Tom Clancy's The Division 2 | PC

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,188
نام
آرمين
اومدم اطلاعات بدم که دیدم جواب یکی از سوالاتت هست، واقعا هنوز معلوم نیست ولی توی ردیت (!!!!!!!!!!) یه سری شایعه در مورد بازی دادن. تیتروار میگم:
- شهر همون ارتقا یافته ی نیویورک هست.
- باز هم دارک زون توی شهر هست که شامل پارک سنترال پارک هم میشه
- از قرار معلوم باز هم با Xbox و PC قرارداد دارن. شاید منظورش از PC ویندوز 10 باشه. چون PC یه پلتفرم خاص نیست که باهاش قرارداد ببندی و انحصار زمانی اش کنی و سود کنی.
- توی استور ویندوز هم عرضه میشه و بین PC و xbox توی بخش PVE قابلیت Cross platrom وجود داره. ( واقعا معذرت میخوام ولی خاک بر سرشون اگه این قابلیت رو به نسخه ی استور محدود کنن)
- امکان انتقال ظاهر کاراکتر و لباساتون و حتی ماسکهاتون از نسخه ی اول به دوم هست. حتی بعد از عرضه ی نسخه ی دوم هم میتونید به نسخه ی اول برید و با تموم کردن Global event و به دست آوردن ماسک به شماره دوم بازی انتقالش بدین.
- بیشتر از یه ساله که دارن روش کار میکنن و اواخر 2018 ریلیز میشه. (این دیگه اوج شایعه بود:)))
- بازی یه تم Battle royal هم داره.
- بازی هم دایرکت 11 و هم 12 هست.
یه چند تا مورد دیگه هم بود که یادم رفت و هرچی میگردم پیداشون نمیکنم. بعضی هاشون واقعا خوبن.
البته گفتی حدس و گمان هست، ولی خوب یه سری موارد رو انگار به دلخواه زدن تنگش!
مورد اول احتمال داره دوباره توی نیویورک باشه، اما این احتمال به خاطر کاری هست که از The Crew 1 به The Crew 2 انجام شده! یعنی اینطور به نظر می رسه، وگرنه سناریو زیادی خودشون دادن بیرون، از شهرهای دیگه گرفته تا کانادا
انتقال لباس رو فکر نمی کنم انجام بدن، اما بازم مورد مشابهی با The Crew 2 داره، اونجا هم با انجام به سری چلنچ ها توی شماره اول، توی شماره دوم براتون یک سری آیتم آزاد می کنه، اینجا هم همچین چیزی اضافه شده به اسم Shields که بیشتر به منظور نگه داشتن پلیر هاست.
در مورد زمان ساخت هم که مراحل اولیه رو توی همون Livestream گفت دوستمون (Julian Gerightly) که حدودا از یک ماه بعد از انتشار نسخه اول شروع شده، اما احساس می کنم انتشار بازی بره برای March 2019 به بعد!

Battle Royal رو بیان روی GR Wildlands پیاده کنن بهتره. توی استریم اشاره شد که کارهای که می خواستیم انجام بدیم حجمشون زیاد بوده و نمی شده روی بازی که در حال اجراست این کارها رو انجام داد، برای همین نسخه دوم در حال ساخته!
امیدوارم بازی رو به اون نمایش GDC13 در بیارن! ولی خوب بعیده چون کلا چیز دیگه ای بود.
یه شایعه دیگه هم هست که Gamereactor گویا منتشر کرده و می گه که تیم سازنده شماره دوم بیش از 1000 نفر از استودیو های مختلف یوبی هستن!

• Like
Reactions: bezad

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,293
3,925
نام
پوریا
البته گفتی حدس و گمان هست، ولی خوب یه سری موارد رو انگار به دلخواه زدن تنگش!
مورد اول احتمال داره دوباره توی نیویورک باشه، اما این احتمال به خاطر کاری هست که از The Crew 1 به The Crew 2 انجام شده! یعنی اینطور به نظر می رسه، وگرنه سناریو زیادی خودشون دادن بیرون، از شهرهای دیگه گرفته تا کانادا
انتقال لباس رو فکر نمی کنم انجام بدن، اما بازم مورد مشابهی با The Crew 2 داره، اونجا هم با انجام به سری چلنچ ها توی شماره اول، توی شماره دوم براتون یک سری آیتم آزاد می کنه، اینجا هم همچین چیزی اضافه شده به اسم Shields که بیشتر به منظور نگه داشتن پلیر هاست.
در مورد زمان ساخت هم که مراحل اولیه رو توی همون Livestream گفت دوستمون (Julian Gerightly) که حدودا از یک ماه بعد از انتشار نسخه اول شروع شده، اما احساس می کنم انتشار بازی بره برای March 2019 به بعد!

Battle Royal رو بیان روی GR Wildlands پیاده کنن بهتره. توی استریم اشاره شد که کارهای که می خواستیم انجام بدیم حجمشون زیاد بوده و نمی شده روی بازی که در حال اجراست این کارها رو انجام داد، برای همین نسخه دوم در حال ساخته!
امیدوارم بازی رو به اون نمایش GDC13 در بیارن! ولی خوب بعیده چون کلا چیز دیگه ای بود.
یه شایعه دیگه هم هست که Gamereactor گویا منتشر کرده و می گه که تیم سازنده شماره دوم بیش از 1000 نفر از استودیو های مختلف یوبی هستن!
در مورد لباس اشتباه از من بود که نگفتم. منظورم لباس های خاص هست. مثل همونابی که توی tire 2 &3 لیدربورد هر گلوبال می‌زاره. خودم گرفتمشون. خیلی خاصن. عکسش رو می‌زارم تا ببینی. در مورد ریلیز نمی‌دونم چی بگم. شاید سال سوم با اینکه هیچی نداره فقط قراره نقش یه رابط بین پایان دیویژن یک و شروع دو باشه. در مورد بتل رویال قبول ندارم. یه راند survival بازی کنی کاملا متوجه میشی چه اتمسفری خوبی برای این تم داره. از گوست هم بهتره.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,188
نام
آرمين
در مورد لباس اشتباه از من بود که نگفتم. منظورم لباس های خاص هست. مثل همونابی که توی tire 2 &3 لیدربورد هر گلوبال می‌زاره. خودم گرفتمشون. خیلی خاصن. عکسش رو می‌زارم تا ببینی. در مورد ریلیز نمی‌دونم چی بگم. شاید سال سوم با اینکه هیچی نداره فقط قراره نقش یه رابط بین پایان دیویژن یک و شروع دو باشه. در مورد بتل رویال قبول ندارم. یه راند survival بازی کنی کاملا متوجه میشی چه اتمسفری خوبی برای این تم داره. از گوست هم بهتره.
اتمسفر که بله، صد در صد یک چیز خفن و خیلی خاصه، اما فعلا المان های گیم پلی که Ghost Recon داره، خیلی بیشتر به اون مد می خوره!

• Like
Reactions: Fifa 10

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,293
3,925
نام
پوریا
اتمسفر که بله، صد در صد یک چیز خفن و خیلی خاصه، اما فعلا المان های گیم پلی که Ghost Recon داره، خیلی بیشتر به اون مد می خوره!
والا هر دو تا رو بازی کردم و میگم دیویژن بهتره. نمی‌دونم منظورت از المان گیمپلی چیه. مد survival کاملا نشون داد پتانسیل بتل رویال رو داره. اگه یه بازی یوبی بهترین کاندید برای بتل رویال باشه اونم دیویژن هست. توی بتل رویال شما باید به همه جای مپ دسترسی داشته باشی، توی گوست اصلا نمیتونی یه جاهایی از مپ که کوه یا تپه داشت بری. هندلینگ ماشین و موتور هم اینقدر بد بود که دیگه هیچی. ولی طراحی مپ دیویژن طوری بود که همچین مشکلی نداشت. تنها خوبیه گوست مپ بزرگ و متنوع هست. همین. وگرنه از نظر شوتینگ این دو تا بازی تقریبا شبیه هم هست. در کل خبرهای بیشتر میاد و متوجه میشیم.

• Like
Reactions: bezad and ehsan7

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,293
3,925
نام
پوریا
سایت Games.co.uk که یه سایت فروشش بازی هاست با انتشار این توییت هایپ رو دو چندان کرد. انگار شوخی شوخی داره جدی میشه.اگه راست باشه و امسال میتونید پیش خریدش کنید پس فکر نکنم تا ریلیز بازی فاصله زیادی داشته باشیم. نهایت تا مارچ 2019 ،شایدم زودتر. نمیدونم

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,293
3,925
نام
پوریا
همون طوری که قبلاً هم گفتم، امروز یه شایعه توی سایت های خبری درز پیدا کرده که Massive روی یه مود بتل رویال کار می‌کنه. البته اینطور که به نظر میاد مدت زمان زیادی نیست که به این فکر افتادند و خودشون این عقیده رو دارن که میتونن توی یه مدت زمان کم، یه مود جالب و فان رو طراحی کنن. البته توی خبر هم میگه که هنوز مشخص نیست که یه بازی مجزاست یا برای دیویژن 2 باشه ولی اینجور که مشخصه دارن روی این مود کار میکنن. به نظر من به اصرار یوبی سافت دارن اینکار رو میکنن تا نظر علاقه ی شخصی خودشون.

The Division developer Massive is working on a battle royale game - report - VG247

Division developers Massive are reportedly working on a battle royale

ویرایش: جواب Massive:

"We don't comment on rumours or speculation"

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر سایت
Apr 14, 2007
2,886
5,406
نام
مــاکــان
کلا 3تا از بازیهای یوبیسافت کاملا آمادگی پذیرفتن مود بتل رویال دارن.
فارکرای 5 ، دیویژن و گوست ریکون
در مورد فارکرای چون همین الان دارم با یکی از بچه ها Coop میریم، کاملا داریم له له میزنیم و هی بخودمون میگیم اگه با این کیفیت یوبی بتل رویال برای گیمرها بیاره بهترین چیزی هست که وجود خواد داشت.
چون خیلی از چیزها کاملا آمادست، کلی Asset آماده وجود داره که بخواد خیلی راحت باکیفیت ترین حالت از این مود (حالا تحت هر نامی) عرضه کنه.

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,293
3,925
نام
پوریا
کلا 3تا از بازیهای یوبیسافت کاملا آمادگی پذیرفتن مود بتل رویال دارن.
فارکرای 5 ، دیویژن و گوست ریکون
در مورد فارکرای چون همین الان دارم با یکی از بچه ها Coop میریم، کاملا داریم له له میزنیم و هی بخودمون میگیم اگه با این کیفیت یوبی بتل رویال برای گیمرها بیاره بهترین چیزی هست که وجود خواد داشت.
چون خیلی از چیزها کاملا آمادست، کلی Asset آماده وجود داره که بخواد خیلی راحت باکیفیت ترین حالت از این مود (حالا تحت هر نامی) عرضه کنه.
توی دیویژن یه مود تقریبا بتل رویال داشتن. مشخصا باید ببینیم که چطور میسازنش و هنوز زود برای نظر دادن ولی نظر شخصیم اینه که بتل رویال یوبی مثل PUBG و fortnite موفق نمیشه. وقتشون رو الکی تلف میکنن و انگار به اصرار یوبی و جو بتل رویال دارن اینکار رو میکنن تا علاقه ی شخصی خودشون.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,188
نام
آرمين
توی دیویژن یه مود تقریبا بتل رویال داشتن. مشخصا باید ببینیم که چطور میسازنش و هنوز زود برای نظر دادن ولی نظر شخصیم اینه که بتل رویال یوبی مثل PUBG و fortnite موفق نمیشه. وقتشون رو الکی تلف میکنن و انگار به اصرار یوبی و جو بتل رویال دارن اینکار رو میکنن تا علاقه ی شخصی خودشون.
حالا این قضیه کلا تایید شده نیست، اما چیزی که توی متن خبر اومده اینه که به استودیو Massive پیشنهاد ساخت یه بازی بتل رویال داده شده، اونا هم استقبال کردن و گفتن می تونیم به سرعت یه چیزی آماده کنیم. بیشتر به آمادگی خود استودیو می خوره تا اصرار یوبی به این قضیه!

• Like
Reactions: robb stark

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,293
3,925
نام
پوریا
حالا این قضیه کلا تایید شده نیست، اما چیزی که توی متن خبر اومده اینه که به استودیو Massive پیشنهاد ساخت یه بازی بتل رویال داده شده، اونا هم استقبال کردن و گفتن می تونیم به سرعت یه چیزی آماده کنیم. بیشتر به آمادگی خود استودیو می خوره تا اصرار یوبی به این قضیه!
تقریبا مطمعنم که دارن این مود یا بازی رو کار میکنن، ولی در مورد اصرار، خودت داری جواب خودت رو میدی. بهشون پیشنهاد دادن و اونا هم پذیرفتن. همین حرف یعنی اصلا هیچ برنامه ای برای بتل رویال نداشتن و حالا به اصرار یوبی و شایدم پلیرها دارن روش کار میکنن. وقتی داره میگه توی مدت زمان کوتاه، میتونیم یه مود جالب رو طراحی کنیم یعنی از اول توی اولویت کاریشون نبوده و بعدا اضافه شده. حالا چرا میگه مدت زمان کوتاه رو دیگه نمیدونم، شاید ریلیز بازی نزدیکه و نمیخوان عقب بیفتن، شایدم به دلایلی نمیتونن زیاد روش وقت بزارن.

Ubisoft commisioned Massive to start looking into the Battle Royale game type in January of this year and Massive has reported back to their owners that they could cook up something fun in a pretty short amount of time

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,188
نام
آرمين
تقریبا مطمعنم که دارن این مود یا بازی رو کار میکنن، ولی در مورد اصرار، خودت داری جواب خودت رو میدی. بهشون پیشنهاد دادن و اونا هم پذیرفتن. همین حرف یعنی اصلا هیچ برنامه ای برای بتل رویال نداشتن و حالا به اصرار یوبی و شایدم پلیرها دارن روش کار میکنن. وقتی داره میگه توی مدت زمان کوتاه، میتونیم یه مود جالب رو طراحی کنیم یعنی از اول توی اولویت کاریشون نبوده و بعدا اضافه شده. حالا چرا میگه مدت زمان کوتاه رو دیگه نمیدونم، شاید ریلیز بازی نزدیکه و نمیخوان عقب بیفتن، شایدم به دلایلی نمیتونن زیاد روش وقت بزارن.
وقتی می گی به اصرار یوبی داره همچین چیزی می سازه، یعنی اینا نمی خواستن ولی یوبی مجبور کرده که بسازن. در صورتی که می بینیم این ها آمادگی لازم رو داشتن و گویی فقط منتظر چراغ سبز بودن. البته همه این ها فقط از همون خبر میاد و ممکنه اصل قضیه تفاوت داشته باشه.

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,293
3,925
نام
پوریا
وقتی می گی به اصرار یوبی داره همچین چیزی می سازه، یعنی اینا نمی خواستن ولی یوبی مجبور کرده که بسازن. در صورتی که می بینیم این ها آمادگی لازم رو داشتن و گویی فقط منتظر چراغ سبز بودن. البته همه این ها فقط از همون خبر میاد و ممکنه اصل قضیه تفاوت داشته باشه.
درست میگی، نظر من اینه که مسلما نمیخواستن روی این مود کار کنن و حالا به خاطر شرایطی (حالا یا درخواست یوبی یا پلیر ها) دارن میسازنش. جالبه که میگی آمادگی لازم رو داشتن و فقط منتظر چراغ سبز بودن. کدوم آمادگی؟ تنها مزیت این بازی Survival هست که به بتل رویال نزدیکه. همین. ,ولی ساحتن بتل رویال خیلی خیلی کار داره. اگه قرار که بتل رویالی ساخته بشه، دیویژن بهترین گزینه است ولی به نظر مود موفقی نمیشه و فقط وقتشون رو تلف میکنن.

ویرایش: یوبی لیک که دیگه معروفه. این یکی دو ساله هر چی شایعه توی سایت های خبری (نه ردیت!!!!) در مورد بازی های یوبی خوندم درست بوده.

• Like
Reactions: armin_shadow

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,188
نام
آرمين
درست میگی، نظر من اینه که مسلما نمیخواستن روی این مود کار کنن و حالا به خاطر شرایطی (حالا یا درخواست یوبی یا پلیر ها) دارن میسازنش. جالبه که میگی آمادگی لازم رو داشتن و فقط منتظر چراغ سبز بودن. کدوم آمادگی؟ تنها مزیت این بازی Survival هست که به بتل رویال نزدیکه. همین. ,ولی ساحتن بتل رویال خیلی خیلی کار داره. اگه قرار که بتل رویالی ساخته بشه، دیویژن بهترین گزینه است ولی به نظر مود موفقی نمیشه و فقط وقتشون رو تلف میکنن.

ویرایش: یوبی لیک که دیگه معروفه. این یکی دو ساله هر چی شایعه توی سایت های خبری (نه ردیت!!!!) در مورد بازی های یوبی خوندم درست بوده.
قسمت ویرایش خب درسته، لیک ها درست بوده همیشه، اما خوب با چه شرایطی رو نمی شه همچنان با اطمینان گفت.

دوم اینکه آمادگی تیم به این دلیل هست که ایده اولیه دیویژن یه بازی با المان های Survive بوده، شاید خیلی چیزهای دیگه براشون طرح ریخته باشن و توی بازی نهایی نبوده باشه. مرحله پیش تولید هم که حدود نصف زمان ساخت یه بازی رو در بر می گیره، حالا اینا یه بازی The Division دارن که خیلی از المان های یک شوتر حداقل توش آمادس (مدل شخصیت، مدل اسلحه و کارکردها و ...)، یه سری ایده های اولیه که توی بازی اصلی وارد نشده، فقط مونده اجازه و پول دیگه!
اینکه سریع می تونن بسازن منظور فکر نمی کنم دو ماهه باشه، اما با چیزهایی که در دسترس دارن قاعدتا نسبت به ساخت یک بازی جدید خیلی سریع تر می تونن پیش برن. و اینکه چه مدل بتل رویالی هم می خواد باشه هنوز اصلا معلوم نیست.

• Like
Reactions: Fifa 10

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,293
3,925
نام
پوریا
قسمت ویرایش خب درسته، لیک ها درست بوده همیشه، اما خوب با چه شرایطی رو نمی شه همچنان با اطمینان گفت.

دوم اینکه آمادگی تیم به این دلیل هست که ایده اولیه دیویژن یه بازی با المان های Survive بوده، شاید خیلی چیزهای دیگه براشون طرح ریخته باشن و توی بازی نهایی نبوده باشه. مرحله پیش تولید هم که حدود نصف زمان ساخت یه بازی رو در بر می گیره، حالا اینا یه بازی The Division دارن که خیلی از المان های یک شوتر حداقل توش آمادس (مدل شخصیت، مدل اسلحه و کارکردها و ...)، یه سری ایده های اولیه که توی بازی اصلی وارد نشده، فقط مونده اجازه و پول دیگه!
اینکه سریع می تونن بسازن منظور فکر نمی کنم دو ماهه باشه، اما با چیزهایی که در دسترس دارن قاعدتا نسبت به ساخت یک بازی جدید خیلی سریع تر می تونن پیش برن. و اینکه چه مدل بتل رویالی هم می خواد باشه هنوز اصلا معلوم نیست.
این آمادگی که توی میگی همون مزیت ای هست که من بهش اشاره کردم. Survival DLC. فضای این بازی به این نوع سبک میخوره ولی باور کن این بازی از نظر سرور و PVP اونقدر مشکل داره که اصلا آمادگی این مود رو نداره. یه جوکی میشه توی سبک بتل رویال که بیا و ببین. 65 روز و 8 ساعت :D تا E3 مونده و مشخص میشه با چی طرفیم.

• Like
Reactions: armin_shadow

MoeinSS

کاربر سایت
Aug 25, 2012
86
14
نام
Moein
به نظرم باید پشتیبانی از نسخه اول رو ادامه میدادن. 1.8 خیلی خوب شده بود...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 1, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟