PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
بابو دوتا گیم پلی لیک شده که رو هم دیگه 3 دقیقه هم نمیشن هیچی هم لو نمیدن
نه لحظه اکشنی نه اتفاق خاصی
من تو تاپیک خدای جنگ اومدم سلاح دوم خدای جنگ رو گذاشتم تو اسپویلر که درجه هایپ رو ببرم بالا اصلا هیچ واکنشی ندیدم
یعنی چی که حتی داخل اسپویلر نذارید:| داخل اسپویلر میتونه حتی پایان بازی باشه ولی از اسمش معلومه اسپویلر حالا ما اینجا چون درجه خلوص نفسانیتون بالا نیست نذاریم که مبادا دوستان به راه کج هدایت شن
یاد جریان نبود ازادی و حجاب اجباری میوفتم
چهارتا ادم چشم چرونن تاوانش رو باید کل کشور بده:|
مدیر برا بازی مورد علاقش قانون رو هم عوض میکنه کاریش هم نمیشه کرد ، وگرنه به قول شما اسپویلر اسمش روشه.

abi69

کاربر سایت
Dec 15, 2014
245
نام
Arthur Morgan
بچه ها این ویدئو های لیک شده داستان رو لو میده؟! اگه اتفاق مهمی تو ویدئو نمیافته و فقط گیم پلیه بگین من برم ببینمش. قسمتی از داستان نباشه بقیش برام مهم نیست
داداش لینکش رو برای منم بفرست میخام ببنیم ظاهرا اینجا که حکومت نظامی هستش و نمیدونم فلسفه زدن تاپیک برای یه بازی چیه غیر از این که اخرین اطلاعات بازی رو یتونیم بخونیم ؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
بابو دوتا گیم پلی لیک شده که رو هم دیگه 3 دقیقه هم نمیشن هیچی هم لو نمیدن
نه لحظه اکشنی نه اتفاق خاصی
من تو تاپیک خدای جنگ اومدم سلاح دوم خدای جنگ رو گذاشتم تو اسپویلر که درجه هایپ رو ببرم بالا اصلا هیچ واکنشی ندیدم
یعنی چی که حتی داخل اسپویلر نذارید:| داخل اسپویلر میتونه حتی پایان بازی باشه ولی از اسمش معلومه اسپویلر حالا ما اینجا چون درجه خلوص نفسانیتون بالا نیست نذاریم که مبادا دوستان به راه کج هدایت شن
یاد جریان نبود ازادی و حجاب اجباری میوفتم
چهارتا ادم چشم چرونن تاوانش رو باید کل کشور بده:|
یادمه اون سکانس تاریخی سر پست شما به فنا رفت برام LOL لامصب اسپویلر ـه و وسوسه کنندست ولی قبول دارم مسئولیتش با خودم بود نباید اسپویلر رو باز میکردم بار ها و بار ها شده دستم بیخود و بی جهت روی اسپویلر خورده ولی خوب میگم تقصیر خودم بوده :-"

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
شما اسم بازی ها روبنداز تو گوگل ترنسلیت هرچی دراومد اونو استفاده کن چون اینایی که شما استفاده میکنی کلا وجود خارجی نداره .
تو هیچ کدوم از لهجه ها و گویش های انگلیسی کلمه ی Ghost ، گاست خونده نمیشه کلمه ی دوم هم ت تلفظ نمیشه. سوشیما هستش اونی که شما منظورته.

این چیزایی که تایپ کردی به تاخیر بازی ربطی داشت ؟

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
چیزی رو که خود سازنده تاکید میکنه اسپویل و منتشر نکنید رو بنظرم نباید دست به دست کرد...حالا به هر صورتی.
درسته اینجا خیلیا میتونن روی اسپویل کلیک نکنن ولی مطالبی که نباید منتشر بشه همینطوری دست به دست میشه و آخرش سر از تلگرام و جاهای دیگه در میاره و بازی اسپویل میشه برای خیلیا.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
چیزی رو که خود سازنده تاکید میکنه اسپویل و منتشر نکنید رو بنظرم نباید دست به دست کرد...حالا به هر صورتی.
درسته اینجا خیلیا میتونن روی اسپویل کلیک نکنن ولی مطالبی که نباید منتشر بشه همینطوری دست به دست میشه و آخرش سر از تلگرام و جاهای دیگه در میاره و بازی اسپویل میشه برای خیلیا.
اینکه توی یه کانال ابدوغ خیاری تلگرام اسپویل باشه ازش گله نیست. ولی اینجا رو نباید با هرجا مقایسه کرد.انتظار میره رفتار بچه ها یکم حرفه ای تر باشه.

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
داداش لینکش رو برای منم بفرست میخام ببنیم ظاهرا اینجا که حکومت نظامی هستش و نمیدونم فلسفه زدن تاپیک برای یه بازی چیه غیر از این که اخرین اطلاعات بازی رو یتونیم بخونیم ؟
من والا ندیدم. با این اوصاف نمیخوامم ببینم .لینکی ندارم قصدم این بود تو یوتیوب سرچش کنم

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
553
دوستان اگر خواستید کلمه ای رو بلاک یا بلک لیستتون قرار بدید تو یوتیوب از پلاگین blocktube استفاده کنید فعلن داره درست کار میکنه هم برای فایرفاکس هست هم کروم. قبلن از ویدیو بلاکر استفاده میکردم مثل اینکه دیگه کار نمیکنه حداقل تو فایرفاکس.

اینطوری از اسپویل های یوتیوب مخصوصن بعضیا که همه چیز رو توی تایتل ویدیو اسپویل میکنن راحت میشید.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
نیل دراکمن که کارگردانی TLOU 2 را برعهده دارد، در مصاحبه‌ای با PlayStation Blog عنوان کرد که از تاخیرِ وارد شده بر The Last of Us II بسیار ناراحت و خشمگین است، اما تمام اعضای استدیو درحال تلاش هستند تا بازی هرچه سریعتر به دست هواداران برسد.
او گفت وقتی به سختی کاری انجام می‌دهید و برای انتشار آن بسیار ذوق‌زده هستید، اما ناگهان مشکلی در عرضه‌ی محصول پیش می‌آید، احساس بدی به شما دست می‌دهد. وی همچنین در ادمه‌ی حرف‌های خود گفت:
"ما می‌دانیم که قرار است یک بازی بزرگ عرضه کنیم، و باید کمی بیشتر از قبل برای انتشار آن صبر کنیم. می‌دانم که هواداران ناامید شده‌اند، اما باور کنید، ما نیز دقیقا مثل شما از این‌که بازی در تاریخ مشخص شده منتشر نخواهد شد ناراحت و ناامید شدیم. هفته‌ها قبل از اعلام این موضوع تیمِ ما مشغول به کار از خانه بودند و همچنان نیز در حال کار هستند."
گویا دراکمن به کارکنان ناتی‌داگ توصیه کرده است که به دلیل شرایط فعلی که سرتاسر جهان با آن درگیر شده‌اند، زمان بیشتری را به خانواده‌ی خود اختصاص داده و بیشتر با آن‌ها وقت بگذرانند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر