The Walking Dead: Survival Instinct | Xbox 360

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
خوب اونی که شما میگی باز The Walking Dead: The Game هستش که یه بازی اپیزودیک هستش و با این عنوان شوتر فرق داره!
نه این نسخه رو نمی گم
اون نسخه ای رو می گم ک اون مرده اسمش یادم نمی یاد با دختر کوچیکش کارکتر اصلی بازی بود تو اون نسخه تا اونجا ک من دیدم یکی یکی اعضای گروه از دست می رفتن مثلا خائن در میومدن ک باید مثلا انتخاب می کردیم ک بکشیم یارو رو یا بزاریم زامبی ها بخورنش یا زامبی می شدن و ...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
کسی بازی کرده ؟
چطوره ؟
من بازی کردم خوب نیست خیلی خسته کنندست .همش تو بازی تو راهی و هر مرحله باید بری بنزینو و تایرو بازمانده پیدا کنی کلا اگه سریالشو دیدی خوشت میاد وگرنه بازی بدیه

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
اگه فن سریال هستید ارزش ۵ تومن رو داره، crossbow به همراه صدای دریل (مته نه، شخصیت بازی:D) لذت بخشه، تا نیمه های بازی هم سخته هم ترسناک، ترسناک نه اینکه خودتون رو خیس کنید بیشتر استرس زا، چون مهمات کمه و درگیری بدون سلاح گرم با +۲ زامبی تقریبا غیر ممکنه (تیر بزنید همه زامبی های اطراف میریزند روتون) بعضی جاها که باید از بین زامبیها لائی بکشید و هر آن امکان خفت شدن یک گوشه ای هست و اون وسط از پشت یک ماشین یکی می پره روتون. مجموعا خیلی بهتره تو این زمینه نسبت به ds3 و re6 ولی از وسط به بعد دیگه مثل مور و ملخ مهمات هست و crossbow هم که میاد دیگه اون اتمسفر از بین میره.
اوج بازی صحنه های هست که مثل خود سریال یک در رو باز می کنید و ده ها زامبی میریزند بیرون و تا میاید برگردید از اون سمت هم دری، تخته ای میشکنند و محاصره میشید و اون لا ماها باید دنبال کانال کولر چیزی بگردید که انصافا خوب از کار در آوردند و تا آخر هم تکراری نمیشه. نکته خوب بعدی صداگذاری و موسیقی خوبش هست. وقتی صدای یک زامبی از پشت سر میاد مور مور میشید و موسیقی هم که مال خود سریال هست و باقی موارد افتضاح. مخصوصا گرافیک که ادامه ندم بهتره
از اونجایی که تو نمایش های افتضاح اولّیه، انتظار یک چیزی مثل زامبی مود کال با تم wd رو داشتم و اینو دیدم بدم نیومد ولی اگه سریال رو ندیدید به هیچ وجه سمتش نرید.

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
به نظر من تا خودتون بازی نکنین قضاوت نکنید !! از دید من بازیه خوبیه و خشونتش خیلی بالاست البته اگه خشونتو دوست دارید ..!!!!!بعضی جاهاش یهو انتظار ندارید فاز ترسناکی بهتون میده..وقطی والکها دورتون میگرن خیلی حال میده ..بعد یه حس ماجراجویی تو بازی هست تو جادها وقطی توقف میکنید دوست دارید برید مناطق رو بگردید .. خلاصه بازی خوبیه و انتظار من رو براورده کرد..کاری هم به نمرهاش ندارم اگه بخوایم به نمره بازی کنیم که اصلا گیمر نیستیم یه گیمر خودش بازی رو نقد برسی میکنه نه بزاره دیگران این کار رو انجام بدن..این از نمرها از دید من...

گرافیک ..6
موسیقی..8
گیم پلی ..8
داستان..8
جذابیت ...8

نمره کل.7.5

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
به نظر من تا خودتون بازی نکنین قضاوت نکنید !! از دید من بازیه خوبیه و خشونتش خیلی بالاست البته اگه خشونتو دوست دارید ..!!!!!بعضی جاهاش یهو انتظار ندارید فاز ترسناکی بهتون میده..وقطی والکها دورتون میگرن خیلی حال میده ..بعد یه حس ماجراجویی تو بازی هست تو جادها وقطی توقف میکنید دوست دارید برید مناطق رو بگردید .. خلاصه بازی خوبیه و انتظار من رو براورده کرد..کاری هم به نمرهاش ندارم اگه بخوایم به نمره بازی کنیم که اصلا گیمر نیستیم یه گیمر خودش بازی رو نقد برسی میکنه نه بزاره دیگران این کار رو انجام بدن..این از نمرها از دید من...

گرافیک ..6
موسیقی..8
گیم پلی ..8
داستان..8
جذابیت ...8

نمره کل.7.5
اره اولش شايد خوب باشه ولي ديگه همش بايد همون كارارو تكرار كني و بعد يك مدت خسته كننده ميشه

GAMER 2027

کاربر سایت
Aug 29, 2012
4
نام
امیرمحمد
من بازی کردم خوب نیست خیلی خسته کنندست .همش تو بازی تو راهی و هر مرحله باید بری بنزینو و تایرو بازمانده پیدا کنی کلا اگه سریالشو دیدی خوشت میاد وگرنه بازی بدیه
والا من سریالش رو دیدم که وسوسه شدم بخرم
با وجود این که سریالش رو تا اخرین قسمتش دیدم تو چن مرحله اول که بودم بازی رو ول کردم
واقعا افتضاحه
دوستان خواهشا فکر نکنید که مثل واکینگ ددیه که تیلتیل درست کرده و فقط نون عنوانش رو می خوره

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
بازی رو انجام دادم.
میشه گفت بازی بدی نیست گرافیک بازی خوب نیست ولی گیم پلی بازی تقریبا خوبه.همونطور که دوستمون گفت بازی سلیقه ای و باید خودتون انجامش بدید.یکمی هم شبیه به Dead Island هست که DI یهتر هست.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
من این بازی رو همون مرحله ی اولشو بازی کردم بعد دیگه بازی نکردم.
هر بازی که از روی یه فیلم یا سریال میسازن گند میخوره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر