The Witcher 3: Wild Hunt

ناظم بخش:
به هیچ عنوان بدون استفاده از تگ اسپویلر داستان بازی را لو ندهید، در صورت مشاهده پست هایی که حاوی اسپول داستانی بازی باشند به شدت با کاربر خاطی بر خورد خواهد شد. سوالات خود را در مورد بازی در تگ اسپویلر قرار بدهید و ذکر کنید که دارای اسپویل است.

https___image-api.nrj.fr_http_www.nrj-games.fr%2Fuploads%2Fpages%2F5d024cf13e6cd_the-witcher-c...jpg

نام: The Witcher 3 Wild Hunt
سازنده:CD Project Red
ناشر:CD Projekt
تاریخ انتشار:May 19th,2015​

به جرئت میتوان سری The Witcherرا جز بهترین بازی های RPG تاریخ بازی های رایانه ای دانست، چه از لحاظ داستان چه شخصیت پردازی چه گرافیک فنی و هنری و... این سری همیشه قدرتمند ظاهر شده است.
همون طور که انتظار میرفت نسخه سوم این بازی درحال ساخت برای سال 2015 می باشد.طبق اطلاعاتی که تا حالا از بازی بدست اومده بازی به صورت کاملا Open World میباشد و به گفته سازنده های بازی محیط بازی 20 درصد بزرگ تر از دنیای بازی معروف شرکت Bethesda یعنی TES Skyrim میباشد و هم چنین 40 برابر بزرگ تر از محیط های نسخه قبلی یعنی The Witcher 2.
بزرگی بازی فقط توی محیط خلاصه نشده و باید منتظر داستان و شخصیت پردازی بسیار عمیق تر و بزرگتر نسبت به قبل باشیم.
بازی توسط موتور Red Engine 3 در حال ساخته و سازنده بازی نیز همون CD Project Red دوست داشتنیه.
شایان ذکر است که بازی کاملا نسل بعدی میباشد و نباید منتظر نسخه ای از بازی برای کنسول های این نسل باشید!

تصاویری از بازی:

تربلر سینماتیک جدید بازی:

لینک دانلود

ویزایش:
بازی عرضه شد و با یک شاهکار طرف هستیم:

GameSpot 10/10
GamePlanet 10/10
Digital Spy 10/10
Guardian 10/10
Eurogamer Poland 10/10
...
تاپیک امتیازات

x55te65yuac3qbba0uyh.jpg

The witcher 3 wild Hunt Is One of the Best Games Ever Made
GameSpot

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
578
قشنگی گرالت کم اهمیت ترین چیز واسه من تو بازیه:D دفعه دوم که میری هنر سازنده رو به خوبی درک میکنی که چقدر رو این بازی وقت گذاشتن و زحمت کشیدن،فقط دلم میخواد برم جاهای دور افتاده مثل جزیره ها و غار ها همینجوری بگردم واسه خودم:Dهر مرحله فرعی شاید 1 ساعت طول بکشه. هر سازنده دیگه ای بود به عنوان DLC میفروختشون=)):D
از Alchemy و Potion ها میدونم چجوری استفاده کنم ولی کرفتینگ 8-}
ویچر رو باید بغل کرد ناز کرد ده ها بار باید بازی کرد گشت و آفرین گفت به عشق سازندگان
رو هر پلتفرمی که میتونین بازیو بخرین حتی اگه بازیش هم نکنین اونجا. من رو پی اس، استیم و جی او جی خریدم
کاش کلی دی ال سی پولی داشت همشو میخریدیم
هفت بار تمومش کردم هنوز چیزهای جدید داره

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
714
نام
امیررضا
دوستان من دوست داشتم این بازی رو تجربه کنم ولی بازیه rpg بازی نکردم بغیر از ویجر 2 که خوشم اومد ولی روی 360 دیسک مشکل داشت نشد تمومش کنم خواستم ببینم میتونم با این بازی ارتباط برقرارکنم؟

• Like
Reactions: ehsan M

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
1,616
نام
علی
دوستان من دوست داشتم این بازی رو تجربه کنم ولی بازیه rpg بازی نکردم بغیر از ویجر 2 که خوشم اومد ولی روی 360 دیسک مشکل داشت نشد تمومش کنم خواستم ببینم میتونم با این بازی ارتباط برقرارکنم؟
اگه انگلیسیت خوبه، بازی حرف نداره و مثه یه جواهر برا آر پی جی بازا! ولی اگه زبانت اکی نیست بیخیالش شی بهتره چون بازی به شدت داستان محوره و گیم پلی با اینکه خوبه ولی دلیل اصلی برای ادامه ی بازی نیست!

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
578
اگه انگلیسیت خوبه، بازی حرف نداره و مثه یه جواهر برا آر پی جی بازا! ولی اگه زبانت اکی نیست بیخیالش شی بهتره چون بازی به شدت داستان محوره و گیم پلی با اینکه خوبه ولی دلیل اصلی برای ادامه ی بازی نیست!
تایید میشه

Ludens

Fallen Angel of the Night
عضو تحریریه
Dec 7, 2015
4,193
دوستان این بازیو تازه شروع کردم کمبود خون و غذا دارم همش چیکار کنم راهنمایی نکته ی برا شروع بلزی هست بگین لطفا
اوایل با مدیتیشن کردن خونت رو پر کن جلوتر فک و فراوون چیز میز پیدا میکنی. :-"

• Like
Reactions: reactor

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,211
عجب بازی ایه این بازی:x
لامصب همیشه مدتها فقط محو محیط بازی ام، وقتی به skellige رسیدم اصلا نفسم بند اومده بود اون موسیقی و کوههای برفی و... اصن یه وضعی
اصن رغبت نمیکنم مراحل اصلی رو برم تمومش کنم تو محیط میچرخم علامت سوالا و ماموریت های فرعی و مراحل ویچری رو میرم
دیوونه کنندس این بازی:x

کار خیلی خوبی میکنی..
متاسفانه خط داستانی بازی اونقدر که پتانسیلش رو داره تشویقت نمیکنه به گشت و گذار در محیط (دقت کنید گفتم اونقدر که پتانسلش رو داره!). مپ های بازی روی هم رفته بشدت عظیم و پرجزییات هستن و حتی ماموریتهای فرعی هم با وجود پرتعداد بودن نمیتونن بخش زیادی از مپ رو پوشش بدن و ماموریت های اصلی هم غالبا پشت سرهم و بدون فاصله معرفی میشن به مخطب که باعث میشه که مخاطبه عجول بتونه خیلی سریع خط اصلی بازی رو تموم کنه و از بزرگترین مزیت ویچر که ماجراجویی و کشف ناشناخته ها هست غافل بشه. خب خط داستانی اصلی هم که تموم بشه.. دیگه اون رغبت قبل وجود نداره. در نتیجه خیلی مهمه که Treasure Hunt هارو هم موازی با داستان برای پیدا کردن Witcher Gear دنبال کنید. هم لذتخبش هستند، هم پای شمارو به بخشهایی از نقشه باز میکنن که انتظارشو نداشتید!

• Like
Reactions: Milad_HW

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
599
نام
میلاد
واقعا کسایی که این بازی رو بهترین بازی تاریخ دونستن بیراه نگفتن
بعد از دوماه و بیش از 100 ساعت بازی کردن نسخه کامل رو با دوتا دی ال سیش تموم کردم واقعا زبونم عاجزه در وصف این بازی

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,871
نام
امیرحسین
من این بازی رو یکسال پیش تموم کردم (ریجن آل) و فروختمش، الان میخوام نسخه goty رو ریجن یک و به صورت دیجیتالی بخرم. سیو هام رو میتونم استفاده کنم؟!

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,211
من این بازی رو یکسال پیش تموم کردم (ریجن آل) و فروختمش، الان میخوام نسخه goty رو ریجن یک و به صورت دیجیتالی بخرم. سیو هام رو میتونم استفاده کنم؟!

متاسفانه نه.
طبق گفته سازنده، کنسول نسخه عادی و نسخه کامل رو به عنوان دو بازی متفاوت شناسایی میکنه!

• Like
Reactions: Bone Crusher

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,871
نام
امیرحسین
متاسفانه نه.
طبق گفته سازنده، کنسول نسخه عادی و نسخه کامل رو به عنوان دو بازی متفاوت شناسایی میکنه!
ای بابا... تو روحشون.
ولی عیبی نداره، ویچر ارزش دوباره رفتن رو داره.

• Like
Reactions: Imaginative

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر