری که دوستام صبح برام فرستادن و توی بخش کنسولی بازی نوشتم، الان تایید شد. در مورد نسخه های مختلف بازی بود. واقعا نمیدونم چی بگم. The Elite Agent Pack یه جوک بسیار مسخره ایه که یوبی از خودش در آورده. اگه میشه محتویات این پک رو با بازی کردن به دست آورد پس چه نیازی به خریدش هست، اگه هم با بازی کردن به دست نمیان و باید حتما خریدش چرا باید توی گرونترین نسخه دیجیتالی قرار داده بشه؟

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,963
10,169
نام
آرمين
بازی اینقدر نسخه های مختلف داره که خودشون گم کردن چیو تو چی عرضه کنن! 3 مدل کالکتور تا الان، نسخه عادی، Delux، گلد و Ultimate! نسخه Steelbook Edition و ....

بابا مثل خیلی بازی ها یه نسخه عادی بدین، یه نسخه کالکتور دیگه!

• Like
Reactions: MoeinSS and Fifa 10

MoeinSS

کاربر سایت
Aug 25, 2012
86
14
نام
Moein
اینم مثل Fallout 76 نسخه استیم نداره ؟

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,282
3,893
نام
پوریا
قبلا توی این تاپیک این مطلب رو نوشتم و بهتر دونستم همینجا هم دوباره بگم. نمیدونم یادتون هست یا نه ولی دو نفر از سازنده های بازی نتونستن من رو توی E3 ببینن (با این وضعیت دلار و مشکلات ویزا) و برام یه کارت پستال امضا کردن. یکیشون Mathias Karlson کارگردان بازی (Massive) و اون یکی Terry Spier از Red storm بود. قرار بود از آمریکا با یه سوپرایز بفرستنش که من درخواست کردم از اروپا ارسال بشه و اونا هم این بسته رو دادن یه نفر که توی پاریس زندگی میکرد و اون هم برام پست اش کرد.

این از طرف یوبی سافت نیست. از طرف کسانی هست که براش کار میکن و اصلا هم چیز خاصی نیست. این روزا هر کسی با وجود فضای مجازی خیلی کار ها میتونه بکنه. مخلص همتون هم هستم.

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,963
10,169
نام
آرمين
قبلا توی این تاپیک این مطلب رو نوشتم و بهتر دونستم همینجا هم دوباره بگم. نمیدونم یادتون هست یا نه ولی دو نفر از سازنده های بازی نتونستن من رو توی E3 ببینن (با این وضعیت دلار و مشکلات ویزا) و برام یه کارت پستال امضا کردن. یکیشون Mathias Karlson کارگردان بازی (Massive) و اون یکی Terry Spier از Red storm بود. قرار بود از آمریکا با یه سوپرایز بفرستنش که من درخواست کردم از اروپا ارسال بشه و اونا هم این بسته رو دادن یه نفر که توی پاریس زندگی میکرد و اون هم برام پست اش کرد.

این از طرف یوبی سافت نیست. از طرف کسانی هست که براش کار میکن و اصلا هم چیز خاصی نیست. این روزا هر کسی با وجود فضای مجازی خیلی کار ها میتونه بکنه. مخلص همتون هم هستم.
اتفاقا فعال بودن و اینطوری دیده شدن واقعا لذت بخش هست، حسابی مبارکت باشه :x:x

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟