The Witcher 3: Wild Hunt [پست اول حتماً خوانده شود]

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
651
28
نام
Armin

نام: The Witcher 3 Wild Hunt
سازنده:CD Project Red
ناشر:Warner Bros
تاریخ انتشار:May 19th,2015​

به جرئت میتوان سری The Witcherرا جز بهترین بازی های rpg تاریخ بازی های رایانه ای دانست، چه از لحاظ داستان چه شخصیت پردازی چه گرافیک فنی و هنری و... این سری همیشه قدرتمند ظاهر شده است.
همون طور که انتظار میرفت نسخه سوم این بازی درحال ساخت برای سال 2015 می باشد.طبق اطلاعاتی که تا حالا از بازی بدست اومده بازی به صورت کاملا Open World میباشد و به گفته سازنده های بازی محیط بازی 20 درصد بزرگ تر از دنیای بازی معروف شرکت Bethesda یعنی TES Skyrim میباشد و هم چنین 40 برابر بزرگ تر از محیط های نسخه قبلی یعنی The Witcher 2.
بزرگی بازی فقط توی محیط خلاصه نشده و باید منتظر داستان و شخصیت پردازی بسیار عمیق تر و بزرگتر نسبت به قبل باشیم.
بازی توسط موتور Red Engine 3 در حال ساخته و سازنده بازی نیز همون CD Project Red دوست داشتنیه.
شایان ذکر است که بازی کاملا نسل بعدی میباشد و نباید منتظر نسخه ای از بازی برای کنسول های این نسل باشید!

آپدیت:

*هیچ اموزشی از ابتدا در بازی وجود ندارد و شخصیت اصلی در طی زمان انها را کسب خواد کرد

*داستان اصلی بازی در حدود 40 تا 50 ساعت خواهد بود وهمین 50 ساعت open worldدر انتظار شما خواهد بود

GERALT*در شرایط گوناگون قادر خواهد بود تصمیم خود را عوض کند برای نمونه اگر در میان چندین غول(باس ) قرار گرفته باشید می توانید تغییر موضع یا تصمیم دهید

*از fedex questsخبری نیست

*نسخه کنسولی بازی بر روی 30 فریم قفل شده

*GERALTدارای قابلیت های مختلفی هست برای مثال شما می توانید راه زن باشید

*قابلیت پریدن از روی اسب و همچنین حرکات مختلف به GERALTاضافه شده

*شما خواهید توانست مانند بتمن توانای ها و نقاط ضعف دشمن خود را بررسی کنید

*انتخاب و تصمیم های شما بر روی بازی اثر خواد داشت

تصاویری از بازی:

تربلر سینماتیک جدید بازی:

لینک دانلود

ویزایش:
بازی عرضه شد و با یک شاهکار طرف هستیم:

GameSpot 10/10
GamePlanet 10/10
Digital Spy 10/10
Guardian 10/10
Eurogamer Poland 10/10
...
تاپیک امتیازات

The witcher 3 wild Hunt Is One of the Best Games Ever Made
GameSpot

ناظم بخش:

به هیچ عنوان بدون استفاده از تگ اسپویلر داستان بازی را لو ندهید، در صورت مشاهده پست هایی که حاوی اسپول داستانی بازی باشند به شدت با کاربر خاطی بر خورد خواهد شد. سوالات خود را در مورد بازی در تگ اسپویلر قرار بدهید و ذکر کنید که دارای اسپویل است.

آخرین ویرایش:

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
679
689
نام
علی
نسخه آزمایشیش رو دانلود کردم ولی هرکار کردم روی ویندوز 10 اجرا نمیشه ارور میده
حالا جدای اینها بازی رو سیستمم ضعیف اجرا میشه مثلا باید پایین ترین تنظیمات بزارم 30 فریم بشه و فول اسکرین هم نباشه
فعلا دنبال خرید یه کارت گرافیک هستم
سه ساله روی پلی استیشن دارم بازیو 2 بار هم تمومش کردم اما هیچی از داستان نفهمیدم اینش داره آزارم میده هر وسیله ای پیدا میکنی یه داستانی داره و تو کفش موندم
دوست عزیز هر جورشده یه pc خوب یا یه ps4 هک شده جور کن که این بازی با زیرنویس یه چیز دیگس
من الان دارم رو ps4 بازی میکنم حتی خواهرم که بَدِش میومد از بازی میگفت همش حرفه الان به خاطر زیرنویس اینقدر حال میکنه باهاش که میگه بدون من اصلا بازیش نکن:D

منی که انگلیسیم بد نیست و داستان بازیو هم فهمیدم کلی دارم حال میکنم باش
خلاصه بگم از دستش نده که خوب چیزیه:D

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
417
136
نام
ایلیا
دوست عزیز هر جورشده یه pc خوب یا یه ps4 هک شده جور کن که این بازی با زیرنویس یه چیز دیگس
من الان دارم رو ps4 بازی میکنم حتی خواهرم که بَدِش میومد از بازی میگفت همش حرفه الان به خاطر زیرنویس اینقدر حال میکنه باهاش که میگه بدون من اصلا بازیش نکن:D

منی که انگلیسیم بد نیست و داستان بازیو هم فهمیدم کلی دارم حال میکنم باش
خلاصه بگم از دستش نده که خوب چیزیه:D
الان رو کنسول هک شده که داری بازی میکنی تمام زیرنویس ها اوکی هست؟ حتی نامه ها و کتابها؟ اون دو تا dlc هم ساپورت شده؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
679
689
نام
علی
الان رو کنسول هک شده که داری بازی میکنی تمام زیرنویس ها اوکی هست؟ حتی نامه ها و کتابها؟ اون دو تا dlc هم ساپورت شده؟

الان توی ۲۰ساعتی که بازی کردم اطلاعات هیولاها، کتابها، نامه ها حتی اونایی که روی یه جنازه توی یه جای دور افتاده پیدا کردم فارسی بوده البته به جز بخش کارت بازی یا همون gwent که ترجمش کامل نیست
منوهای بازی هم فارسیه
دی ال سی هارو هنوز بازی نکردم تست میکنم خبر میدم
دانلود و نصب بازی یه مقدار درد سر داشت برام ولی ارزششو داشت
اگر وقت کردم چندتا screenshot میگیرم آپلود میکنم خودت ببین

ویرایش: عکسارو اضافه کردم
دو تا عکس آخری از چپ هم از اول DLCهاست

The Witcher 3_ Wild Hunt – Game of the Year Edition_20191108005600.jpgThe Witcher 3_ Wild Hunt – Game of the Year Edition_20191112000804.jpgThe Witcher 3_ Wild Hunt – Game of the Year Edition_20191112001020.jpgThe Witcher 3_ Wild Hunt – Game of the Year Edition_20191112001113.jpgThe Witcher 3_ Wild Hunt – Game of the Year Edition_20191112001637.jpgThe Witcher 3_ Wild Hunt – Game of the Year Edition_20191112001811.jpgThe Witcher 3_ Wild Hunt – Game of the Year Edition_20191112001942.jpgThe Witcher 3_ Wild Hunt – Game of the Year Edition_20191112002100.jpgThe Witcher 3_ Wild Hunt – Game of the Year Edition_20191112002630.jpgThe Witcher 3_ Wild Hunt – Game of the Year Edition_20191112003336.jpg

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
417
136
نام
ایلیا
الان توی ۲۰ساعتی که بازی کردم اطلاعات هیولاها، کتابها، نامه ها حتی اونایی که روی یه جنازه توی یه جای دور افتاده پیدا کردم فارسی بوده البته به جز بخش کارت بازی یا همون gwent که ترجمش کامل نیست
منوهای بازی هم فارسیه

View attachment 122524View attachment 122525View attachment 122526View attachment 122527View attachment 122528View attachment 122529View attachment 122530View attachment 122531View attachment 122532View attachment 122533
دمت گرم خیلی خوبه
اینجوری بازی حال میده
پس باید بگردم دنبال کنسول هک شده

• Like
Reactions: Grand Theft

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
412
275
نام
محمد علی
دمت گرم خیلی خوبه
اینجوری بازی حال میده
پس باید بگردم دنبال کنسول هک شده
بشین ۶ماها زبانتو خوب کن منم همین کارو دارم می کنم بهترین روش اخر عاقبتی کامه حفظ کن فقط خواستی بهت برنامه معرفی کنم

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
757
263
نام
مصطفی
سلام
من witcher 3 رو همون اوايل تموم كردم ( هنوز dlc و ... نداشت)، اهل ماموريت جانبي و .. زياد نيستم، چون زمان زيادي براي بازي ندارم و دوست دارم اكثر بازي هاي بزرگ رو تجربه كنم. حالا ميخوام ببينم dlc هاي اين بازي ارزش داره كه نسخه كاملش رو دانلود كنم ، بازي كنم يا نه؟
در ضمن حتما بايد از اول برم و لول بالا باشم يا ميشه مستقيم رفت تو كار dlc?

• Like
Reactions: deadkin

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
192
244
نام
عرفان
سلام
من witcher 3 رو همون اوايل تموم كردم ( هنوز dlc و ... نداشت)، اهل ماموريت جانبي و .. زياد نيستم، چون زمان زيادي براي بازي ندارم و دوست دارم اكثر بازي هاي بزرگ رو تجربه كنم. حالا ميخوام ببينم dlc هاي اين بازي ارزش داره كه نسخه كاملش رو دانلود كنم ، بازي كنم يا نه؟
سلام
اصلا لازم نيست به ماموريت هاي جانبي بپردازيد اگه اهلش نيستيد. اين دو dlc خط داستاني منحصر به فرد و جالب خودشون رو دارن كه حتما پيشنهاد ميكنم امتحانشون كنيد.
از اول هم نميخواد بازي رو دوباره بريد. از توي منو بازي بهتون اين امكان رو ميده كه فقط dlc هارو بازي كنيد.

• Like
Reactions: mostafaamiri

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
757
263
نام
مصطفی
سلام
اصلا لازم نيست به ماموريت هاي جانبي بپردازيد اگه اهلش نيستيد. اين دو dlc خط داستاني منحصر به فرد و جالب خودشون رو دارن كه حتما پيشنهاد ميكنم امتحانشون كنيد.
از اول هم نميخواد بازي رو دوباره بريد. از توي منو بازي بهتون اين امكان رو ميده كه فقط dlc هارو بازي كنيد.
ممنون از توضيحات كامل شما، پس حتما امتحانش ميكنم، ماموريت هاي جانبي خود بازي اصلي چطور؟ خيلي سرگرم كننده هستن؟ منظورم اينه كه ارزش داره بعد از چند سال دوباره بازي رو از اول برم و ماموريت هاي جانبي رو هم بازي كنم؟ چون بار اول فقط خط اصلي داستان رو تموم كردم

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
412
275
نام
محمد علی
سلام
ممنون از توضيحات كامل شما، پس حتما امتحانش ميكنم، ماموريت هاي جانبي خود بازي اصلي چطور؟ خيلي سرگرم كننده هستن؟ منظورم اينه كه ارزش داره بعد از چند سال دوباره بازي رو از اول برم و ماموريت هاي جانبي رو هم بازي كنم؟ چون بار اول فقط خط اصلي داستان رو تموم كردم
دوست عزیز تو انتخاب اصلا و ابدا شک نکن یکی از بهترین دی ال سی های بازی رایانه همین دوتا دی ال سی هستند به شدت عالیات از نسخه اصلیش هم جالب تره و ارزش تکرار به شدت بالایی دارد و نیازمند نیست که بازی رو نسخه اصلی رو تموم کنی همون اول هر دوتا و فکر کنم اگر اشتباه نکنم با لول چهل و خوردی شروع کنید

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
192
244
نام
عرفان
خب اين به سليقه ي شما بستگي داره. روي تك تك ماموريت هاي بازي فكر شده و داستاني پشتشه. مخصوصا اگه نامه و كتاب ها رو بخونيد. خود من ٣ بار بازي رو ١٠٠ درصد تموم كردم.

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
757
263
نام
مصطفی
خب اين به سليقه ي شما بستگي داره. روي تك تك ماموريت هاي بازي فكر شده و داستاني پشتشه. مخصوصا اگه نامه و كتاب ها رو بخونيد. خود من ٣ بار بازي رو ١٠٠ درصد تموم كردم.
منم دقيقا دنبال همينم، يعني ماموريت جانبي هم مثل ماموريت اصلي داستان خوبي داشته باشه و مثلا باس فايت داشته باشه و آدم حس كنه كلا داره يه بازي جديد انجام ميده، ( البته نه اينكه به كيفيت داستان اصلي باشه)،

• Like
Reactions: IMANOKA

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,881
2,062
نام
حجت
منوهای بازی هم فارسیه

View attachment 122524View attachment 122525View attachment 122526View attachment 122527View attachment 122528View attachment 122529View attachment 122530View attachment 122531View attachment 122532View attachment 122533
من معمولا به شدت مخالف زیرنویس و تغییر زبان بازی ها هستم. ولی این به طرز وحشتناکی تمیز در اومده و انگار فارسی جز زبانهای دیفالت بازی بوده :D
با این وضع دیگه بهونه ای نیست که کسی از این بازی لذت نبره! دفعه بعدی ببینم یکی از دوستام میگه "نه با ویچر حال نکردم چون چیزی نفهمیدم" این اسکرین شاتا رو میزنم تو صورتش :))

منم دقيقا دنبال همينم، يعني ماموريت جانبي هم مثل ماموريت اصلي داستان خوبي داشته باشه و مثلا باس فايت داشته باشه و آدم حس كنه كلا داره يه بازي جديد انجام ميده، ( البته نه اينكه به كيفيت داستان اصلي باشه)،
دوست عزیز بعضی از ساید کوئست ها Chain هستند و قشنگ خط داستانی خودشونو دارن. به نظرم شما بجز Witcher Contracts و Treasure Hunts هر چی هست انجام بده!
البته Witcher Contract هم اگه اشتباه نکنم 2-3 تاشون داستان داشتند.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,476
1,422
بازیو یه سال پیش تو مهمترین بخش داستانی اواخر بازی اشتباه کردم ول کرده بودم دوباره نصبش کردم واقعا شاهکاره یه خط دیالوگ الکی نیست تو این بازی ای کاش میتونستم این‌ زیرنویس فارسی رو فعال کنیم خیلی عالیه جایی نیست همه سکانس مهم هارو ویدیوشو گذاشته باشه؟

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
417
136
نام
ایلیا
بازیو یه سال پیش تو مهمترین بخش داستانی اواخر بازی اشتباه کردم ول کرده بودم دوباره نصبش کردم واقعا شاهکاره یه خط دیالوگ الکی نیست تو این بازی ای کاش میتونستم این‌ زیرنویس فارسی رو فعال کنیم خیلی عالیه جایی نیست همه سکانس مهم هارو ویدیوشو گذاشته باشه؟
من از سایت گیم ساب خریدم فارسی سازشو
اینقدر عالی زیرنویس کردن تمام انتخاب ها رو متوجه میشی که باید چکار کنی
با اینکه روی پلی ۴ تموم کرده بودم اما دارم روی کامپیوتر از اول میرم تازه میفهمم این بازی چی بوده
تمام NPC ها دیالوگشون به فارسی ترجمه شده
مثلا من خودم وقتی هیچی از داستان بازی نمی‌فهمیدم فقط مربع میزدم بازی اسکیپ بشه برم دنبال روند بازی اما الان ۴ ساعته فقط ماموریت اول بازی هستم و راحت متوجه میشم هر مأموریت چه داستانی داره و چه چیزهایی میخواد
حتی ماموریت هایی که با حس ویچری دنبال میشن به خوبی فارسی شدن
هر آیتمی هر کتابی یا نامه ای که فکرشو کنی فارسی کردن حتی شخصیت هارو کامل توضیح دادن . به نظر من ۳۰ هزارتومان هیچی نیست در مقابل شاهکاری که انجام دادن دمشون گرم
اینم الان یادم افتاد اگر دسترسی به این زیرنویس نداری برو آپارات بعد امیر گیم شو سرچ کن اونم ویچرو با زیرنویس فارسی گذاشته

آخرین ویرایش:

RED HOOD

کاربر سایت
Oct 21, 2017
91
69
دوستان من نسخه کامپلت ادیشن بازیو رو ps4 خریدم به صورت اتفاقی توی استور نزدیک 10 تا محتوای اضافی برای بازی دیدم ولی بعد از اینکه دانلودشون میکنم نصب نمیشن و پیام waiting to install زیر هر کدوم میاد یعنی تمام این محتوای اضافی توی نسخه کامپلت ادیشن رو کنسول نصب شدن یا مشکل از یه جای دیگست که نصب نمیشن؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟