Titanfall bundle unboxing انباكسينگ باندل تايتان فال فارسي

اين باندل رو سه شب پيش خريدم ٥٤٩ دلار با تكس
بازي داخلش بصورت ديجيتالي هست و بايد با كد redeem بشه و دانلودش با اينترنت ٣ مگ خيلي زمان بر بود و اين مساله ازار دهنده اس و واسه كسي كه دستگاه رو ميخره و همون شب ميخاد سريع بازي كنه خيلي نكته منفي هستش. يكماه هم لايو داره

اين هم لينك ويديو انباكسينگ
Xbox one Titanfall bundle unboxing - YouTube

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
ممنون داداش ولی این مایکرو اصلا به فکر کسایی که نت درست ندارن نبوده

مگه سونی بوده؟

اینترنت درست درمون نداشتن مشکل ما اه نه کمپانی ها
وقتی اکثریت اینترنت درست درمون دارن به اقلیت توجه کردن باعث عقب افتادگی می شه

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
مگه سونی بوده؟

اینترنت درست درمون نداشتن مشکل ما اه نه کمپانی ها
وقتی اکثریت اینترنت درست درمون دارن به اقلیت توجه کردن باعث عقب افتادگی می شه

به خدا نباید باندل هاشو بازی های داخل به صورت دانلودی قرار میداد

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
به خدا نباید باندل هاشو بازی های داخل به صورت دانلودی قرار میداد

ماکروسافت به فکر کمتر هزینه کردن شماست!

وقتی بخواد نسخه فیزیکی رو بزاره قیمت تمام شده بیشتر میشه و از طرفی داره با این کار فرهنگ خرید دیجیتالی رو ترویج میکنه...

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
بازي داخلش بصورت ديجيتالي هست و بايد با كد redeem بشه و دانلودش با اينترنت ٣ مگ خيلي زمان بر بود و اين مساله ازار دهنده اس و واسه كسي كه دستگاه رو ميخره و همون شب ميخاد سريع بازي كنه خيلي نكته منفي هستش. يكماه هم لايو داره

امیر الله اکبر رو خوب اومدی روده بر شدم با این انباکسینگت:))

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
والا از شما چه پنهون اولين بارم بود از انباكسينگ فيلم ميگرفتم و مشخصا معلومه تو فيلم :) و اينكه نميدونستم چي بايد بگم اصلا و پر از سوتي! مثلا اونجا كه پاور بريك رو در اوردم گفتم شارژره! يا اينكه اصلا كينكت رو باز نكردم . جعبش بي نهايت زيباس و بسته بنديش شاهكاره تو فيلمم معلومه. نكته تعجب اور كيفيت خارق العاده اكس باكس وان هستش كه جاي تعجب داره با توجه به اشغال بودن كيفيت ساخت دو نسل قبلي و اين اكس باكس وان حتي ميخام بگم از پي اس ٤ هم با كيفيت تره. دسته ايراد داره و shoulder button يا همون lb rb يه مدل خيلي بدي ساخته شده و فقط از يه زاويه خاصي عمل ميكنه و اونجوري نيست از هر زاويه فشار بدي كار كنه و با دسته نسل قبل مقايسه كردم يه پسرفت به تمام معنا بودش. طراحي دسته قشنگتر و مدرن تره ولي چيز جديدي نسبت بهونسل قبل نداره منظورم نكته چشمگير و برتريش يكي وزن كمتر و يكي بردن باطري به عقب تر و راحت تر شدن دسته و تريگراش و دكمه هاي لرزشي كه چيز خاصي نيستن واقعا. و اينكه ٤٠ ويژگي جديد نميدونم واقعا چيا هست كه گفته بودن

در مورد بازي ديجيتالي عارضم اكثر امريكاييا تو خونشون ٣ مگ دارن و خيلي زمانبره با ٣ مگ بخاي بيست گيگ رو دانلود كني و اينكه حالت دانلود تو زمان خاموشيش رو نتونسته بودم پيدا كنم و چندين ساعت مجبور شدم دستگاه رو روشن بذارم و در نظر بگيريد خيليا مث من بلد نيستن و با هزينه وحشتناك برق و شور گيمر واسه بازي كردن تو همون موقع خريد چقد ضدحاله.

ضمنا ريديم كردن كد بازي و اكانت يه ماهه لايو با اسكن qr توسط كينكت صورت گرفت كه كمتر از يه دقيقه طول كشيد و خيلي جذاب بود برام

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
والا از شما چه پنهون اولين بارم بود از انباكسينگ فيلم ميگرفتم و مشخصا معلومه تو فيلم :) و اينكه نميدونستم چي بايد بگم اصلا و پر از سوتي! مثلا اونجا كه پاور بريك رو در اوردم گفتم شارژره! يا اينكه اصلا كينكت رو باز نكردم . جعبش بي نهايت زيباس و بسته بنديش شاهكاره تو فيلمم معلومه. نكته تعجب اور كيفيت خارق العاده اكس باكس وان هستش كه جاي تعجب داره با توجه به اشغال بودن كيفيت ساخت دو نسل قبلي و اين اكس باكس وان حتي ميخام بگم از پي اس ٤ هم با كيفيت تره. دسته ايراد داره و shoulder button يا همون lb rb يه مدل خيلي بدي ساخته شده و فقط از يه زاويه خاصي عمل ميكنه و اونجوري نيست از هر زاويه فشار بدي كار كنه و با دسته نسل قبل مقايسه كردم يه پسرفت به تمام معنا بودش. طراحي دسته قشنگتر و مدرن تره ولي چيز جديدي نسبت بهونسل قبل نداره منظورم نكته چشمگير و برتريش يكي وزن كمتر و يكي بردن باطري به عقب تر و راحت تر شدن دسته و تريگراش و دكمه هاي لرزشي كه چيز خاصي نيستن واقعا. و اينكه ٤٠ ويژگي جديد نميدونم واقعا چيا هست كه گفته بودن

در مورد بازي ديجيتالي عارضم اكثر امريكاييا تو خونشون ٣ مگ دارن و خيلي زمانبره با ٣ مگ بخاي بيست گيگ رو دانلود كني و اينكه حالت دانلود تو زمان خاموشيش رو نتونسته بودم پيدا كنم و چندين ساعت مجبور شدم دستگاه رو روشن بذارم و در نظر بگيريد خيليا مث من بلد نيستن و با هزينه وحشتناك برق و شور گيمر واسه بازي كردن تو همون موقع خريد چقد ضدحاله.

ضمنا ريديم كردن كد بازي و اكانت يه ماهه لايو با اسكن qr توسط كينكت صورت گرفت كه كمتر از يه دقيقه طول كشيد و خيلي جذاب بود برام
اول از همه مبارک:d
RB و LB بعد یک مدت که باهاشون کار کنی درست میشه، فقط اون اول که دسته نو هست این مشکلو داره.
درباره ایرنتنت هم من نمیدونم کدوم شهری ولی تو Los Angeles اکثر کسایی که من میشناسم بالای 15Mb دارن.:d
گزینه ی دانلود در حالت خاموش هم تو setting هست، تو بخش help هم فکر کنم توضیح داده که باید چکار کنی

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دسته ايراد داره و يا همون lb rb يه مدل خيلي بدي ساخته شده و فقط از يه زاويه خاصي عمل ميكنه و اونجوري نيست از هر زاويه فشار بدي كار كنه و با دسته نسل قبل مقايسه كردم يه پسرفت به تمام معنا بودش. طراحي دسته قشنگتر و مدرن تره ولي چيز جديدي نسبت بهونسل قبل نداره منظورم نكته چشمگير و برتريش يكي وزن كمتر و يكي بردن باطري به عقب تر و راحت تر شدن دسته و تريگراش و دكمه هاي لرزشي كه چيز خاصي نيستن واقعا. و اينكه ٤٠ ويژگي جديد نميدونم واقعا چيا هست كه گفته بودن

داداش مبارکت باشه ایشالله...امیدوارم چرخ سی پی یوش و جی پی یوش همیشه برات بچرخه...

راجع ب دسته هم کااااملا باهات موافقم ...
منم تو همون چنتا بازی فیفا ای ک کردم خیلی رو اعصابم بود... باور کنید حتی یذره هم عادی نشد برام... این دوتا دکمه ای ک دوست عزیزمون گفت خیلی رو اعصابه...
اما خوب دسته خیلی شکیل تر و زیباتر شده...مخصوصا لوگو مایکرو...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری

youtube?
PLEASE UPLOAD IN APARAT.COM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر