The Last of Us Part II

کدام نسخه را ترجیح می دهید؟

  • The Last of Us

  • The Last of Us Part II


Results are only viewable after voting.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
18,582
نام
امیر حسین
WARNING

لطفا به موارد زیر دقت کنید
هر گونه توضیح در مورد داستان، کرکترها، تعداد چپتر ها، تعداد فصول باید داخل اسپویلر قرار بگیره و حتما تگ اسپویلر هم توضیح داشته باشه.
سورپرایزهای گیمپلی هم اسپویل محسوب میشه و باید مورد بالا رعایت بشه.
احساسات خودتون در مورد داستان بازی رو کنترل کنید که باعث نشه نکته ای رو اسپویل کنید.

استفاده از ایموجی در توضیح قسمتی از بازی هم میتونه منجر به اسپویل بشه در نتیجه این مورد هم کنترل کنید.


jhiz_tlouii.png


irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.pngn5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانیدبا تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x
 

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
979
نام
احسان
لست 2 داستان عجیبی داشت برای من.لست 1 رو من رو ps3 تا وسطاش رفتم تقریبن.بعد به یه سری دلایلی نتونستم تمومش کنم و ps3 مو فروختم.نسخه ریمستر که اومد،خوشحال شدم و تونستم بازیو برای اولین بار تموم کنم.و همون جا بازی در کنار مس افکت 2 و دراگون ایج اورجینز تبدیل به یکی از بهترین بازی های عمرم شد.

وقتی که لست 2 اومد،حرف هایی که راجب داستان بازی شنیدم خیلی دلسردم کرد.مخصوصن از یکی از دوستام که اونم مثل من عاشق لست 1 و داستانش بود.با خودم به طرز احمقانه ای عهد کردم که تجربش نکنم تا تجربه ی فوق العاده ی لست 1 برام خراب نشه.

یه چند ماهی گذشت و داشتم تخفیفای بلک فرایدیو نگاه میکردم.چشم خورد به لست 2.خیلی با خودم کلنجار رفتم ولی دیدم تقریبن تنها عنوان مهم نسله که تجربش نکردم و اخر عهدمو شکستمو گرفتمش.بازیو دانلود کردم و یه نیم ساعتی بازیش کردم.بعدم ولش کردم تا چند روز پیش.

این چند روز خیلی حال روحی خوبی نداشتم.هم یکی از نزدیکانم فوت کرد،هم چند روز دیگه اعزامم به سربازی.طوری بود که حوصله هیچ کاریو نداشتم.یه روز که دستگاهو روشن کردم تا یکم فیفا بزنم،گفتم بزار ببینم چه گندی به سری مورد علاقم زدن و خوب بعد چند روز میتونم بگم لست 2 بهترین تجربه گیمینگ من بود.و در کنار اون بهترین داستانی که من تو فرمت گیم تجربه کردم و دیدم.

راجب خود بازی نمیخام حرف بزنم چون همه چیو دوستان بهتر از من میدونن قطعن.اینو فقط اینجا نوشتم تا بگم لست 2 به من کمک بزرگی کرد تا تو زمانی که حالم خیلی بد بود،دوباره سرحال بیام.میدونم یه روزی برمیگردمو این متنمو میخونم و یادم میاد که به کمک این بازی از یکی از تاریک ترین اوقات زندگیم عبور کردم.لست 2 برای من فراتر از یک بازی بود
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر