The Witcher 3: Wild Hunt [پست اول حتماً خوانده شود]

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
651
نام
Armin
https___image-api.nrj.fr_http_www.nrj-games.fr%2Fuploads%2Fpages%2F5d024cf13e6cd_the-witcher-c...jpg

نام: The Witcher 3 Wild Hunt
سازنده:CD Project Red
ناشر:CD Projekt
تاریخ انتشار:May 19th,2015​

به جرئت میتوان سری The Witcherرا جز بهترین بازی های RPG تاریخ بازی های رایانه ای دانست، چه از لحاظ داستان چه شخصیت پردازی چه گرافیک فنی و هنری و... این سری همیشه قدرتمند ظاهر شده است.
همون طور که انتظار میرفت نسخه سوم این بازی درحال ساخت برای سال 2015 می باشد.طبق اطلاعاتی که تا حالا از بازی بدست اومده بازی به صورت کاملا Open World میباشد و به گفته سازنده های بازی محیط بازی 20 درصد بزرگ تر از دنیای بازی معروف شرکت Bethesda یعنی TES Skyrim میباشد و هم چنین 40 برابر بزرگ تر از محیط های نسخه قبلی یعنی The Witcher 2.
بزرگی بازی فقط توی محیط خلاصه نشده و باید منتظر داستان و شخصیت پردازی بسیار عمیق تر و بزرگتر نسبت به قبل باشیم.
بازی توسط موتور Red Engine 3 در حال ساخته و سازنده بازی نیز همون CD Project Red دوست داشتنیه.
شایان ذکر است که بازی کاملا نسل بعدی میباشد و نباید منتظر نسخه ای از بازی برای کنسول های این نسل باشید!

تصاویری از بازی:

تربلر سینماتیک جدید بازی:

لینک دانلود

ویزایش:
بازی عرضه شد و با یک شاهکار طرف هستیم:

GameSpot 10/10
GamePlanet 10/10
Digital Spy 10/10
Guardian 10/10
Eurogamer Poland 10/10
...
تاپیک امتیازات

The witcher 3 wild Hunt Is One of the Best Games Ever Made
GameSpot
ناظم بخش:

به هیچ عنوان بدون استفاده از تگ اسپویلر داستان بازی را لو ندهید، در صورت مشاهده پست هایی که حاوی اسپول داستانی بازی باشند به شدت با کاربر خاطی بر خورد خواهد شد. سوالات خود را در مورد بازی در تگ اسپویلر قرار بدهید و ذکر کنید که دارای اسپویل است.

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
سیری کرکتر جذاب و شجاع...اگه تو cyberpunk 2077 باشه عالی میشه

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
612
نام
Parsa
احتمالا ۱۰۰ باشه چون رو NG+ تا ۹۰ رفتم من.رو حالت نرمال میشه رسید به ۷۰ ولی حد اخر نیست
بازی free level . یعنی تا هر لولی میشه رفت و ته نداره
بیشترین هم 71 توی new game هست

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
612
نام
Parsa
ﮐﻮﺳﺖ in ciri's footstep ﻫﺎ ﮐﺴﯽ ﻣﯿﺪﻭﻧﻪ ﺍﯾﻦ
ﺭﻭ ﭼﻄﻮﺭ ﺑﺒﺮﻡ ﻫﺮﭼﯽ ﻣﯿﺮﻡ velen novigard
ﻫﯿﭽﯽ ﻋﻼﻣﺘﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﺍﮔﻪ ﮐﺴﯽ ﻣﯿﺪﻭﻧﻪ ﮐﻤﮑﻢ
ﮐﻨﻪ ﺭﺍﺳﺘﯽ ﺍﻭﻥ ﮐﺎﭘﯿﺘﺎﻥ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻫﺰﺍﺭ ﺳﮑﻪ ﺑﺶ
ﺑﺪﯼ ﺗﺎ ﺟﺎ ﺍﻭﻥ segelen ﺑﻮﺩ ﻓﮏ ﮐﻨﻢ ﺭﻭ ﺑﻬﻢ
ﻧﺸﻮﻥ ﺑﺪﻩ ﮐﺴﯽ ﺭﺍﻉ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﺳﺮﺍﻍ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺍﻭﻥ
segeln ﺭﻭ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﻢ
برای رفتن اون quest باید بقیه ی main quest ها رو برید توی اون منطقه ها رو انجام بدین
حتما باید پول داد ولی کشتی یه قسمت خراب میشه و میتونید با پیدا کردنش پولتون رو پس بگیرید

2012rld

کاربر سایت
Feb 15, 2013
137
ﮐﻮﺳﺖ in ciri's footstep ﻫﺎ ﮐﺴﯽ ﻣﯿﺪﻭﻧﻪ ﺍﯾﻦ
ﺭﻭ ﭼﻄﻮﺭ ﺑﺒﺮﻡ ﻫﺮﭼﯽ ﻣﯿﺮﻡ velen novigard
ﻫﯿﭽﯽ ﻋﻼﻣﺘﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﺍﮔﻪ ﮐﺴﯽ ﻣﯿﺪﻭﻧﻪ ﮐﻤﮑﻢ
ﮐﻨﻪ ﺭﺍﺳﺘﯽ ﺍﻭﻥ ﮐﺎﭘﯿﺘﺎﻥ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻫﺰﺍﺭ ﺳﮑﻪ ﺑﺶ
ﺑﺪﯼ ﺗﺎ ﺟﺎ ﺍﻭﻥ segelen ﺑﻮﺩ ﻓﮏ ﮐﻨﻢ ﺭﻭ ﺑﻬﻢ
ﻧﺸﻮﻥ ﺑﺪﻩ ﮐﺴﯽ ﺭﺍﻉ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﺳﺮﺍﻍ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺍﻭﻥ
segeln ﺭﻭ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﻢ
این کوییست در مورد سرگذشت و اتفاقات سیری داخل این سه شهر هست که کلا تا موقع پیدا کردن سیری داخل لیست کویست های بازی هست. شما باید بقیه کویست ها رو بری تا این آپدیت شه.
داداش همون جایی که بعدش از غرق شدن کشتی بیدار میشی برو سمت راست ساحل جسد کاپیتان پشت لاشه ی قایق که کنار ساحل پهلو گرفته هست میتونی بری و هزار تا سکه تو بگیری. برای بازگشت به ولن هم میتونی از فست تراول استفاده کنی.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,783
نام
مهدی
والا واس من تو NG+ دیگه بیشتر از لول 70 بالا نرفت و دیگه بعدش بهم XP نمیداد
حالا نمیدونم چه جوری لول 90 شدید
ولی من فکر میکردم آخرش هفتاده!

yasin8080

کاربر سایت
Jul 24, 2016
43
این کوییست در مورد سرگذشت و اتفاقات سیری داخل این سه شهر هست که کلا تا موقع پیدا کردن سیری داخل لیست کویست های بازی هست. شما باید بقیه کویست ها رو بری تا این آپدیت شه.
داداش همون جایی که بعدش از غرق شدن کشتی بیدار میشی برو سمت راست ساحل جسد کاپیتان پشت لاشه ی قایق که کنار ساحل پهلو گرفته هست میتونی بری و هزار تا سکه تو بگیری. برای بازگشت به ولن هم میتونی از فست تراول استفاده کنی.
مربوط به کدوم کوسته؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
3,040
نام
ایلیا
والا واس من تو NG+ دیگه بیشتر از لول 70 بالا نرفت و دیگه بعدش بهم XP نمیداد
حالا نمیدونم چه جوری لول 90 شدید
ولی من فکر میکردم آخرش هفتاده!
وقتی بعضی ماموریتای B&W لول 80 به بالا میخوان رو NG+ دروغ ندارم بگم که!نیاز باشه عکس میزارم سر DLC اخر تا 100 میشه رفت!

yasin8080

کاربر سایت
Jul 24, 2016
43
مربوط به کدوم کوسته؟
اون کشتی گه گفتی مربوط به کدوم کوسته؟؟

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,783
نام
مهدی
وقتی بعضی ماموریتای B&W لول 80 به بالا میخوان رو NG+ دروغ ندارم بگم که!نیاز باشه عکس میزارم سر DLC اخر تا 100 میشه رفت!
البته قبل از B&W تا لول هفتاد میشد
مثل اینکه این قابلیت تازه اضافه شده

yasin8080

کاربر سایت
Jul 24, 2016
43
آقا کسی یه سایت یا تاپیک خوب برا دانلود آخرین ورژن این بازی نسخه gog سراغ داره بگه

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
612
نام
Parsa
آقا کسی یه سایت یا تاپیک خوب برا دانلود آخرین ورژن این بازی نسخه gog سراغ داره بگه
لطفا سوالتون رو در یک تاپیک مطرح کنید و اون هم در تاپیکی که مربوط به pc هست چون این تاپیک مربوط به کنسول هاست

yasin8080

کاربر سایت
Jul 24, 2016
43
Wild at
Heart
داخل این کوست اگه گرگینه رو بکشم یا ولش کنم تو بازی تاثیری داره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟