The Legend of Zelda: Spirit Tracks

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
The Legend of Zelda: Spirit Tracks

959019_122803.jpg

سلام.
آقا ما بعد از چند روز به اینجا سرزدیم در کمال تعجب دیدیم که همه جا امن و امان هست و نه خبری از تاپیک و معرفی این بازی نیست(شاید هم هست ما خوب نگشتیم. به هر حال...).

این بازی یکی از بهترین عنوان های کنسول دی اس و همچنین یکی از بهترین نسخه های سری افسانه زلدا هست به نظرم. بازی نسبت به نسخه قبلی پیشرفت چشم گیری داشته. سرزمین ها خیلی نسبت به نسخه قبل وسیع تر شده. همون طور هم که از اسم بازی پیداست به جای سفر با کشتی باید با قطار و ریل های جادویی اون تو سرزمین سفر کنیم. کنترل قطار و کم و زیاد کردن سرعتش خیلی جالبه. اصلا از این کار خسته نمیشید. مراحل هم مثل نسخه پیش هست با کمی پیشرفت. می ترسم بگم اسپویل بشه دیگه بیشتر از این نمی گم فقط پیشنهاد می کنم حتما امتحانش کنید. همه چیزش نسبت به قبلی بهتر شده. من الان تو نقشه سوم (دریا) هستم.
فقط ممکنه تو اجرای بازی مشکل داشته باشید. من نسخه پچ شدش رو با TTDS و با فریمور 1.17 a اجرا کردم. اگر مشکلی تو این زمینه داشتین بگید که راهنمایی تون کنم.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
سلام. من تو قسمته دانلود بازیها گذاشتم و کلی هم سره پچ کردنش بحث شد.
حالا که تاپیک زدی منم نظرمو بدم.
بنظرم سریه Zelda رویه DS واقعا عالیه و خب طرفدارایه زیادی هم داره. از لحاظه گیم پلی و موزیک و حتی گرافیک در سطحه DS یکی از بهترین تایتلهاست. البته اگه من بخوام 10 تا بازیه برتره DS رو نام ببرم شاید جزوه لیست نباشه اونم بخاطره اینکه اولا DS تایتلهایه عالیه زیادی داری و دوما اینکه شاید سبکه بازیش، سبکه مورده علاقه من نیست.
در کل Spirit Tracks نوآویهایه جدیده زیادی داشته مثله فلوت و استفاده از میکروفون و پازلهایه جدید و همراهیه پرنسس و ...
البته اگه شما Phantom Hourglass رو بازی کرده باشید شباهتهایه زیادی بینه این دو تایتل میبینید. کلا تمه بازی و کنترله بازی از Phantom Hourglass اقتباس شده و بیشتر سناریویه بازی عوض شده.
در نهایت میشه گفت یکی از پرطفدارترین تایتلهایه DS طرفداراشو ناامید نکرده.

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
سلام. من تو قسمته دانلود بازیها گذاشتم و کلی هم سره پچ کردنش بحث شد.
حالا که تاپیک زدی منم نظرمو بدم.
بنظرم سریه Zelda رویه DS واقعا عالیه و خب طرفدارایه زیادی هم داره. از لحاظه گیم پلی و موزیک و حتی گرافیک در سطحه DS یکی از بهترین تایتلهاست. البته اگه من بخوام 10 تا بازیه برتره DS رو نام ببرم شاید جزوه لیست نباشه اونم بخاطره اینکه اولا DS تایتلهایه عالیه زیادی داری و دوما اینکه شاید سبکه بازیش، سبکه مورده علاقه من نیست.
در کل Spirit Tracks نوآویهایه جدیده زیادی داشته مثله فلوت و استفاده از میکروفون و پازلهایه جدید و همراهیه پرنسس و ...
البته اگه شما Phantom Hourglass رو بازی کرده باشید شباهتهایه زیادی بینه این دو تایتل میبینید. کلا تمه بازی و کنترله بازی از Phantom Hourglass اقتباس شده و بیشتر سناریویه بازی عوض شده.
در نهایت میشه گفت یکی از پرطفدارترین تایتلهایه DS طرفداراشو ناامید نکرده.
سلام
چند تا سوال؟؟؟
1.لینک این بازی های زلدا برای DS رو میشه همین جا برام بذارید؟
2.راستی این زلدا روی R4i آشغال ما هم کار می کنه؟
3.اون 10 تا بازی برتر DS رو میشه معرفی کنید؟؟؟

ممنون

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
سلام
چند تا سوال؟؟؟
1.لینک این بازی های زلدا برای DS رو میشه همین جا برام بذارید؟
2.راستی این زلدا روی R4i آشغال ما هم کار می کنه؟
3.اون 10 تا بازی برتر DS رو میشه معرفی کنید؟؟؟

ممنون

سلام.
1- جاهایه زیادی تو اینترنت میتونید پیدا کنید ولی من خودم از Romulation گرفتمش. اینم لینکش:
http://www.romulation.net/NDS/4506_-_The_Legend_of_Zelda_Spirit_Tracks_%28U%29%28Xenophobia%29.rar.html/

2- شما این بازی رو که دانلود کردی باید پچش کنی چون بازی قفل داره. تو این پست دقیقا نوشتم باید چیکار کنید. البته من خودم R4i ندارم ولی بازیه پچ شده رو اکثره فلش کارتها کار میکنه و به احتماله زیاد رو R4i هم کار میکنه.
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=883375&postcount=173

3- من بیشتر سبکه بازیهایه RPG رو میپسندم واسه همین بیشترش این سبکی هست.

shin megami tensei devil survivor
disgaea
etrian odyssey 1,2
might and magic clash of heroes
final fantasy IV
dragon quest V: hand of the heavenly bride
chrono trigger
ninja gaiden dragon sword
professor layton series
mario & luigi: bowser's inside story

البته به ترتیب نیست ولی اینا بازیهایه مورده علاقه من تو DS هستند. البته بازیهایه زیاده دیگه ای هم هستن ولی من همین 10 تا رو گفتم. شما اگه سبکه خاصی مورده نظرته بگو تا اگه بازیه خاصی مورده نظرم بود بهت پیشنهاد کنم.

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
بگو کجا شاید رفته باشم. من نقشه چهارمم.

اونجا که از همجا تاریک هست که باید مشعل ها رو روشن بکنیم سه تا مشعل هست نمیشه با بومرنگ روشن موقعی که سراغشون میخوایم بریم چون تاریک هست داخل دره میفتم دو تا سرباز هست که شمشیر هاشون اتیش داره نمیدونم چکار کنم :((

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
اونجا که از همجا تاریک هست که باید مشعل ها رو روشن بکنیم سه تا مشعل هست نمیشه با بومرنگ روشن موقعی که سراغشون میخوایم بریم چون تاریک هست داخل دره میفتم دو تا سرباز هست که شمشیر هاشون اتیش داره نمیدونم چکار کنم :((
یکم دقیق تر توضیح بده. اما فکر می کنم :
اونجا کاری با اونا نداشته باش ادامه بده تا جایی که 3 تا نور ها رو بگیری و شمشیرت جادویی بشه تا بتونی کنترل اون فانتوم رو دستت بگیری...

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
یکم دقیق تر توضیح بده. اما فکر می کنم :
اونجا کاری با اونا نداشته باش ادامه بده تا جایی که 3 تا نور ها رو بگیری و شمشیرت جادویی بشه تا بتونی کنترل اون فانتوم رو دستت بگیری...

اخه فقط 2 تا نور این قسمت وجود داره یکی دیگه نیست

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
اخه فقط 2 تا نور این قسمت وجود داره یکی دیگه نیست
تو اون قسمت مستقیم به سمت بالا برو تا به دیوار برسی بعد بپیچ سمت چپ برو تا به یه نور یا همون مشعل برسی بعد بیا پایین نور دوم رو که تو منطقه بنفش هست رو بگیر. نور اول رو هم که گرفتی حتما بین او دو تا غوله. نور سوم رو باید بمب داشته باشی. البته تو این مرحله هست. از در مرحله که وارد میشی مستقیم میری بالا بعد مستقیم میری سمت راست. یه جوری خودت رو برسون سمت راست بالای نقشه. بعد با اون پنکه فوت کن اون مشعل سمت راست بالا رو خاموش کن. یه ترک معلوم میشه تو دیوار که باید بترکونیش
باز سوالی بود بگو.

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
تو اون قسمت مستقیم به سمت بالا برو تا به دیوار برسی بعد بپیچ سمت چپ برو تا به یه نور یا همون مشعل برسی بعد بیا پایین نور دوم رو که تو منطقه بنفش هست رو بگیر. نور اول رو هم که گرفتی حتما بین او دو تا غوله. نور سوم رو باید بمب داشته باشی. البته تو این مرحله هست. از در مرحله که وارد میشی مستقیم میری بالا بعد مستقیم میری سمت راست. یه جوری خودت رو برسون سمت راست بالای نقشه. بعد با اون پنکه فوت کن اون مشعل سمت راست بالا رو خاموش کن. یه ترک معلوم میشه تو دیوار که باید بترکونیش
باز سوالی بود بگو.

ممنون:biggrin1:

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
باز سوالی بود بگو.

شرمنده اون در قرمز توی همون مرحله چطوری باز میشه :blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر