The Tiny Bang Story | PC

Genre: Puzzle Adventure HOG
Platform: PC
Developer: Colibri Games
Publisher: Lace Mamba Global

599464687.jpg

یک بازی فکری با شباهت بسیار زیاد به بازی فکری معروف سال پیش یعنی Machinarium. روند بازی مانند بسیاری از بازیهای اشاره و کلیک هست یعنی پیدا کردن اشیاء مورد نظر, استفاده از آنها در وسایل مختلف و در نهایت حل پازلهای فکری متنوع. البته بر خلاف بازی Machinarium, شخصیت اصلی در صفحه دیده نمیشه و شخصیت اصلی خود شما هستید. همچنین از نظر داستانی هم چیزی برای گفتن نداره و حتی از Machinarium هم توی داستان گویی, فقیرتر هست.

ولی با اینحال چیزی که بازی رو جذاب میکنه, وجود معماهای آسان و مشکل و مناظر زیبای طراحی شده با دست هستش که مانند یک آلبوم نقاشی, خودنمایی می کنند. مــوزیـک های آرامی نیز در طول مراحل کوتاه بازی شما را همراهی می کنند. در تمامی صحنه ها, همیشه پشه هایی در حال رفت و آمد هستند که با جمع آوری تعداد مشخصی از آنها می توانید از راهنمای بازی کمک بگیرید البته نه در همه ی پازلها. پازلهای بازی اکثرا ساده هستند و حتی بعضی از آنها را می توان با روش آزمون و خطا, حل کرد ولی بعضی از آنها واقعا دشوار هستند و بسادگی حل نمی شوند. پس اگر طرفدار Machinarium بودید و یا می خواهید کمی فکر کنید, ...

وبسایت رسمی:

تصاویر:

اگر در پازلی به مشکل خوردید, می توانید عکسهای پازلهای حل شده رو در لینک زیر ببینید (پست 719623 ):

لینک (150 مگ

Ahmad 007

کاربر سایت
Jan 4, 2010
58
نام
احمد رضا
از تصاویر معلومه که خیلی شبیه Machinarium هستش و میتونه خاطرات اون بازی رو زنده کنه :)

خیلی ممنون بابت تاپیک !

دوستان کسی لینک مستقیم نداره ؟

Ahmad 007

کاربر سایت
Jan 4, 2010
58
نام
احمد رضا
بازی عالیه و همینطور که تو پست اول گفته عنوان شد ، جو بازی خیلی شبیه Machinarium هست !

موزیک بازی هم آرامش بخش و کم نظیره ! حتما توصیه میشه ! :)

ممنون

• Like
Reactions: raya2

di.jimbo

کاربر سایت
May 18, 2011
2
من که تو درحله دوم (پیدا کردن توپ رنگی) گیر کردم هر کاری هم می کنم آخرین توپ رو نمی تونم پیدا کنم. این سایتی رو هم که آدرس دادید رفتم ولی سر در نیاوردم. اگر می تونی یک راهنمایی بکن. ممنون

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من که تو درحله دوم (پیدا کردن توپ رنگی) گیر کردم هر کاری هم می کنم آخرین توپ رو نمی تونم پیدا کنم. این سایتی رو هم که آدرس دادید رفتم ولی سر در نیاوردم. اگر می تونی یک راهنمایی بکن. ممنون
راستش من محل توپ ها رو که یادم نیست ولی کمی بگردی پیدا می کنی - مثلا داخل جعبه ای, توی قفسه ای یا مثلا یادمه یکی روی میله ی تعویض خط ریل قطار بود - تازه از پشه ها هم میتونی کمک بگیری (پس از جمع آوری تعداد کافی از پشه ها, توی هر صحنه اون ظرف پشه ها رو بزن, اگه توپ توی اون صحنه باشه بهت نشون میده اگر هم نباشه میگه برو صحنه ی بعدی)
حالا اگه نتونستی پیدا کنی, از هر صحنه ی بازی یدونه عکس بگیر آپلود کن, شاید تونستم کمکت کنم

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
مرحله اولش برای تابلو میگه 25 تا چیز پیدا کنیم اونا چین؟
برای پیدا کردن یکی از لامپ ها مشکل دارم .
آچار رو باید از کجا پیدا کرد؟

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
واقعا بازی زیبایی هست موقعی که تازه اومده بود دانلود کردم و تمومش کردم...فقط یکم کوتاه بازیش...خودم به شخصه از Machinarium بیشتر دوسش دارم....حتما امتحانش کنین...موزیک هاش خیلی زیبا هستن... یه حس غریبی موزیک و حال و هوای بازی به آدم میده:d

سلام
تو مرحله اول چرخ قطار رو نمي تونم پيدا كنم.
the-tiny-bang-story-pc%20%282%29.jpg

چرخ قطار روی همون تصویر سیاه سفید هست ( روی همون چرخ سیاه سفید که اون بالا عکسش کشیده شده کلیک کنی چرخش پیدا میشه )

subsinger12

کاربر سایت
Mar 6, 2011
5
سلام من عضو جدیدم میخواستم بگم که من توی درست کردن پازل مرحله ی سوم همون جایی که طبقه ی بالا پیر مرده نشسته بعد دنبال یه تیکه از نقشه اش هست مشکل دارم اگه میشه تصویر کامل یا درست شده ی اون پازل رو برام ارسال کنید

---------- نوشته در 06:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:42 PM ارسال شده بود ----------

62118364150264421043.jpeg
ای عکس رو گفتم که یه پازل اون گوشه هست رو زمین افتاده نمیتونم حلش کنم اگه کسی عکس کاملشو داره بده

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
بازی The Tiny Bang Story چندم شخصه؟

استراتژیکه؟

---------- نوشته در 06:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:40 PM ارسال شده بود ----------

یه لینک درست حسابی واسه دانلود لطفا . مستقیم چه بهتر . مرسی

به نظر من بازی خیلی جالبی نیست که بخوای دانلود کنی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر