The Witcher 3: Wild Hunt

ناظم بخش:
به هیچ عنوان بدون استفاده از تگ اسپویلر داستان بازی را لو ندهید، در صورت مشاهده پست هایی که حاوی اسپول داستانی بازی باشند به شدت با کاربر خاطی بر خورد خواهد شد. سوالات خود را در مورد بازی در تگ اسپویلر قرار بدهید و ذکر کنید که دارای اسپویل است.

https___image-api.nrj.fr_http_www.nrj-games.fr%2Fuploads%2Fpages%2F5d024cf13e6cd_the-witcher-c...jpg

نام: The Witcher 3 Wild Hunt
سازنده:CD Project Red
ناشر:CD Projekt
تاریخ انتشار:May 19th,2015​

به جرئت میتوان سری The Witcherرا جز بهترین بازی های RPG تاریخ بازی های رایانه ای دانست، چه از لحاظ داستان چه شخصیت پردازی چه گرافیک فنی و هنری و... این سری همیشه قدرتمند ظاهر شده است.
همون طور که انتظار میرفت نسخه سوم این بازی درحال ساخت برای سال 2015 می باشد.طبق اطلاعاتی که تا حالا از بازی بدست اومده بازی به صورت کاملا Open World میباشد و به گفته سازنده های بازی محیط بازی 20 درصد بزرگ تر از دنیای بازی معروف شرکت Bethesda یعنی TES Skyrim میباشد و هم چنین 40 برابر بزرگ تر از محیط های نسخه قبلی یعنی The Witcher 2.
بزرگی بازی فقط توی محیط خلاصه نشده و باید منتظر داستان و شخصیت پردازی بسیار عمیق تر و بزرگتر نسبت به قبل باشیم.
بازی توسط موتور Red Engine 3 در حال ساخته و سازنده بازی نیز همون CD Project Red دوست داشتنیه.
شایان ذکر است که بازی کاملا نسل بعدی میباشد و نباید منتظر نسخه ای از بازی برای کنسول های این نسل باشید!

تصاویری از بازی:

تربلر سینماتیک جدید بازی:

لینک دانلود

ویزایش:
بازی عرضه شد و با یک شاهکار طرف هستیم:

GameSpot 10/10
GamePlanet 10/10
Digital Spy 10/10
Guardian 10/10
Eurogamer Poland 10/10
...
تاپیک امتیازات

x55te65yuac3qbba0uyh.jpg

The witcher 3 wild Hunt Is One of the Best Games Ever Made
GameSpot

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,175
کدوم پایان رو میگی ؟ چون تا جایی که یادمه اون کوئست پایان خوب نداره

(اگه خودت میخوای پایانش رو تجربه کنی رو نوشته های اسپویلر کلیک نکن) اگه اون روح محبوس شده تو درخت رو میکشتی زن بارون نفرین نمیشد شد ولی عقلش رو از دست میداد بچه ها هم توسط Crones خورده میشدن اگه روح رو آزاد میکردی زن بارون نفرین میشد می تونستی نفرینش رو موقت از کار بندازی تا بارون و دخترش باهاش خداحافظی کنن بعد بمیمره میتونستی هم نفرین رو از کار نندازی همونجا درجا بدون دیدار آخر بمیره در نهایت هم بارون خودش رو حلق آویز میکرد

یک پایان مخفی/راه سومی هم داره اون مرحله. باید قبل از اینکه Croneها بگن، خودتون برید سراغ whispering hillock و آزادش کنید. اینطوری تو مکالمه Brewess میگه پس اون بود که بچه‌ها رو نجات داده و چون آنا مقصر نیست، نفرین نمیشه. اینطوری هم بچه‌ها، هم آنا (زوال عقل رو در هر صورت میگیره) و هم بارون نجات پیدا می‌کنن فقط اون روستاهه نابود میشه که حقشونه. روح تو درخت مادر Croneهاست و چیزی که طرفدارها با جمع‌بندی بهش رسیدن اینه که موجود قدرتمند و مهربونی بوده ولی دخترهاش دیوونه‌ش می‌کنن و تو درخت زندانی میشه. گوش دادن به حرف کرون‌ها و کشتن روح درخت تصمیم بدیه.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
935
کدوم پایان رو میگی ؟ چون تا جایی که یادمه اون کوئست پایان خوب نداره

(اگه خودت میخوای پایانش رو تجربه کنی رو نوشته های اسپویلر کلیک نکن) اگه اون روح محبوس شده تو درخت رو میکشتی زن بارون نفرین نمیشد شد ولی عقلش رو از دست میداد بچه ها هم توسط Crones خورده میشدن اگه روح رو آزاد میکردی زن بارون نفرین میشد می تونستی نفرینش رو موقت از کار بندازی تا بارون و دخترش باهاش خداحافظی کنن بعد بمیمره میتونستی هم نفرین رو از کار نندازی همونجا درجا بدون دیدار آخر بمیره در نهایت هم بارون خودش رو حلق آویز میکرد
بیشتر میخوام بارون زنده بمونه
یادمه اون باس فایت رو ازاد میکردی پایان بدتری داشت

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
712
نام
امیررضا
دوستان من تاحالا فقط نسخه 2 ویچر رو بازی کردم اونم رو 360 چندسال پیش که اونم بخاطر مشکل دیسک نتونستم درست حسابی بازی کنم.الان میخواستم اینو سفارش بدم خواستم بدونم نسخه گوتی رو بگیرم یامعمولی؟ بعد اینکه من زبانم کاملا معمولیه پیشنهاد میشه؟ نیاز به تجربه نسخه های قبل هست؟ گیم پلی و بقیه چیزای بازی جذابیتش اونقدی هست که تا آخر بازی کشش داشته باشه واسم؟ تعریف بازی رو خیلی شنیدم ولی تا الان قسمت نشده بود بازی کنم

[K1LL3R]

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
15,322
نام
∂αнмα
دوستان من تاحالا فقط نسخه 2 ویچر رو بازی کردم اونم رو 360 چندسال پیش که اونم بخاطر مشکل دیسک نتونستم درست حسابی بازی کنم.الان میخواستم اینو سفارش بدم خواستم بدونم نسخه گوتی رو بگیرم یامعمولی؟ بعد اینکه من زبانم کاملا معمولیه پیشنهاد میشه؟ نیاز به تجربه نسخه های قبل هست؟ گیم پلی و بقیه چیزای بازی جذابیتش اونقدی هست که تا آخر بازی کشش داشته باشه واسم؟ تعریف بازی رو خیلی شنیدم ولی تا الان قسمت نشده بود بازی کنم
اگه امکانش رو داری حتما نسخه دوم رو بازی کن یک سری شخصیت و فکشن هستش که تو نسخه سوم ممکنه نتونی درست حسابی باهاشون ارتباط برقرار کنی با این حال اگه زیاد حساس نیستی داستان بازی جوری نوشته شده که وقایع گذشته رو خیلی خوب توضیح میده تا نیازی به نسخه های قبلی پیدا نکنی دیگه بستگی به خودت داره . در مورد زبان هم به نظرم مشکلی برات پیش نمیاد ولی خوب ممکنه یک سری نکات داستانی رو متوجه نشی بالاخره بازی RPG هستش و کلی دیالوگ اون وسط رد و بدل میشه . اگه سوالی جیزی برات پیش اومد همینجا بپرس دوستان جوابت رو میدن . گیم پلی بازی هم بله کاملا کشش رو داره ولی خوب سیستم کامبتش یکم سلیقه ای باید خودت بشینی بازیش کنی ببینی خوشت میاد یا نه . بازی بیشتر رو شخصیت , داستان و کوئست هاش تمرکز داره از این نظر تضمین شدست . بازی دوتا اکسپنشن داره که شاید بشه گفت از خود بازی اصلی هیچی کم ندارن پس حتما نسخه گوتی رو بگیر قشنگ +200 ساعت گیم پلی خالص و لذت بخش بهت میده

پ.ن : رو کنسولای هکی (PS4) و PC فارسی ساز داره قشنگ میتونی صد درصد ازش لذت ببری

آخرین ویرایش:

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
712
نام
امیررضا
اگه امکانش رو داری حتما نسخه دوم رو بازی کن یک سری شخصیت و فکشن هستش که تو نسخه سوم ممکنه نتونی درست حسابی باهاشون ارتباط برقرار کنی با این حال اگه زیاد حساس نیستی داستان بازی جوری نوشته شده که وقایع گذشته رو خیلی خوب توضیح میده تا نیازی به نسخه های قبلی پیدا نکنی دیگه بستگی به خودت داره . در مورد زبان هم به نظرم مشکلی برات پیش نمیاد ولی خوب ممکنه یک سری نکات داستانی رو متوجه نشی بالاخره بازی RPG هستش و کلی دیالوگ اون وسط رد و بدل میشه . اگه سوالی جیزی برات پیش اومد همینجا بپرس دوستان جوابت رو میدن . گیم پلی بازی هم بله کاملا کشش رو داره ولی خوب سیستم کامبتش یکم سلیقه ای باید خودت بشینی بازیش کنی ببینی خوشت میاد یا نه . بازی بیشتر رو شخصیت , داستان و کوئست هاش تمرکز داره از این نظر تضمین شدست . بازی دوتا اکسپنشن داره که شاید بشه گفت از خود بازی اصلی هیچی کم ندارن پس حتما نسخه گوتی رو بگیر قشنگ +200 ساعت گیم پلی خالص و لذت بخش بهت میده

پ.ن : رو کنسولای هکی (PS4) و PC فارسی ساز داره قشنگ میتونی صد درصد ازش لذت ببری

ممنونم داداش واسه توضیحات کاملت .حقیقتش من نمیتونم نسخه های قبلی رو بازی کنم چون من کنسول قدیمیم رو دیگه ندارم پی سی امم کشش نداره.آخرین بازی RPG هم که بازی کردم نسخه فول Horizon Zero Dawn بود که واقعا لذت بردم

• Like
Reactions: [K1LL3R]

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
403
ممنونم داداش واسه توضیحات کاملت .حقیقتش من نمیتونم نسخه های قبلی رو بازی کنم چون من کنسول قدیمیم رو دیگه ندارم پی سی امم کشش نداره.آخرین بازی RPG هم که بازی کردم نسخه فول Horizon Zero Dawn بود که واقعا لذت بردم
HZD که اکشن ادونچره به سختی تو رده rpg قرار میگیره ،دوز rpg ویچر 3 خیلی خیلی بیشتره

Kian-King

کاربر سایت
Mar 29, 2021
6
HZD که اکشن ادونچره به سختی تو رده rpg قرار میگیره ،دوز rpg ویچر 3 خیلی خیلی بیشتره
كاملا درسته با وجود اينكه هر دو عنوان اكشن ار پي جي حساب ميشن
منتهي چه تو سايد كوئستها و چه تو سيستم كرفتينگ و عمق ديالوگها و تاثير انتخابها تو مسير بازي ويچر بمراتب ار پي جي تر هست
هورايزن زيرو داون بيشتر يه اكشن ادونچر اوپن ورلده با يسري المان ار پي جي .

[K1LL3R]

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
15,322
نام
∂αнмα
CDPR از قدیم رابطه خیلی خوبی با ماد کننده ها داشته و تا حالا کلی Moder رو به عنوان سازنده استخدام کرده تو اخرین حرکتش ظاهرا رفته سراغ سازنده ماد The Witcher 3 HD Reworked Project و بهش پیشنهاد همکاری داده حالا این همکاری چیه ؟ استفاده از کارش تو نسخه نسل بعدی ویچر 3 اگه واقعا این اتفاق بیوفته نسخه نسل بعدی ویچر 3 سوای فیچر هایی مثل ریتریسینگ یـ پک درست حسابی تکسچر و Asset بروز شده هم دریافت میکنه یعنی خبری از یـ Upscaling ساده نیست تمام تکسچرها و ابجکت ها بروز میشن تو اخرین ویدیو از پیش نمایش ورژن بعدی کارش که روش اسم ورژن نسل بعدی گذاشته میتونید ببینید که چقدر با جزئیات رو تکسچر ها و Asset های بازی کار کرده :

+

یـ سری نمونه از ورژن قدیمی HD Reworked Project :

w32545_The-Witcher-3-HD-Reworked-Project-10.0-Reborn-Release-Preview.mkv_20190718_073546.gif

l1179_The-Witcher-3-HD-Reworked-Project-10.0-Reborn-Release-Preview.mkv_20190718_073939.gif

n712560_The-Witcher-3-HD-Reworked-Project-10.0-Reborn-Release-Preview.mkv_20190718_074220.gif

این بابا خیلی وقت ـه داره رو بازی کار میکنه و تقریبا میشه گفت یکی از بهترین ماد های بازی رو ساخته که اهمیت کارش واسه PC گیمرهایی که میخوان بازی رو تو سال 2021 پلی بدن شدیدا زیاده

پ.ن : من خیلی وقت بود گوشه ذهنم فانتزی این همکاری رو میزدم انگار داره شوخی شوخی جدی میشه !!!!

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
654
نام
محمد علی
CDPR از قدیم رابطه خیلی خوبی با ماد کننده ها داشته و تا حالا کلی Moder رو به عنوان سازنده استخدام کرده تو اخرین حرکتش ظاهرا رفته سراغ سازنده ماد The Witcher 3 HD Reworked Project و بهش پیشنهاد همکاری داده حالا این همکاری چیه ؟ استفاده از کارش تو نسخه نسل بعدی ویچر 3 اگه واقعا این اتفاق بیوفته نسخه نسل بعدی ویچر 3 سوای فیچر هایی مثل ریتریسینگ یـ پک درست حسابی تکسچر و Asset بروز شده هم دریافت میکنه یعنی خبری از یـ Upscaling ساده نیست تمام تکسچرها و ابجکت ها بروز میشن تو اخرین ویدیو از پیش نمایش ورژن بعدی کارش که روش اسم ورژن نسل بعدی گذاشته میتونید ببینید که چقدر با جزئیات رو تکسچر ها و Asset های بازی کار کرده :

+

یـ سری نمونه از ورژن قدیمی HD Reworked Project :

w32545_The-Witcher-3-HD-Reworked-Project-10.0-Reborn-Release-Preview.mkv_20190718_073546.gif

l1179_The-Witcher-3-HD-Reworked-Project-10.0-Reborn-Release-Preview.mkv_20190718_073939.gif

n712560_The-Witcher-3-HD-Reworked-Project-10.0-Reborn-Release-Preview.mkv_20190718_074220.gif

این بابا خیلی وقت ـه داره رو بازی کار میکنه و تقریبا میشه گفت یکی از بهترین ماد های بازی رو ساخته که اهمیت کارش واسه PC گیمرهایی که میخوان بازی رو تو سال 2021 پلی بدن شدیدا زیاده

پ.ن : من خیلی وقت بود گوشه ذهنم فانتزی این همکاری رو میزدم انگار داره شوخی شوخی جدی میشه !!!!
واقعا عالی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر