The Witness برای کنسول ها منتشر نمی شود چون آنها از رده خارجند

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
thewitness2.jpg

Jonathan Blow سازنده ی بازی فکری Braid گفت که بازی بعدیش یعنی The Witness فقط برای PC و iOS ساخته خواهد شد و برای کنسولها بعلت از رده خارج بودن, منتشر نخواهد شد.

وی در مصاحبه ای با Edge گفت که مشخصات سخت افزاری کنسولها بیش از 5 سال از عمرشون می گذرد و این مدت بسیار زیادی در دنیای کامپیوترهاست.

او همچنین می افزاید:
"کلک هایی که می توان از آنها برای اجرای این بازی بر روی کنسولها استفاده کرد, کار زیادی طلب می کند و ارزشش را ندارد. ما امیدواریم که هزینه ی این بازی از فروشش در Steam و iOS در بیاید و دوست داریم که به سوددهی هم برسیم ولی سنت شکنی خیلی برایم مهم است طوری که به من اجازه می دهد تا بازیهای بیشتری بسازم و من میتوانم این کار را بدون کنسولها انجام دهم."

"شاید سال دیگر من در حال خواندن آواز دیگری باشم به خاطر اشتباهم ولی بعید می دانم. این بازی حدود یکسال دیگر یا کمی بیشتر منتشر می شود, حتی شاید برای iPad 4."

در ادامه, Blow در مورد رابطه ی بین سازنده های بازیها و گیمرها صحبت می کند که می توانید آنرا در منبع بخوانید...

The Witness, یک بازی فکری و جستجو گرایانه است که انتظار می رود در تابستان 2012 منتشر شود.

منبع

• Like
Reactions: mahi58

monan900

کاربر سایت
Jul 21, 2011
55
بعد از یک سال کاسه گدایی رو دست می گیره و برای کنسول هم تولید می کنه.
خیلی ها بودن که همین حرف رو زدن ولی بعدا پا پس کشیدن

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
خب رو پی سی بازی خواهم کرد اما بر روی کنسول خیر. چون روی پی سی ما جزئیات و افکت های ویژه و مدرنی داریم که روح ادم شاد میشه.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
يعنی الان رو همه سيستم ها Core i8 و دو تا GTX580 و 8 گيگ رمه كه كنسول ها كم آوردن؟اونم كنسول هایی كه براشون بازی هایی مثل KZ3 و Crysis 2 اومده و به گفته سازنده ها هنوزم می شه ازشون كار كشيد؟
بعد iOS از كنسول قوی تره؟
كسایی كه می گن ايشون حرف درستی زده اول پيش خودشون به اين دو تا سوال جواب بدن بعد طرفداری كنن.

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
مثل اینکه تازه سازنده‌ها دارند سر عقل میاند:))
ولی خوب یه پیش بینی‌هایی هم برای خودش کرده که اگه ضایع شد براش حرف در نیارند:"شاید سال دیگر من در حال خواندن آواز دیگری باشم به خاطر اشتباهم ولی بعید می دانم."

snOOpy ::.

کاربر سایت
Jun 11, 2010
227
نام
Arash
مرديكه ماله اين حرفا نيستي روي كنسول كار كني زر مفت نزن...
با اين كه شش سال داره ميگذره ولي هنوز شاهد عناويني قوي مثله Gears 3 و Uncharted 3 و crysis 2 وغيره..... هستيم
اونوقت يكي مثله آقاي ( كليفي بي ) ميگه هركي گفته اين نسل ديگه تموم شده حرف مفت زده.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
مرديكه ماله اين حرفا نيستي روي كنسول كار كني زر مفت نزن...
با اين كه شش سال داره ميگذره ولي هنوز شاهد عناويني قوي مثله Gears 3 و Uncharted 3 و crysis 2 وغيره..... هستيم
اونوقت يكي مثله آقاي ( كليفي بي ) ميگه هركي گفته اين نسل ديگه تموم شده حرف مفت زده.
من به شخصه Braid رو به همهٔ بازی‌های ذکر شده ترجیح میدم،(از نظر هنری و معنایی) حالا بماند مال کدوم حرفا نیست مال کدوم حرفا هست.
+
قبلی اگه یادتون باشه اول واسه لایو اومد، حتما یه چیزی شده که نمیخواد واسه کنسول بده.

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
يعنی الان رو همه سيستم ها Core i8 و دو تا GTX580 و 8 گيگ رمه كه كنسول ها كم آوردن؟اونم كنسول هایی كه براشون بازی هایی مثل KZ3 و Crysis 2 اومده و به گفته سازنده ها هنوزم می شه ازشون كار كشيد؟
بعد iOS از كنسول قوی تره؟
كسایی كه می گن ايشون حرف درستی زده اول پيش خودشون به اين دو تا سوال جواب بدن بعد طرفداری كنن.
اگر دقت میکردی گفته iOS و در ادامه گفته ایپد 4 شاید !!
مطمئن باش زمانی اپید چهاری در کار باشه خیلی قوی تر از 360 ـه الانه !!!

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
لول.ایشون احتمالا در حالت خاصی بودن.
آخه اسم بازیتم تقلیده!داری با حرفات از اکتیویژن تقلید میکنی!اول یه نوآوری کن که به دل بشینی،بعد بکوبون اینو اونو:-j

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر