Tom Clancy's Splinter Cell Trilogy »» HD Collection

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
frka5127rrnil5ozyvx1.jpg

بعد از موفقیت کالکشن عنوان اختصاصی سونی,GOW Collection, شرکتهای دیگر هم تصمیم به آوردن فرنچایزهای قدیمیشان بر روی PS3 کردند.کمپانی بزرگ Ubisoft هم بر همین اساس ابتدا سه گانه ی محبوب Prince Of Persia را برای PS3 تائید کرد.
اکنون این کمپانی تائید کرد که بزرگترین و مهمترین فرنچایز خود را به صورت HD بر روی PS3 خواهد آورد.Splinter cell collection در سال 2011 به صورت اختصاصی برای PS3 منتشر خواهد شد.
این کالکشن شامل سه شماره ی ابتدایی این فرنچایز خواهد بود.به ترتیب:

Original Splinter cell :

q88cmf3oezegzhb46.jpg

عنوان موفقی که توانست در سال 2002 موفقیت عظیمی را بر روی XBOX کسب کند و سبک Stealth-Action را با ورود المانهای جدید و فوق العاده چندین گام جلو ببرد.

Pandora Tomorrow :

raier6cp1gx5cwtvynhf.jpg

دنباله ی موفق عنوان قبلی که در سال 2004 بار دیگر هنر سازندگان این عنوان را در خلق یک گیم پلی عالی و جذاب در کنار یک داستان عمیق سیاسی را به همگان نشان داد.جلوه های بصری این عنوان در زمان خود یکی از بهترینها بود.PT به عقیده ی بسیاری از طرفداران بهترین شماره از این فرنچایز است.

Chaos Theory :

fh6jw7zij73akc7dqww.jpg

میتوان CT را در یک جمله خلاصه کرد."کمال Splinter cell".
بدون شک CT اوج قله ی SC بود.عنوانی که بعد از گذشت 6 سال از زمان انتشار و عرضه ی 2 عنوان دیگر از این سری هنوز حتی خالقین این اثر هم نتوانستند بازی ای به کاملی آن بسازند.یک گیم پلی تکامل یافته در کنار جلوه های بصری فوق العاده و یک داستان زیبا.

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
مرسی سینا . فقط چرا اسم تاپیک اینجوریه :D ؟
اینطوری باشه بهتر نیست :D ؟

Tom Clancy's Splinter Cell Trilogy Collection !
یا
Splinter Cell Trilogy Collection on HD !

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مرسی سینا . فقط چرا اسم تاپیک اینجوریه :D ؟
اینطوری باشه بهتر نیست :D ؟

Tom Clancy's Splinter Cell Trilogy Collection !
یا
Splinter Cell Trilogy Collection on HD !
چشه مگه!؟به این قشنگیه!:D
اون دومی که به خاطر نداشت tom clancy's باطله!:D اولی هم فقط یه HD تفاوت داره با دو تا"«"!:d
گیر نده حالا.:d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
تنک یو وری ماچ سینا:dباورم نمیشه میتونم دوباره این سه شماره رو بازی کنم.مخصوصا بهترین بازی دنیا یعنی PT رو.:((چه شاهکاری بود.دلم لک زده براش.جدی یعنی تا چند روز دیگه میاد؟:(

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مرسی سینا!:d
نسبت به Collection بازیایی که تا الان منتشر شدن این یکی پیشرفتش خیلی بیشتره از بقیه!
آره خدایی از نسخه ی PC که من بازی میکنم هم بهتره:D
خوبیش اینه به جز HD کردن,انگار بافت ها و نورپردازی هم بهتر شده.
تنک یو وری ماچ سینا:dباورم نمیشه میتونم دوباره این سه شماره رو بازی کنم.مخصوصا بهترین بازی دنیا یعنی PT رو.:((چه شاهکاری بود.دلم لک زده براش.جدی یعنی تا چند روز دیگه میاد؟:(
بالاتر که گفتم,21 June.حدودا 2 ماه دیگه.:d
انگار ؟! :biggrin1: پیشرفتش عالیه :biggrin1:
Must buy on the first day
حالا نخواستم هایپ بدم:D

آخرین ویرایش:

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
امکانش هستش که نسخه splinter cell conviction برای ps3 منتشر بشه یا اینکه از شماره های بعدی دیگه فقط برای xbox منتشر می شه و یا اینکه با این بازی تو کنسول سونی خداحافظی کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر