theme Elite - 300

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
مایکروسافت با همکاریه وارنر برووس برای x360 elite تم فیلم 300 را طراحی کرده اند
اینم جواب کسایی که تا چند روز پیش از مایکروسافت میخواستند تا کنسول های بن شده رو از بن خارج کنند;)
300themed3lite3l.jpg

Ashlly

کاربر سایت
Jan 22, 2007
136
خیلی نامردیه فیلمش کم اعصابمونو خورد کرد حالا کنسول مورد علاقمون:evil:
من که دیگه 360 نمیگیرم (وای!! مایروسافت ورشکست شد:biggrin1:)

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
قاعدتا همون پستی که نقل قول کردی جواب شما هستش و نیمی جواب به گیراییه کسی که خبر رو میخونه بستگی داره

آقا شما تونستید که به من ثابت کنید که واقعآ خنگ هستم ممنون!!!!!!!!!!

اما حالا که این موضوع به خودم هم ثابت شد لطفآ یه جوری توضیح بده که من خنگ بفهمم.

plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
آقا شما تونستید که به من ثابت کنید که واقعآ خنگ هستم ممنون!!!!!!!!!!

اما حالا که این موضوع به خودم هم ثابت شد لطفآ یه جوری توضیح بده که من خنگ بفهمم.

plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
نه من قصد بی احترامی به شما رو نداشم
ببینید منظور اینه که در واقع فیلم 300نوعی بی احترامی به ایرانه
وقتی بعضی افراد هم توقع داشتند که مایکروسافت دلش برای ایرانی ها بسوزه و کنسول های بن شده رو از بن در بیاره وقتی که مایکروسافت ملاحظه ی این رو نمیکنه که فیلم 300 نوعی بی احترامی به ایرانه اونوقت بیاد اجازه بده با کنسول کپی خور شده راحت live بازی کنند!!!

آخرین ویرایش:

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
نه من قصد بی احترامی به شما رو نداشم
ببینید منظور اینه که در واقع فیلم 300نوعی بی احترامی به ایرانه
وقتی بعضی افراد هم توقع داشتند که مایکروسافت دلش برای ایرانی ها بسوزه و کنسول های بن شده رو از بن در بیاره وقتی که مایکروسافت ملاحظه ی این رو نمیکنه که فیلم 300 نوعی بی احترامی به ایرانه اونوقت بیاد اجازه بده با کنسول کپی خور شده راحت live بازی کنند!!!

واقعآ خندم گرفت زهی خیال باطل!!!!!!!!!

ما ایرانی ها هم چه توقع هایی داریما!!!!!!!!

آره حتمآما کرو سافت هم دلش به حال ما میسوزه:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: به خودم امید وار شدم

درضمن سمیر جان ممنون که منو راهنمایی کردی باور کن اصلآ نمیتونستم به همچین چیزی حتی فکر کنم :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

حالا مگه فیلمش چقدر طرفدار داشته که دارن تمشم میزنن.

لااقل تم یه فیلم درست و حسابی رو میزاشتن.

اونقدر طرفدار داره که بازیشو برای psp هم ساختن.

اینجا که خیلی طرفدار داره 300 و هنوز دور دوره این فیلمه :confused:

مگه اونجا کجاس؟؟؟؟؟؟

تازه من که خودم از فیلمش زیادم بدم نیودم به نظر من هم هیچ بی احترامی به ایرانی ها نشده در واقع اون جک و جونور هایی که توی فیلم نشون میده به عنوان لشگریان ایران ملیتهای غیر ایرانی هستن کسانی که در جنگ با ایران شکست خوردن و به اسارت ایرانیان در اومدن که این خیلی خوبه و نشون میده که ایرانی ها دارای قدرت جنگی خوبی بودن!!!!

مورد دیگه باعث میشه فیلم یه نموره بد بنظر بیاد قیافه خشایار بود؟؟؟؟؟؟(اگر اشتباه نکنم)

خوب بابا وقتی یه ملتی که در مورد ملت دیگه ای اطلاعات نداره فیلم بسازه بهتر از این نمیشه!!!!

آره میدونم تخت جمشیدو انا جولوی چشمه!!!!!

اما برادر من فیلمی که همش توی یه سیلو فیلم برداری بشه و از یه کتاب کمیک هم اقتباص (همشو اشتباه نوشتم) بشه به نظر من خیلی هم خوبه!!! بیشترو بهتر از این نمیشه انتظار داشت

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
مشکل اینه که بن کردن 360 ها اصلا ربطی به ایران نداره که این 300 بخواد جوابی برای اون باشه.

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
مشکل اینه که بن کردن 360 ها اصلا ربطی به ایران نداره که این 300 بخواد جوابی برای اون باشه.

میگم چرا من متوجه نمیشدم , آخه واقعآ اینا به هم ربطی نداره!!!!!!!!!

کلی آدم دیگه توی کشورهای دیگه هم هستن که از لایو بن شدن !!!!!!!

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
من اصلا منظور اصلیم این نبود که این بخواد جواب اون یکی باشه منظور اصلی من این بود که مایکروسافت به ایران هیچ اهمیتی نمیده که بقیه اومدن خودشون رو کوچیک کردن به مایکروسافت ایمیل زدن که بیان از بن دربیارن اوضاع اقتصادی ایران رو شرح دادن من اصلا منظورم این نبود که بن کردن کنسول ربطی به ایران داره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر