The Saboteur=>PC

The_Saboteur_CoverArt.jpg


The Saboteur
ناشر: Electronic Arts
سازنده: Pandemic Studios
تاريخ انتشار:Q3 2009
پلتفرم: PC , X360 , PS3
ژانر: Action

پيشنمايش زير را یکی از کاربران سایت پی سی ورد به اسم korokodil_avareh ترجمه كردن که من براتون میذارم.

The Saboteur Preview


شان دولین(Sean Devlin) همه چیز داشت. ماشینهای تندرو,زنهای زیبا, و منبع نامحدود سیگار!

سپس نازیها به پاریس حمله کردند و همه چیز او نابود شد.

به عنوان یکی از اعضای تیم ماشین سواریmorini, شان هیچگونه وابستگی به طرفین جنگ نداشت با این وجود خود را در میان حوادث تاریخی جنگ دید.

شان میداند که نازیها آدمهای بدی هستند اما به هر حال این جنگ او نبود تا زمانی که آن حمله غمبار نازیها صورت گرفت که باعث به وجود آمدن حس انتقام در او شد.این یک عصبانیت معمولی نبود چرا که در این حمله, شان دختری را که دوست میداشت از دست داد و از آن پس شروع به جنگ با آلمانها کرد.

در پایان این بازی شما روی قبر هیتلر نمیرقصید, در جنگ پیروز نمیشوید-شما فقط جنگ شخصی خود را انجام میدهید که حوادث آن در وسط فرانسه اشغالی میگذرد.

یازی خرابکار یک بازی در سبکOpen-World میباشد که حوادث آن در پاریس و حومه آن اتفاق میافتد. با اینکه در کنار ماموریتهای اصلی این بازی مقداری ماموریت جانبی وجود دارد اما چیزی که آشکار است این است که این بازی یک GTA نیست بلکه تم اصلی آن درون یک شهر اشغال شده در زمان جنگ جهانی توسط آلمانها است که بیشتر تم گانگستری دارد.

Saboteur-Game.jpg


زیاد غیر عادی نیست که در خیابانهای شهر پاریس قدم بزنید, یک سیگار بکشید, سرتون به کار خودتون باشد اما اگر گریه چند غیر نظامی را ببینید که آنها را مجبور کرده اند بر روی زانوهایشان بنشینند در حالی که یک افسر نازی آماده اعدام آنها توی خیابان است چه؟

درست است شما در این صحنه میتوانید مداخله کنید و جلوی اعدام آنها را بگیرید با اینکه شرکت PANDEMIC جزئیات کمی را به ما نشان داد و همچنین عکس العمل شان را در قبال این صحنه به ما نشان نداد. البته من به شما پیشنهاد بازی کردن schindlers list را نمیدهم ولی اتفاقات بدتر از این صحنه که در بازیهای ویدئویی میافتد در زندگی روزمره ما میگذرد.

960465-the_saboteur_09_super.jpg


البته نگران نباشید اکشن زیادی در این بازی منتظر شما است.


Pandemic گفته است که اکثر الهام گیریهای آنها برای این بازی از دو فیلم: Raiders of the lost ark و Die Hard میباشد.

اکثر صحنه های بازی خرابکار در حالت اکشن سوم شخص است که پس از هر درگیری, شما ,تفنگتان و مقداری زیادی جنازه نازیها باقی میماند.

اگر شما عکسها و ترایلرهای بازی را دیده باشید حتما متوجه شده اید که این بازی مانند بازیهای دیگر نیست. همه چیز در بازی سیاه و سفید است اما فکر نکنید که این یک حیله و تدبیر ناقص از طرف شرکت سازنده است بلکه یک وظیفه جالب را انجام میدهد.


هنگامی که بازی شروع میشود و هنوز نازیها به پاریس حمله نکرده اند همه چیز رنگی است. سیاه و سفید شدن حاکی از اشغال پاریس میباشد. دلگرمیهای مردم از پاریس از بین رفته است و نیروهای مقاومت فرانسه دیگر مقاومتی را نشان نمیدهند. پس به مردم امید و روحیه بدهید آنوقت خواهید دید که رنگهای سیاه و سفید شسته میشوند و همه چیز رنگی میشود.

البته حتی در بیشترین مناطق اشغال شده توسط نازیها مقداری رنگ وجود دارد.

شرکت Pandemic واقعا با سلیقه کار کرده است. اضافه کردن نورهای قرمز هنگامی که ابرهای سیاه رعد و برق میزنند یا رنگ زرد روشن که از انفجار یک نارنجگ دستی ساطع میشود همچنین از رنگها برای نشان دادن اشیا مهم و همچنین آیتمهای قابل استفاده در بازی استفاده شده است. همه این کارها با دقت زیاد و با سلیقه انجام شده است و من فکر میکنم که این بازی از لحاظ بصری کاملا تاثیر گذار خواهد بود.


saboteur_00.jpg


گیم پلی این بازی Third-Person Cover Shooter با کمی عناصر مخفی کاری است خوب این یعنی چه؟ یعنی این که در این بازی برای انجام هر ماموریت دو راه دارید. شما میتوانید به صورت مستقیم و با قدرت آتش تفنگهایتان حمله کنید یا اینکه به صورت مخفیانه به دل دشمن بزنید(که در قسمت حمله مخفیانه میتوانید تغییر لباس هم بدهید).در اولین نگاه Pandemic بر روی قسمت اکشن بازی تمرکز کرده بود بخاطر همین ما مقدار کمی از عناصر مخفیکاری این بازی را دیدیم. همچنین Pandemic تاکید کرد که مخفیکاری در این بازی یعنی راه آسان برای تمام کردن ماموریت و گفت که مانند بازیهای دیگر ما از سیستم آنها یعنی اگر لو رفتید بازی به پایان میرسد استفاده نکرده ایم. اگر شما در هنگام مخفی کاری لو رفتید دشمنان با هشدار و آژیر وجود شما را اطلاع میدهند و شما مجبورید که تاکتیک خود را در جنگ عوض کنید.در طول دمویی که از بازی پخش شد pandemic دو ماوریت را به ما نشان داد. اولین ماموریت پس از پایان قسمت اول بازی بود. در این صحنه شان تا جایی که میتوانست تلاش میکرد تا از نبردها دوری کند اما چیزی اتفاق افتاد که فکر او را به سمت انتقام سوق داد اما قبل از اینکه انتقام بگیرد باید از آن مکان فرار میکرد او بدست نازیها اسیر شده و به کارخانه ی doppelsieg در خارج از پاریس منتقل شده. این کارخانه رقیب اصلی تیم Morini در مسابقات بود و همچنین تسلیحات نظامی برای نازیها میساخت.


شان همچنین آدمی اهل دعوا و مبارزه هم هست
در بازی مبارزات نزدیک هم وجود دارد که شامل حمله های سبک و سنگین میباشد و همچنین میتوانید دشمنان را نیز بگیرید همه این قابلیتها به نظر خوب میایند همچنین شما میتوانید به صورت مخفیانه به پشت سر نازیها بروید و گردن آنها را بشکنید. علاوه بر اینکار کارهای دیگری را هم میتوانید انجام دهید.

saboteur_02.jpg

اینطور نیست که همه جا سیاه و سفید باشد

خیلی زود دست شان به یک تفنگ میرسد و او میتواند با چاشنی بیشتری دشمنان خود را از پا درآورد. با وجود اینکه شان یک آدم سرسخت با سلامتی احیا شونده است اما او نمیتواند در محیط باز بماند و دشمنان را از پا درآورد. یادتان باشد او فقط قسمتی از شخصیت McClane در فیلم جان سخت است, اگر جایی از او را ببرید شروع به خون ریزی میکند!در بازی سیستم پوشش گیری قرار داده شده است که تیر خوردن شما را به حداقل میرساند. خبر خوب در مورد این سیستم این است که سیستم پوشش گیری در بازی کاملا دینامیک و پویا کار شده است و استفاده از آن بسیار ساده میباشد. هنگامی که شما نزدیک دیوار میشوید کافی است که جهت دسته را رو به دیوار بدهید در این صورت کاراکتر بازی پوشش میگیرد. میخواهید از دیوار جدا شوید؟ کافی است جهت مخالف را فشار دهید. هدف اصلی این بازی بر اساس گفته های شرکت پرهیز از لحظاتی است که شما سعی در گرفتن پوشش دارید اما به علت مشکلات نمیتوانید و این لحظه ای است که توسط گلوله های دشمنان سوراخ سوراخ شده اید.


Pandemic همان شرکتی است که سری بازیهای مزدوران(Mercenaries) را ساخته است بنابراین آنها با اکشن سوم شخص open-world کاملا آشنا هستند اما در واقع این بازی من را به هیچ وجه به یاد مزدوران نمیاندازد نه تا زمانی که من آن را نگاه میکردم به خاطر اینکه نرمی و روان بودن خاصی در حرکات کاراکتر بازی میدیدم همچنین بازی از سیستم نشانه گیری call of duty برای دقت هرچه بیشتر استفاده کرده است. کل بازی مزدوران در مورد این بود که تا جایی که میتوانست برای شما دشمنان میفرستاد و عکس العمل شما را در برابر آن میخواست در حالی که بازی خرابکار بیشتر شبیه یک فیلم زیبا کار شده است. این بازی با این وجود یک بازی Open-World است یعنی برای رسیدن به یک ماموریت میتوانید از بین راههای مختلف یکی را انتخاب کنید اما تا آنجایی که ما دیدیم این بازی خیلی بهتر و تمیزتر از مزدوران کار شده است.

960465-the_saboteur_09_super.jpg

از پوششها استفاده کنید تا تیر نخورید

فرار از کارخانه ی Doppelsieg قسمت اعظم عناصر بازی را به ما نشان داد. مخفیکاری, تیراندازی و همچنین صعود و بالا رفتن. شان در این بازی از هرچیزی که به نظر قابل بالا رفتن باشد میتواند بالا برود. در کارخانه این مکانها فقط محدود به چند قسمت بیرونی کارخانه بود که بیشتر سعی میکرد تا فیزیک بازی را به شما آموزش دهد اما همین که به شهر پاریس برسید صدها ساختمان برای بالا رفتن خواهید یافت. مثل این است که این بازی اسمش:
Assassins Creed:WWII Edition باشد تنها تفاوتش این است که صعود شما خیلی سریعتر است. چیزی که مشخص است این است که عنصر بالا رفتن از ساختمانها برای تمام کردن چند ماموریت حتما مورد نیاز است همچنین برای گشتن شهر و انجام دادن ماموریتهای کناری به شما کمک شایانی میکند. همچنین در بازی ماموریتهای جایزه ای هم هستند که مستلزم ترکاندن و انفجار هستند.

Spawnkill-TheSaboteurDesignExtendedCut322-531.jpg


شان به وسیله یکی از ماشینهای موجود در نمایشگاه از کارخانه فرار میکند و به اطراف شهر میرود و در سر راهش چند بار با نازیها تصادف میکند تا اینکه به مکان امنی میرسد. اگر شما رانندگی دوست ندارید به جای نشستن در ماشین سرشار از رنگهای زیبا میتوانید تمام آن راه سیاه و سفید را پیاده بپیمایید که البته مسافتی بس طولانی است.

پس از پایان قسمت اول بازی آزادی بیشتری به شما داده میشود و مقداری از شهر پاریس برای گردش شما باز میشود. تمام مکانهای تاریخی و زیبای شهر پاریس با تشکر از Draw Distance عالی بازی قابل مشاهده است. با وجود اینکه یک رادار GPS دار را با خود حمل میکنید ممکن است هدایت شما در شهر با بالا گرفتن سرتان و نگاه کردن به محیط راحتتر باشد برج ایفل به عنوان مرجع شما در شمال شهر پاریس قرار گرفته است. تمام مکانهای ضروری شهر پاریس در این بازی بازسازی شده اند حتی Moulin Rouge هم در بازی وجود دارد. در حقیقت مرکز فرماندهی شما دقیقا در طول خیابان معروف Cabaret قرار گرفته است.


دومین قسمتی از بازی که Pandemic به ما نشان داد مقداری جلوتر در بازی بود بعد از اینکه شان توانست خودش را به عنوان یک قهرمان معرفی کند. نازیها یک توپ درون شهر قرار داده بودند و آماده شلیک به طرف اعضای گروه مقاومت بودند همه چیز به شما بستگی دارد که در زمان مشخص شده خودتان را به آن توپ برسانید و آن را نابود کنید. بالاخره هرچه باشد شما یک خرابکار هستید!

در حالی که برای انجام دادن این ماموریت مقداری عنصر مخفیکاری لازم است اما شرکت Pandemic هنوز نمیخواست که همه جزییات مخفیکاری را نشان دهد.

پس در عوض ما به حالت نبرد مستقیم رفتیم. هنگامی که من این بازی را با Assassins Creed مقایسه کردم واقعا کار درستی بود چون در این قسمت شما مثل بازیهای دیگر با نازیهای احمقی که از دالانها به شما حمله میکردند طرف نبودید . توپ مورد نظر در بالای یک ساختمان بلند قرار داشت برای رسیدن به آنجا شما ابتدا باید از یک ساختمان بالا بروید و پس از پریدن از روی پشت بامهای متعدد در حالی که در سر راهتان نازیها را نابود میکنید و در این کار از تفنگ تک تیرانداز خود نیز استفاده میکنید به جلو بروید البته باید مراقب نازیهایی که به تفنگ آتش افکن مجهز هستند باشید همچنین آنهایی که آر پی جی دارند.

saboteur6.jpg

شهر پاریس بدون نیکوتین بیمزه است!!!

بخاطر اینکه مسائل برای شما مقداری سختر بشود تایمری در این ماموریت شروع به شمارش معکوس کرد. بله بله میدونم شمارش معکوسها همیشه عذاب آور بودند اما اکشن این بازی آنقدر سریع است که 10 دقیقه ای که به شما وقت داده شده برای رسیدن و منفجر کردن توپ بسیار زیاد است خصوصا این که شما میتوانید دانشمند نازی را که شمارش معکوس را انجام میدهد از راه دور با تفنگ تک تیر خود بکشید و در این لحظه است که زمان ناپدید میشود. البته با این وجود شما هنوز باید خود را به نزدیک آن توپ برسانید و مواد منفجره را کار بگذارید البته با این تفاوت که دیگر نگران تمام شدن وقت نیستید.


کشتن نازیها و منفجر کردن توپ آنها دستاوردهای خودش را دارد. هنگامی که شما در بازی به جلو میروید در قسمت رادار خود قسمتی است که درجه شناسایی شما را نشان میدهد چیزی مانند کار ستاره ها در GTA پس از انفجار توپ نازیها این درجه به 4 افزایش پیدا میکند در این حین بالن هوایی نازیها آمده و نیروهای بیشتری به بازی اضافه میکند.

ماموریتهای بازی خرابکار عموما اینگونه طراحی شده اند که شما ابتدا بدون صدا وارد مکانی میشوید, کار خود را انجام میدهید(معمولا منفجر کردن چیزی) و سپس با یک فرار پر سرو صدا و کشتار از آنجا فرار میکنید. البته سیستم شناسایی شما هم عادلانه کار شده است پس از افزایش آن شما میتوانید با خارج شدن از محیط چشمک زن درجه شناسایی خود را صفر کنید.
الان حدودا نزدیک به 2 سال از اولین تیزر تبلیغاتی بازی خرابکار میگذرد. و من فکر میکنم که بازی کاملا خوش ساخت و خوش سلیقه بازگشته است من دیگر نمیدانم چه انتظاری از این بازی باید داشته باشم, اکشنها و صحنه هایی که در بازی دیدم واقعا من را تحت تاثیر قرار داد.

بازی خرابکار بهتر از سایر بازیهای Pandemic به نظر میرسد حداقل روی XBOX30/PC . و باید ببینیم که نسخه این بازی که قرار است روی PS3 پورت بشود میتواند همان کیفیتهای تصویری را داشته باشد یا نه.

منبع:IGN.COM
 

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
ممنون بابت کپی :D
البته به من ربطی نداره اما :

قانون شماره 14) کپی کردن اخبار و مقالات در ارتباط با بازی های کامپیوتری و کنسول ها از سایت های فارسی زبان چه با ذکر منبع و چه بدون ذکر منبع ممنوع می باشد و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
 

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
ممنون بابت کپی :D
البته به من ربطی نداره اما :

قانون شماره 14) کپی کردن اخبار و مقالات در ارتباط با بازی های کامپیوتری و کنسول ها از سایت های فارسی زبان چه با ذکر منبع و چه بدون ذکر منبع ممنوع می باشد و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
دوست عزیز اگر دقت کنی این ترجمه ی سایت IGN هست که فارسی زبان نیست.
 

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
خواهش می کنم دوستان قابلی نداشت
اینم نقد پیش نمایش e3اسن بازی از سایت هیتاکین

=------------------------------------------------------------------------=
جنگ جهانی دوم از مدت ها پیش زمینه بازیهای ویدیویی بوده است . اما هیچ کس از زاویه ی استودیوی Pandemic به این جنگ نگاه نکرده است ٬ نگاهی که شما را در فرانسه ی اشغالی قرار خواهد داد اما نه به عنوان یک یاغی بلکه به عنوان مردی که به دنبال کینه جویی شخصی است .

نازیها همه جا هستند و خاطر جمع ٬ شما از ریخت آنان بدتان خواهد آمد ٬ اما هدفتان این نیست که پاریس را از بند پلیس های نازی نجات دهید .
دموی E3 در اوایل بازی رخ میدهد ٬ جایی که نقش اول بازی Sean Devlin ٬ جدیدا به نیروی مقاومت فرانسه آشنا شده است . با وجود اینکه Sean ماموریت ندارد پاریس را آزاد کند ٬ نیروی مقاومت در نظر دارد او را در ادامه ی راهش کمک کند . به طور حتم به این دلیل که هدف Sean از انتقام گیری با کشته شدن تعداد زیادی نازی همراه خواهد بود .
همه چیز در Le Havre شروع شد ٬ یک شهرک بندری که سنگر بد یمن نازی ها را در خود جا داده است . نیروی مقاومت در اطراف پایگاه خانه ی شما مستحکم هستند ٬ به همراه بسیاری از صحنه ها که انها را در زجنگ با نازیها نشان میدهد . همین طور همه چیز به طور تمام و کمال رنگی است ؛ اما سنگر نازیها خاکستری و شوم به نظر میرسد . Sean فقط یک چمدان متعلق به نازیها را دزدیده است که محتوی شیئی عجیب و نورانی است . هیچ اشاره ای به این که آن شی چه چیزی میتواند باشد ٬ نشده است ٬ اما فعلا این مهم نیست . Skylar ٬ یک جنگجوی ازادی طلب شهوانی و عاشق سابق Sean ٬ جایزه ای برای او دارد . نه ٬ نه از آن جایزه ای که یک لحظه فکر کردید ! آن زن به Sean محل Dierker را میگوید ٬ مردی که Sean باور دارد برای سختی هایی که کشیده است مسئول است . او در زپلین ( کشتی هوایی آلمانی ) بر فراز سنگر نازیها ترسیده است .
او هدیه ی دیگری به Sean میدهد ٬ یک تریلر توقیف شده ی متعلق به نازیها و یک یونیفرم . درست است ٬ قابلیت تغییر لباس در The Saboteur به درستی قرار داده شده است . میتوانید به ماموریت های بسیاری وارد شوید ٬ یا از اختفا کردن بهره بگیرید و یا از آتش اسلحه استفاده کنید . تغییر به یونیفرم دیگر به آسانی نگه داشتن دکمه ی معین است . یک دایره ی مظنون سنج در HUD بازی وجود دارد و اگر شما بدوید ٬ کارهای عجیب و انجام دهید یا اجازه بدهید دیگران نگاه بلندی به شما داشته باشند ٬ مظنون سنج پر میشود و با این کار تغییر قیافه ای که کرده بودید پوچ و بی فایده میشود و مورد حمله قرار میگیرید . تا زمانی که از مبارزات مخفیانه و تن به تن استفاده میکنید میتوانید لباس دشمنان را نیز به خود بگیرید .
خوشبختانه ٬ آن یک رانندگی بدون دردسر به سمت سنگر نازیها و میان چک پوینت امنیتی است ٬ اما کار وقتی که داخل شدیم سخت تر میشود . در دومی مرا از بیشتر وارد شدن به مجتمع منع کرد . انتخاب ها این بودند که از عمارت بالا برویم یا با کار گذاشتن مواد منفجره در را بترکانیم . اگر شما منفجر کردن در را انتخاب کنید به این معنی نیست که در همان لحظه تغییر لباستان از بین برود . اگر دور از انفجار بمانید باز هم میتوانید دشمنان را فریب دهید . مطمئنا آنها به انفاجار رسیدگی خواهند کرد و بیش از پیش به اطرافیان خود بدگمان خواهند بود . با دقت بازی کنید و میتوانید بدون شناخته شدن وارد شوید .
سنگر نازیها بهشت تک تیرانداز هاست . آنها همه جا هستند . این دلیل آن است که چرا باید از سیستم کاور گیری بازی استفاده کنید . همین جا سیستم غیر منتظره ی کاور گیری The Saboteur نمایان میشود . هیچ دکمه ای برای وارد شدن به حالت پناه گیری نیست . اگر اسلحه یتان را در دست داشته باشید و نزدیک دیوار ٬ جعبه یا هر چیز دیگر قرار بگیرید به صورت خودکار به حالت کاور میروید . کار با آن آسان است و این سیستم به طور شگفت انگیزی خوب کار میکند . حتی اگر به صورت تصادفی نیز وارد این حالت شوید باعث ناراحتیتان نخواهد شد .المان های سنجشی نیز به راحتی قابل استفاده هستند . بسیار شبیه بازی Assassin's Creed کار میکند ؛‌ نگه داشتن کلید آکروباتیک باعث میشود شما به سمت لبه ها بپرید . البته مقداری نسبت به Assassin's Creed حالت آرکید تری دارد اما به هر حال به خوبی کار میکند . شما میتوانید از تقریبا هر چیزی که در بازی میبینید بالا بروید که ازادی قابل توجهی در انجام ماموریت ها به شما میدهد .
در بیشتر نواحی ٬ سنگر نازیها بر اساس راه های توالی مختلف ساخته میشود . به این معنی که میتوانید از راه های آشکار پیش بروید که نیازمند درگیری با اسلحه ی فراوانیست یا از قسمت های خارجی و نا معلوم بالا بروید و یا راه های دیگری پیدا کنید . در نزدیکی های سنگر نازیها ٬ برای مثال ٬ در کنار یکی از دیوار های سوراخی وجود دارد که برای برتری یافتن به چند تک تیر انداز مورد استفاده میتواند قرار بگیرد .
شبیه بازی قبلی Pandemic ٬ یعنی Mercenaries 2 ٬ چندین مشخصه ی سبک open world قرار داده شده است . چندین برج اسلحه ی AA وجود دارد که باید آنها را نابود کنید و یا میتوانید قسمت های مختلف شهر را بگردید و دنبال های چیزهای جدید و عجیب باشید .
اوضاع وقتی جالبتر شد که من کمی مشکل برای نازیها به وجود آوردم . سلاح AA را منفجر کردم و همه ی کسانی که اطراف آن برج بودند به درک رفتند . راه های مختلفی برای فرار وجود داشت و به لطف نقطه ی سبز رنگ روی رادارتان میتوانید مکان های مناسب پنهان شدن را پیدا کنید . بعد از منفجر کردن برج به یکی از این نقاط رفتم و دشمنان ما را گم کردند .

The Saboteur جذاب به نظر میرسد ٬ یک بازی دنیای بازی سرگرم کننده که با وجود برخی مشکلات هنوز هم خوب بود . در مرحله ی ساخت فعلی ٬ هوش مصنوعی اکثر دشمنان بی توجهانه بود . به هر حال Pandemic میتواند با برطرف کردن برخی مشکلات موجود نمایشش را بهتر از قبل بکند ٬ با این کار این به یک بازی خوب تبدیل خواهد شد . با توجه به این هم که این بازی +۱۸ است هم از نظر خشونت و هم از نظر مسائل جنسی !یا حق
 

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
سلام!
انم چند تا عکس جدید تر
1:
گیر افتادن هم بد دردیه!
saboteur.jpg
2:
اینروز ها همه پرنس میشوند... شما چطور؟
3:
اینم از ماشین ها
4:
اینم به روش اساسین...
5:
چه جالب!
6:
بابا استیل!
7:
بیاین جلوتر...
8:
اماده برای کله...
9:
بابا تامب رایدر!
10:
بابا تامب رایدر!
راستی دوستان 3 تا مطلب:
1:این که تو این بازی مثل پرنس 4 مناطقی که از دست نازی ها ازاد میکنید رنگی میشه...
2:رنگ پرچم نازی ها,قنداق اسلحه هاوچند تا چیز دیگه تو این بازی طبیعیه...
3:توروخودا این بازی رو زیر 18 ها بازی نکنند....(عکس اول بازی تو ignرو ببینید...)یا حق
 

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,845
نام
صفا
بابا تامب رایدر!
سعی کن دفعه بعد خوشمزه بازی در میاری اسم بازی ها رو درست تلفظ کنی:biggrin1:!
به نظر من چیز جالبی از آب درنمیاد .
Pandemic فقط بودجه حروم میکنه و بس!
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر