The Witcher 3: Wild Hunt

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
651
نام
Armin
ناظم بخش:
به هیچ عنوان بدون استفاده از تگ اسپویلر داستان بازی را لو ندهید، در صورت مشاهده پست هایی که حاوی اسپول داستانی بازی باشند به شدت با کاربر خاطی بر خورد خواهد شد. سوالات خود را در مورد بازی در تگ اسپویلر قرار بدهید و ذکر کنید که دارای اسپویل است.

https___image-api.nrj.fr_http_www.nrj-games.fr%2Fuploads%2Fpages%2F5d024cf13e6cd_the-witcher-c...jpg

نام: The Witcher 3 Wild Hunt
سازنده:CD Project Red
ناشر:CD Projekt
تاریخ انتشار:May 19th,2015​

به جرئت میتوان سری The Witcherرا جز بهترین بازی های RPG تاریخ بازی های رایانه ای دانست، چه از لحاظ داستان چه شخصیت پردازی چه گرافیک فنی و هنری و... این سری همیشه قدرتمند ظاهر شده است.
همون طور که انتظار میرفت نسخه سوم این بازی درحال ساخت برای سال 2015 می باشد.طبق اطلاعاتی که تا حالا از بازی بدست اومده بازی به صورت کاملا Open World میباشد و به گفته سازنده های بازی محیط بازی 20 درصد بزرگ تر از دنیای بازی معروف شرکت Bethesda یعنی TES Skyrim میباشد و هم چنین 40 برابر بزرگ تر از محیط های نسخه قبلی یعنی The Witcher 2.
بزرگی بازی فقط توی محیط خلاصه نشده و باید منتظر داستان و شخصیت پردازی بسیار عمیق تر و بزرگتر نسبت به قبل باشیم.
بازی توسط موتور Red Engine 3 در حال ساخته و سازنده بازی نیز همون CD Project Red دوست داشتنیه.
شایان ذکر است که بازی کاملا نسل بعدی میباشد و نباید منتظر نسخه ای از بازی برای کنسول های این نسل باشید!

تصاویری از بازی:

تربلر سینماتیک جدید بازی:

لینک دانلود

ویزایش:
بازی عرضه شد و با یک شاهکار طرف هستیم:

GameSpot 10/10
GamePlanet 10/10
Digital Spy 10/10
Guardian 10/10
Eurogamer Poland 10/10
...
تاپیک امتیازات

The witcher 3 wild Hunt Is One of the Best Games Ever Made
GameSpot

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,241
نام
مرتضی
^^
از رو نقشه میشه فهمید کی گیاه فروشه کی هتل داره و ...؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
3,040
نام
ایلیا
بازی رو تو بدترین حالت تموم کردم چند تا سوال داشتم
1-حالا که بازی رو تموم کردم با ینیفر میتونم رابطه عاشقانه داشته باشم هر موقع خواستم یا دیگه فقط تو مین استوری بود ؟
2-تروفی میسیبلش چیه ؟
3- این جریان سیری که رفت اون تو چی بود چرا رفت چرا مرد کسی یه توضیحی بده ممنون میشم
تو این پایانی که رفتی هم ینیفیرو از دست دادی هم تریسو نمیشه دیگه باهاشون ارتباط داشت.احتمال از اول بازی 100درصد با یکی نبودی و برا همین جفتشون ترکت میکنن:d
اون کره منجمده باعث نابودی دنیاهای مختلف شده و نوبت دنیای گرالت بوده و سیری چون elder blood هست با فدا کردن خودش میتونه دنیارو نجات بده.پایان خوبش اینه که سیری میره داخل اونجا اون کره منجمدو نابود میکنه برمیگرده پیش گرالت ولی تو بد میره میمیره!

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
شما یا اپدیت نکردین یا کلا شانس دارین:d
1.04 هست الان :d ریجن 1
احتمالا این باگ تحت شرایط خاصی رخ میده چون اگر برای همه بود فاجعه می شد و منتقدا هم حتما نمره بالا نمی دادن.

pouya dictator

کاربر سایت
Feb 14, 2015
126
نام
پویا قربانی
1.04 هست الان :d ریجن 1
احتمالا این باگ تحت شرایط خاصی رخ میده چون اگر برای همه بود فاجعه می شد و منتقدا هم حتما نمره بالا نمی دادن.
منم ریجن ALL دارم ولی مشکلی نداره ظاهرا برای ریجن 2 این مشکل هست.

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,095
نام
مهرداد
منم ریجن ALL دارم ولی مشکلی نداره ظاهرا برای ریجن 2 این مشکل هست.
برای من رجین ۱ هست. و کلا ربطی به رجین نداره.

ببینید اگه کوئیست هایی رو که Level مورد نیازشون حد اقل پنج شماره با Level اصلی شما تفاوت داشته باشه انجام بدید به احتمال بالا ۹۰ درصد به این باگ بر میخورید.

اگه با انجام این کار به باگ بر نخوردید, شما جزو اون 10% افرادی تو جهان هستید که این باگ رو دور زدید! حالا دلیلش چیه احتمالا هنوز خود CDRP هم نفهمیده!

تو فروم CDRP هم بحث سر همینه. خیلی ها این باگ رو تجربه کردن و هنوز هم بر طرف نشده! طرف ۱۰۰ ساعت بازی کرده یک بار هم Level Up نشده!

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,777
^^
از رو نقشه میشه فهمید کی گیاه فروشه کی هتل داره و ...؟
خودم هنوز بازی نکردم :( ولی هتل دار که مشخصه فکر کنم،داخل مسافرخونن معمولن (یکی توی orchard هست)ولی گیاه فروش رو نمیدونم،از ایتم هایی که میفروشه مشخصه.
روی این نقشه جای یک گیاه فروش مشخص شده(البته بار اول این مکان پره ghoulsه وقتی که خالیش کردی میاد اینجا)( Tomira's House in the Village of White Orchard)

آخرین ویرایش:

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
649
نام
omid
تو این پایانی که رفتی هم ینیفیرو از دست دادی هم تریسو نمیشه دیگه باهاشون ارتباط داشت.احتمال از اول بازی 100درصد با یکی نبودی و برا همین جفتشون ترکت میکنن:d
اون کره منجمده باعث نابودی دنیاهای مختلف شده و نوبت دنیای گرالت بوده و سیری چون elder blood هست با فدا کردن خودش میتونه دنیارو نجات بده.پایان خوبش اینه که سیری میره داخل اونجا اون کره منجمدو نابود میکنه برمیگرده پیش گرالت ولی تو بد میره میمیره!
نه فقط با ینیفر بودم منظورم کجا میتونم پیداش کنم بخوام لاو بترکونم

hanhyejin

کاربر سایت
May 9, 2012
51
برای من رجین ۱ هست. و کلا ربطی به رجین نداره.

ببینید اگه کوئیست هایی رو که Level مورد نیازشون حد اقل پنج شماره با Level اصلی شما تفاوت داشته باشه انجام بدید به احتمال بالا ۹۰ درصد به این باگ بر میخورید.

اگه با انجام این کار به باگ بر نخوردید, شما جزو اون 10% افرادی تو جهان هستید که این باگ رو دور زدید! حالا دلیلش چیه احتمالا هنوز خود CDRP هم نفهمیده!

تو فروم CDRP هم بحث سر همینه. خیلی ها این باگ رو تجربه کردن و هنوز هم بر طرف نشده! طرف ۱۰۰ ساعت بازی کرده یک بار هم Level Up نشده!
دقیقا همینطوره. دوستانی که میگن با این باگ xp مشکل دارن بهتره فعلا ماموریت هایی که به لولشون نزدیک هست رو برن.من خودم همین کارو انجام میدم و الانم لولم 29 هستش.مشکلیم ندارم.

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
144
سلام دوستان
من تازه امروز بازی رو شروع کردم و ميخواستم از پوست این دو تا گاوها يک مقدار پول به جیب بزنم ولی متاسفانه فقط شیر ازشون ميگيرم، از پوست و حتی گوشت هم خبری نيس! :(

قضيه چيه؟
آپدیت هم نکردم اصلا بازی رو!

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
303
نام
Mohsen
دوستان بازی صحنه زیاد داره؟:d
چون میخوام با tv خونه بازی کنم میگم.

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
690
نام
امين
سلام دوستان من تازه شروع کردم الان لول ۲ هستم، خواستم بپرسم من مراحل فرعی رو که میرم xp خیلی کم میده حدود ۱٠ تا یا ۱۵ تا، اینم باگه یا اوایل همینطور میده، البته یه ماموریت اصلی رفتم بالای ۵٠٠ تا داد. میگم من که تازه دارم بازی میکنم بهتر نیست تا بازی رو پاک کنم و دوباره نصب کنم و بدون ابدیت کردن برم، بدون ابدیت میشه بازی کرد یا افت فریم زیاد داره. یه راهنمایی بکنین

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
599
نام
روزبه
دوستان بازی صحنه زیاد داره؟:d
چون میخوام با tv خونه بازی کنم میگم.
همون شروع بازي اولش صحنه داره حواست باشه D-:
اونجورم نيست كه همش صحنه داشته باشه ديگه جلوتر كه بري باز هست، در كل تي وي خونه اصلا توصيه نميشه D-:

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بچه ها يه جا ديل گذاشته بازي رو اكش رو ميده ٤٢ دلار فقطم امروز اين قيمت فردا دوباره ٦٠ . به نظرتون بگيرم يا نه؟ اخه من دوش رو بازي كرده بودم اصلا خوشم نيومده و خيلي بي منطق سخت بود و خشك بود بازيش يجورايي ميترسم اينم همونجوري باشه گول ١٠ گيم اسپات رو بخورم

lord of cinder

کاربر سایت
Dec 16, 2014
93
نام
امیرعلی
اقا من الان شهر بزرگم که کارای این دخنر قرمزه (مو) انجام میدی ولی لولم 6 هست!! چه گار کنم؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟