The Matrix: Path of Neo

Hitman Code Name 47

کاربر سایت
Nov 10, 2005
87
توجه به ورود بازي ماتريکس 2 به بازار يا به قول دوست عزيز hellgate ماتريكس 3 به بازار بهتر ديدم مطالب مربوط به اين بازي در تاپيك جداگانه اي بررسي شود

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Death Knight:
اسم خوده بازی رو بگیم به نظرم بهتره.
مثلا برای خلاصه بگیم matrix : pon.
سلام
ای خدا پدر مادرتو بیامرزه.
منم توی تاپیک بازی های موجود در بازار به این دوست خوب همینو گفتم.بی خودی بهش شماره نسبت ندیم.
بازی اسم داره.بدون شماره.
بابا همون کاری رو که فروشنده های بازار خودمون میکنن و بازی رو خودشون اسمشو عوض میکنن نکنیم.
( میدونم این ربطی نداره.ولی خیلی وقت پیش برای مثال بازی کوماندوز2 که اومد.اسمش شد 3 تو ایران.چون یه شماره فارسی هم بود.بعد شماره 3 واقعی که اومد با نام:destination Berlin
اسمشو گذاشتن تو ایران 4.بعضی ها هم با نام 3 فروختن.که یکم قاطی پاتی شده بود..بخشیدا.نباید باز این بحثو اینجا میکردم)
ولی بازم به نظرم اسم خود بازی رو بگیم.
همونی هم که شما میگی خوبه:
Matirx:PoN
با o کوچیک .به عنوان حرف اضافه.
ممنون
خیلی ببخشید.اینجا اینو گفتم.
از این دو تا دوستم ممنونم.

بای بای

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام
ای خدا پدر مادرتو بیامرزه.
منم توی تاپیک بازی های موجود در بازار به این دوست خوب همینو گفتم.بی خودی بهش شماره نسبت ندیم.
بازی اسم داره.بدون شماره.
بابا همون کاری رو که فروشنده های بازار خودمون میکنن و بازی رو خودشون اسمشو عوض میکنن نکنیم.
( میدونم این ربطی نداره.ولی خیلی وقت پیش برای مثال بازی کوماندوز2 که اومد.اسمش شد 3 تو ایران.چون یه شماره فارسی هم بود.بعد شماره 3 واقعی که اومد با نام:destination Berlin
اسمشو گذاشتن تو ایران 4.بعضی ها هم با نام 3 فروختن.که یکم قاطی پاتی شده بود..بخشیدا.نباید باز این بحثو اینجا میکردم)
ولی بازم به نظرم اسم خود بازی رو بگیم.
همونی هم که شما میگی خوبه:
Matirx:PoN
با o کوچیک .به عنوان حرف اضافه.
ممنون
خیلی ببخشید.اینجا اینو گفتم.
از این دو تا دوستم ممنونم.

بای بای
راست میگی محمد جان نباید الکی رو بازی ها شماره گزاشت بازی اسم داره

Hitman Code Name 47

کاربر سایت
Nov 10, 2005
87
نوشته شده توسط farzadlion:
بازیش چندان جالب نیست..بنظر من که ارزش خریدن نداره ..حالا اگه پولتون رو دستتون باد کرده خب راه باز جاده دراز
اگه دليلت رو هم ميگفتي بهتر بود اين بازي از لحاظ حركات اكروباتيك چيزي كم نداره من بازي رو دو روز پيش گرفتم در اول بازي به شما دو كپسول پيشنهاد ميشه يكي ابي ويكي قرمز كشما ميتونيد يكيشو بخوريد البته من دليلشو نفهميدم حالا بايد بازي كنم تا ببينم قضيش چيه

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
نوشته شده توسط Hitman Code Name 47:
اگه دليلت رو هم ميگفتي بهتر بود اين بازي از لحاظ حركات اكروباتيك چيزي كم نداره من بازي رو دو روز پيش گرفتم در اول بازي به شما دو كپسول پيشنهاد ميشه يكي ابي ويكي قرمز كشما ميتونيد يكيشو بخوريد البته من دليلشو نفهميدم حالا بايد بازي كنم تا ببينم قضيش چيه

مگه فیلمش رو ندیدی؟؟ اگه میدیدی دلیل دو کپسول آبی و قرمز رو میفهمیدی

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
اگه از لحاظ حرکات اکروباتیکی میگی آره حرکات جالبی داره اما چند مرحله که بازی کردی برات عادی میشه و دیگه کشش لازم را نداره
بازی در کل یک بازی متوسطه ...

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط farzadlion:
اگه از لحاظ حرکات اکروباتیکی میگی آره حرکات جالبی داره اما چند مرحله که بازی کردی برات عادی میشه و دیگه کشش لازم را نداره
بازی در کل یک بازی متوسطه ...
آره نسخه قلبیش هم همینطور بود یکم که میری آسون میشه دیگه بازی ولی در کل به نظر میاد که ارزش خریدن رو داشته باشه به هر حال تو ایران بازهیها مفت است

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
دليل نميخواد
طراحي بد بازي و بخصوص گرافيك بازي.. باگهاي موجود و تابلوي بازي.. كنترل نه چندان جالب و طراحي بسيار ضعيف حركات كاراكترها... داستان ماتريكس هم كه بخودي خود مزخرف هست..

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Darkfie1d:
دليل نميخواد
طراحي بد بازي و بخصوص گرافيك بازي.. باگهاي موجود و تابلوي بازي.. كنترل نه چندان جالب و طراحي بسيار ضعيف حركات كاراكترها... داستان ماتريكس هم كه بخودي خود مزخرف هست..
سلام
درسته من این بازی رو هنوز نگرفتم.
ولی فکر کنم داستان بازی اگه منظورت فیلمش بود که به نظرم داستان بازی خیلی خوب بود.شاید چون خیلی برای ما ملموس نبود ادمو گیج میکرد.
تخیل موجود در فیلم بود.
ولی در مورد بازیش:
بازی Enter Matirx که به نظرم خیلی چرت بود.اگرم این PoN هم قراره همون طوری باشه.خب پس دستشون درد نکنه.خسته نباشن.
همینو فقط میتونم بگم

بای بای

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
در اول بازي به شما دو كپسول پيشنهاد ميشه يكي ابي ويكي قرمز كشما ميتونيد يكيشو بخوريد البته من دليلشو نفهميدم حالا بايد بازي كنم تا ببينم قضيش چي
تو فیلمش که جریانش این بود که اگه ابی بخوری به دنیای ماتریکس میری و وارد ماجرا میشه و اگه قرمز بحوری به حالت اول و زدگی روزمره بر میگشتی(شایدم ابی و فقرمز رو اشتباه گفتم)
من نمیدونم با فرض درست گفتن رنگ قرمز در جمله ی بالام جریان بازی چی میشه. یعنی اگه قرمز بحوری دیگه بازی نمیکنی و باید بری یه بازی دیگه بکنی
58.gif

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
با این فایل شما دیگه نیازی به اون ایمیج 3.46 GB ندارید حمش خیلی پایین است حالشو ببری
TheMatrixPathOfNeov1.0MaxiMiniBackupImageEng
Size :125 KB
راستی دیمون تولز جدید هم اومده نمیدوم ربطی به این جا داشته باشه یا نه ولی برای دانلود میزارم
Daemon Tools v4.0 (1.39MB)

Daemon Tools is a great SafeDisc & SafeDisc 2, Securom & Securom New, LaserLock and other protections emulator. Great for getting around the newer protections to get a backup game working. This latest version includes:

- Support of 4 virtual drives
- Digital signature verification of applications who are trusted to access DT in secure mode
- DCP (DaemonCodeProtect) to make analyses harder and increase development time for malicious anti-DT tools

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها سلام اقا من بازی ماتریکس رو از شرکت تکین گرفتم با هزار صد بدبختی نصب شد
رفتم توبازی یک دو مرحله بازی کردم بعد که اومدم بیرون بعد از یک روز اومدم برم تو بازی این ارور داد:
Emulator detected!
Please deactivate virtual drive and emulation software.
بعد اینقدر باهاش ور رفتم درست شد
یک بار دیگم همین تور شد باز بهش ور رفت درست شد اما از دیروز تا حالا دارم باهاش ور میرم دیگه درست بشو نیست
Emulator detected!
همش همین ارور رو میده چه کنم تر به هرکی دوست دارید به من بگید

اقا تر خدا اگر كسي مي دونه به من بگه

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Miesam:
بچه ها سلام اقا من بازی ماتریکس رو از شرکت تکین گرفتم با هزار صد بدبختی نصب شد
رفتم توبازی یک دو مرحله بازی کردم بعد که اومدم بیرون بعد از یک روز اومدم برم تو بازی این ارور داد:
Emulator detected!
بعد اینقدر باهاش ور رفتم درست شد
یک بار دیگم همین تور شد باز بهش ور رفت درست شد اما از دیروز تا حالا دارم باهاش ور میرم دیگه درست بشو نیست
Emulator detected!
همش همین ارور رو میده چه کنم تر به هرکی دوست دارید به من بگید

اقا تر خدا اگر كسي مي دونه به من بگه
به به میسم جان خودمون کم پیدایی
برای منم همینطور شده یکی نیست کمک کنه :cry: :cry: :cry:
اصلا برای من که نرفت حتی 1 بار

yutyujffb.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر