Tom Clancy's The Division 2 | PC

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,293
3,925
نام
پوریا
به نظرم باید پشتیبانی از نسخه اول رو ادامه میدادن. 1.8 خیلی خوب شده بود...
کاملا با حرفت موافقم ولی با نشون دادن محتوای سال دوم بازی، کاملا مشخص بود که Massive از این بازی دل کنده و داره شماره ی دوم بازی رو میسازه.

• Like
Reactions: MoeinSS

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
12,556
15,630
نام
نـــــــویـــــــــد
نمایشش خوب بود تقریبا، باید بتارو تجربه کنیم ببینیم چجوریاس. امیدوارم هیمنجایی که الان دیویژن۱ بهش رسیده، دیویژن۲ از همینجا شروع کنه :D با همین حجم از کانتنت
این حرف زدن پلیرا موقع بازی واقعا لوس کرد نمایش رو :|

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,293
3,925
نام
پوریا
یه چند تا عکس از ترایلر هم بزارم. بازی که قربونش برم لیک شد. فقط من چیزی لیک نکردم که بزار همینجا یکی از چیزای جزئی بازی که دوستم بهم گفته رو لیک کنم. قرار شاهد Clan توی بازی هم باشیم. کمتر از یه ماهی بود که میدونستم مپ بازی قرار کجا باشه و خب با دوستام @ehsan7 و @Annunaki ™ در میون گذاشته بودم ولی حدود هایپ رو رعایت کردم و نزاشتم هایپ این دو عزیز کم بشه. :D

ویرایش: انگار بازی سیزن پس نداره و تمامی محتوای بعد از لانچ برای سال اول مجانی هست. این دوستمون هر چی گفته، درست بوده، امیدوارم سر کاری نباشه و دروغ نگفته باشه. [-o<

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
3,040
4,479
نام
ایلیا
انتظار داشتم موارد تازه تریو تو بازی نشون بدن!امیدوارم بلای D2 سر این نیاد و رقابت خوبیو بین این و Anthem شاهد باشیم!به بخاطر تم Anthem بیشتر منتظر اونم ولی بتای اینو باید تجربه کرد و اینکه محتوای سر عرضه چقدر هستش!

M-SNORK

کاربر سایت
Apr 22, 2009
114
51
نام
mehdi
اینجا دوستان بیشتر تحت یوپلی هستن یا استیم؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,326
1,145
نام
رضا.آ
Fifa 10@

والا من هایپ نبودم که بخواد کمتر بشه یا بیشتر !
تریلر همونطوری که گفتم جذابیتی برای من نداشت بعد از 1200 hrs پلی کردن نسخه اول بدجور از این ip خسته شدم و فکر نمیکنم به این زودی دوباره بهش برگردم مگر اینکه چیز خارق العاده ای و یونیک ای داشته باشه وگرنه برای من تکراریه .

• Like
Reactions: Fifa 10

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,293
3,925
نام
پوریا
Fifa 10@

والا من هایپ نبودم که بخواد کمتر بشه یا بیشتر !
تریلر همونطوری که گفتم جذابیتی برای من نداشت بعد از 1200 hrs پلی کردن نسخه اول بدجور از این ip خسته شدم و فکر نمیکنم به این زودی دوباره بهش برگردم مگر اینکه چیز خارق العاده ای و یونیک ای داشته باشه وگرنه برای من تکراریه .
فکر کردم متوجه شدی که منظورم از هایپ و کم شدن و ... صرفا شوخی بود. حالا اینکه این IP رو دیگه دوست نداری و ازش زده شدی که دیگه کاملا سلیقه ای هست. با چیزایی که می‌دونم و دارم میبینم، پیشنهاد میکنم دور شماره ی دوم رو خط بکش. قراره که بازی خیلی تغییر کنه ولی چیزی که شما به اصطلاح یونیک بخوای رو شک دارم. حتی با این Game mod جدید که قرار اضافه بشه. اگه Destiny و Division رو بازی کردی و چیز جدید میخوای و از این بازی ها خسته شدی پیشنهاد من Anthem هست. یه IP کاملا جدید، گیم پلی متفاوت و یونیک ولی بدون PVP. شک دارم 1200ساعت سرگرم ات کنه ولی مطمعنم که با بازی کردنش حس تکراری بودن مثل Division 2 رو نخواهی داشت. تجربه ی جدیدی هست.

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,293
3,925
نام
پوریا
خب انگار لیک های جدید صحت حرف های بالا رو تایید میکنه. قرار شاهد Clan باشیم، خبری از سیزن پس برای سال اول نیست، :-bd گفتن Game mod جدید قراره اضافه بشه که میدونم یکیش Raid هشت نفره است. از بقیه شون اطلاعی ندارم. انگار Sing Skill کاملا حذف شده.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,525
2,118
نام
Behzad
درود

بچه ها میشه درباره داستان بازی توضیح بدین، من تریلر دیدم دیگه خبری از نیروی های نظامی نیست یا مرکز فرماندهی چیزی . امیدوارم خراب کاری نکنند.

ما الان در غالب نیروی ها مردمی ظاهر میشیم، و نظامی نیستیم درسته.

اون افرادی که با کاراکتر اصلی بودن هوش مصنوعی بودند درسته .

کلا یک توضیح بدین چه تغییراتی کرده و چه داستانی دنبال می کنه.

با تشکر.

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,293
3,925
نام
پوریا
درود

بچه ها میشه درباره داستان بازی توضیح بدین، من تریلر دیدم دیگه خبری از نیروی های نظامی نیست یا مرکز فرماندهی چیزی . امیدوارم خراب کاری نکنند.

ما الان در غالب نیروی ها مردمی ظاهر میشیم، و نظامی نیستیم درسته.

اون افرادی که با کاراکتر اصلی بودن هوش مصنوعی بودند درسته .

کلا یک توضیح بدین چه تغییراتی کرده و چه داستانی دنبال می کنه.

با تشکر.
کنفرانس یوبی رو که دیدیم و داستان و محتوا و ... کاملا تایید شد یه توضیح کامل برای شما و بقیه دوستان میزارم.

• Like
Reactions: H^D^

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,181
3,044
نام
Dara
گرافیک بازی خیلی بالا بود:| قابل هضم کردن نیست!!
داستان بازی هم میزنه جالب باشه!:D
اگر بخش بتل رویال، و دارک زون رو خوب توسعه بدن، صد رد صد میخرمش!

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,293
3,925
نام
پوریا
گرافیک بازی خیلی بالا بود:| قابل هضم کردن نیست!!
داستان بازی هم میزنه جالب باشه!:D
اگر بخش بتل رویال، و دارک زون رو خوب توسعه بدن، صد رد صد میخرمش!
تنها چیزی که میخوام اینه که سیزن پس نداشته باشه. اصلا. بتل رویال رو شک دارم. احتمالا یه بازی جداگانه است. نمیدونم. امیدوارم توی کنفرانس مشخص بشه.

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,293
3,925
نام
پوریا
ویرایش: انگار بازی سیزن پس نداره و تمامی محتوای بعد از لانچ برای سال اول مجانی هست. این دوستمون هر چی گفته، درست بوده، امیدوارم سر کاری نباشه و دروغ نگفته باشه. [-o<
به آرزوم رسیدم. :D

• Like
Reactions: MoeinSS

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
1,393
738
نام
بنیامین
قبلیش باحال تر بود محیط هاش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 1, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟