The Witcher 3: Wild Hunt

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
651
نام
Armin
ناظم بخش:
به هیچ عنوان بدون استفاده از تگ اسپویلر داستان بازی را لو ندهید، در صورت مشاهده پست هایی که حاوی اسپول داستانی بازی باشند به شدت با کاربر خاطی بر خورد خواهد شد. سوالات خود را در مورد بازی در تگ اسپویلر قرار بدهید و ذکر کنید که دارای اسپویل است.

https___image-api.nrj.fr_http_www.nrj-games.fr%2Fuploads%2Fpages%2F5d024cf13e6cd_the-witcher-c...jpg

نام: The Witcher 3 Wild Hunt
سازنده:CD Project Red
ناشر:CD Projekt
تاریخ انتشار:May 19th,2015​

به جرئت میتوان سری The Witcherرا جز بهترین بازی های RPG تاریخ بازی های رایانه ای دانست، چه از لحاظ داستان چه شخصیت پردازی چه گرافیک فنی و هنری و... این سری همیشه قدرتمند ظاهر شده است.
همون طور که انتظار میرفت نسخه سوم این بازی درحال ساخت برای سال 2015 می باشد.طبق اطلاعاتی که تا حالا از بازی بدست اومده بازی به صورت کاملا Open World میباشد و به گفته سازنده های بازی محیط بازی 20 درصد بزرگ تر از دنیای بازی معروف شرکت Bethesda یعنی TES Skyrim میباشد و هم چنین 40 برابر بزرگ تر از محیط های نسخه قبلی یعنی The Witcher 2.
بزرگی بازی فقط توی محیط خلاصه نشده و باید منتظر داستان و شخصیت پردازی بسیار عمیق تر و بزرگتر نسبت به قبل باشیم.
بازی توسط موتور Red Engine 3 در حال ساخته و سازنده بازی نیز همون CD Project Red دوست داشتنیه.
شایان ذکر است که بازی کاملا نسل بعدی میباشد و نباید منتظر نسخه ای از بازی برای کنسول های این نسل باشید!

تصاویری از بازی:

تربلر سینماتیک جدید بازی:

لینک دانلود

ویزایش:
بازی عرضه شد و با یک شاهکار طرف هستیم:

GameSpot 10/10
GamePlanet 10/10
Digital Spy 10/10
Guardian 10/10
Eurogamer Poland 10/10
...
تاپیک امتیازات

The witcher 3 wild Hunt Is One of the Best Games Ever Made
GameSpot

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,095
نام
مهرداد
براي ماموريت هاش 50XP ميده :|
پس دقيقا چرا بايد بازي رو ادامه بدم؟! ميخوام لولم هم اپ شه اينجوري كه عمرا اگه لول اپ شم همين 15 ميمونم كه :\

(اپديت بازيم 1.05 هستش)
مشکل ما هم همینه الان. باز خوبه به شما 50XP میده به من که هیچی نمیده!

قبل آپدیت V1.03 برای هر ماموریت 100 یا 300 تا XP میداد ولی بعد از آپدیت به این ورژن کلا سیستم XP مشکل دار شده و هنوز هم درست نشده!:|

برای شما آپدیت v1.05 کی اومد؟ یعنی هنوز باگ XP تو این آپدیت هم درست نشده؟:|

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
599
نام
روزبه
مشکل ما هم همینه الان. باز خوبه به شما 50XP میده به من که هیچی نمیده!

قبل آپدیت V1.03 برای هر ماموریت 100 یا 300 تا XP میداد ولی بعد از آپدیت به این ورژن کلا سیستم XP مشکل دار شده و هنوز هم درست نشده!:|

برای شما آپدیت v1.05 کی اومد؟ یعنی هنوز باگ XP تو این آپدیت هم درست نشده؟:|
نه نه شرمنده بازيم 1.04 هستش... هنوزم1.05 واسم نيومده
اگه 1.05 هم اينجوري باشه كه هيچي ديگه :|

فعلا كه با اين وضع بازيو ادامه نميدم با اينكه خيلي دوس دارم بازي كنم :|

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
الان رفتم تو فروم cdprojekt انگار اوضاع خیلی وخیمه پی سی بازا ریختن میگن پچ 1.05 بازی بدتر کرده هی کرش میکنه بعضی کوستا رو failed کرده طرف دادش هوا بود انگار با هر پچ بدتر میشه تا بهتر

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,355
نام
على
آقا این گلیچ جمع کردن همه ی کارت های Gwent رو چیکار کنیم؟ اون فروشنده ی دهکده Claywich که زندانی هست و کلیدش یافت نمیشه. بابا نوشتن باید از اول رفت ینی چی ؟ نزدیک 70 ساعت بازی کردم ینی چی از اول؟ راه دیگه ای داره؟ سازنده ها چیزی در این مورد گفتن یا نه؟
راهش اینه که بیخیال ایناش بشی و بازیرو تموم کنی و ردش کنی بره:d
با اپدیت اینا مشکلات بیشتر میشه کمتر نمیشه

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
848
نام
kasra
اين همه ميگفتيد ارزش داره بازي :|
اينم ك شده يوينيتي :|

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
این GWENT CARD هارو باید بخری و از مراحل فرعی بدست بیاری ؟ یا با بازی کردن هم بدست میاد ؟ بعد بردن یا باختن کارت از دست میدی یا میگیری ؟

راستی این بازی بهترین ایتم هاش مال چیه ؟ کرفتینگ یا لوت و دانجن و اینا یا هم با پول ؟

راستی میشه بعدا اسکیل هارو ریست کرد ؟ :D

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
599
نام
روزبه
اين همه ميگفتيد ارزش داره بازي :|
اينم ك شده يوينيتي :|

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
اصلا با يونيتي مقايسش نكن از هر لحاظ حتي همين باگ :|
براي من كه به شخصه اصلا باگ هاش مشكلي نبوده و فقط همين xp اونم توي اخرين اپديتش فقط مشكل داشته كه رفع ميشه.

amirreza12

کاربر سایت
Dec 12, 2012
262
نام
امیررضا
نه نه شرمنده بازيم 1.04 هستش... هنوزم1.05 واسم نيومده
اگه 1.05 هم اينجوري باشه كه هيچي ديگه :|

فعلا كه با اين وضع بازيو ادامه نميدم با اينكه خيلي دوس دارم بازي كنم :|
همه ماموریت ها مشکل xp داره ؟ یا فقط یک سریشون ؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,777
VG247 مطلبی درباره ۱۲ نکته ای که ممکنه درباره ویچر۳ ندونین نوشته که ۱۱ تاشو مینویسم شاید بکار اومدن:
۱-موقع مبارزه میتونین نشانه ها رو عوض کنین بدون اینکه دستتون رو از دکمه پری بردارین:دکمه های چپ و راست D-Pad اینکار رو انجام میدن.
۲-وقتی که سوار اسب هستین موقع مبارزه میتونین زمان رو آهسته کنین:اگر دکمه ی حمله رو نگه دارین و دوربین رو بیارین روی هدف زمان آهسته میشود و همینطور دمیج نیز افزایش میابد.
۳-با اجرای Axii sign روی روچ(اسبتون) زمانی که ترسیده،میتونید آرومش کنید تا شما رو پرت نکند.
۴-اگر توسط چند سوار محاصره شدین با اجرای Aard sign روی خود دشمن یا Axii بر روی اسبش ،دشمن رو به زمین بیاندازید.
۵-از روغن هنگام مبارزه نمیتونید استفاده کنید ولی برای تعمیر اسلحه میتونید، تا دمیج بیشتری وارد کنید.
۶-برای کاهش اسیب هنگام سقوط میتونید از Roll Botton استفاده کنید تا اسیب کمتری ببینید.
۷-برای اینکه سلامتی گرالت سریع تر برگرده میتونید از معجون Swallow استفاده کنین وبلافاصله غذا بخورید.
۸-عسل هایی که از محیط به کمک Igni sign جمع میکنید رو بهتر به فروشندگان گیاهی بفروشید چون قیمت بالایی دارن تا اینکه خودتان مصرفشون کنید.
۹-برای اینکه اسبتون هنگام دویدن استامینا از دست نده باید در جاده حرکت کنید و دکمه دویدن رو فشار بدید خود اسب راه رو پیدا میکند بدون اینکه از استامیناش کم شود.
۱۰-اگر مهارت هایی رو خریدین که ازشون استفاده نمیکنید میتونید به کمک معجون Clearance دوباره امتیازهای خرید مهارت رو برگردونید.
۱۱-هر چیزی رو به هرکسی نفروشین.سعی کنید اسلحه و زره ها رو به آهنگرها،گیاهان رو به گیاه فروش ها و چیزهای بدرد نخور رو به صاحبان مسافرخانه ها بفروشید تا پول خوبی گیرتون بیاد.

The Pale King

The old King of Hallownest
Gold User
Jul 5, 2008
650
نام
امیر حسین
این GWENT CARD هارو باید بخری و از مراحل فرعی بدست بیاری ؟ یا با بازی کردن هم بدست میاد ؟ بعد بردن یا باختن کارت از دست میدی یا میگیری ؟

راستی این بازی بهترین ایتم هاش مال چیه ؟ کرفتینگ یا لوت و دانجن و اینا یا هم با پول ؟

راستی میشه بعدا اسکیل هارو ریست کرد ؟ :D
هم میتونی از مغازه دارا بخری-هم کارتای اصلی و هیرو رو باید از ماموریت های فرعی به دست بیاری-هم باید با فروشنده ها و صاحب های میخونه ها (inn) و حتی اهنگرا و herbalist ها یه دست گوئنت بزنی.
اگه ببریشون بهت یه کارت به صورت random میده.ولی هر فرد مشخص فقط یه بار که ببریش کارت میده.بارهای بعدی اگه ببری کارت نمیده.
اگه ببازی کارتی به کسی نمیدی.

بهترین loot ها هم به نظر خودم تا tressure های مخفی یا guarded tressure هست.البته اگه متریال خوب داشتی باشی و فرمول ها (دیاگرام ها)ی مناسب و خوب پیدا کرده باشی میتونی بدی اهنگر که درجش ژورنالیست هست برات بسازه.

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
649
نام
omid
بازی رو تو بدترین حالت تموم کردم چند تا سوال داشتم
1-حالا که بازی رو تموم کردم با ینیفر میتونم رابطه عاشقانه داشته باشم هر موقع خواستم یا دیگه فقط تو مین استوری بود ؟
2-تروفی میسیبلش چیه ؟
3- این جریان سیری که رفت اون تو چی بود چرا رفت چرا مرد کسی یه توضیحی بده ممنون میشم

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
من با گرفتن XP مشکلی ندارم بعضی مراحل حتی 500 تا XP میده. عجیبه باگ فقط برای بعضی ها است.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟