Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 - XBOX360 Version

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
طرفدار هر پلتفرمی که باشید بدون شک اسم VEGAS را شنیدید. Action- Tactical shooter که با فرمانهای On Fly بسیار ساده و کار امد، هوش مصنوعی فوق العاده، گرافیک و طراحی عالی توانست جای پای محکمی برای خود بسازد.
چند روز پیش خبر ساختن قسمت دوم همرا با اولین شات بازی از طرف Ubisoft منتشر شد.

از قرار معلوم این شماره برای XBOX360 و PC انحصاری خواهد بود که چیز زیاد مهمی نیست (!:biggrin1:!).

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft
Genre: Action-Tactical shooter
Mode: Single player, multiplayer
Series: Tom Clancy's Rainbow Six
Platform: XBOX360 ,Windows
Released: March 2008
Media: DVD DL, DVD

==============================
برای مبارزه با تروریزم اماده بشید :coolgun:

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
درود
طرفدار هر پلتفرمی که باشید بدون شک اسم VEGAS را شنیدید. Action- Tactical shooter که با فرمانهای On Fly بسیار ساده و کار امد، هوش مصنوعی فوق العاده، گرافیک و طراحی عالی توانست جای پای محکمی برای خود بسازد.
چند روز پیش خبر ساختن قسمت دوم همرا با اولین شات بازی از طرف Ubisoft منتشر شد.

از قرار معلوم این شماره برای XBOX360 و PC انحصاری خواهد بود که چیز زیاد مهمی نیست (!:biggrin1:!).

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft
Genre: Action-Tactical shooter
Mode: Single player, multiplayer
Series: Tom Clancy's Rainbow Six
Platform: XBOX360 ,Windows
Released: March 2008
Media: DVD DL, DVD

==============================
برای مبارزه با تروریزم اماده بشید :coolgun:

سلام

تو قسمت اخبار این تاپیک ایجاد شده بود شما اونجا گفتید از همون اول بزرگ و واضح اعلام شده بود :confused:http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=9767

بگذریم ولی تا جایی که من میدونم حد اقل 4 ماه دیگه میاد

یه کم زود تاپیک زدی! نه؟

احتمالا از خوشحالیه زیاد بوده؟ چون یه خبرایی شده که انحصاریه 360و PC هستش

موفق باشی

آخرین ویرایش:

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
من بهترين بازي 360 كه تا حالا تجربه كردم وگاس 1 بوده.مطمن ام 2 از 1 هم بهتر ميشه
من اين بازي رو هم با 8800gtxpc بازي كردم هم با 360 .ولي با 360 بهم خيلي بيشتر فاز ميداد.فكر كنم به خاطر كنترلر 360 باشه.با اون تريگل هاش خيلي بازي جذابيتش ميره بالا.يه دليل ديگش هم سايز بزرگ با tv هست كه با 360 بيشتر حال ميده.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,928
نام
مهدی
شماره 1 این بازی همه چیز داشت جز گرافیک ، واقعا گرافیکش در حد 360نبود ، خدا کنه شماره 2 این بازی گرافیک خوبی داشته باشه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
مهدي vegas گرافيك نداشت؟!!!!!!!!!!:eek: موتور گرافيكي unreal استفاده كرد و به نظر من گرافيكش از خيلي از بازيهاي با گرافيك كه جديدا هم اومده بالاتر بود;)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شماره 1 این بازی همه چیز داشت جز گرافیک ، واقعا گرافیکش در حد 360نبود ، خدا کنه شماره 2 این بازی گرافیک خوبی داشته باشه

گرافیک.......................؟ VEGAS در زمان خودش در X360 به جز Gears Of War تنها بازی بود که نسبت به بقیه توانست به خوبی از Unreal Engine 3 استفاده کند و اگر GOW نبود Vegas بهترین 360 از نظر گرافیک میشد.
حالا Vegas 2 باید پیشترفتهای بسیاری در گرافیک داشته باشه..............................
چه خواهد شد این :love:Vegas 2:love:......................................

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
واقعا بازي عالي هستش من كه حسابي منتظر اين بازي بزرگ هستم واحتملا يكي از عناوين بزرگ سال 2008 خواهد بود از همه مهم تر هم انحصاري شدن بازي براي xbox360هستش كه ارزش بازي رو براي ماها دوبرابر ميكنه:love:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
بازيش عالي بود فقط بعضي جاها فيزيكش در حد :sick: بود
ولي انصافا tom clancy يه دونست
خدا براي ما gamer ها نگهش داره

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
بابا دم شما گرم
گرافیک به این قشنگی مخصوصا نور پردازیش که واقعا با چشمات بازی میکرد
حالا گرافیک رو بیخیال برو تو گیم پلی ببین چه زیبا کار شده
اگه شما این بازی رو تا اخر نرفتی یک بار دیگه بازی کن ببین مراحلی که تو شهره چه صفایی داره.مراحل اول کمی ضعیف کار شده ولی بازی خیلی قشنگیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر