PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
من دلوکس ادیشن بازی رو پیش خرید کرده بودم . الان میگن از استور حذف شده ! رفت تو ...مون ؟
اگر به Library کنسول مراجعه کنید بازی رو هنوز اونجا میتونید ببینید که البته روزشمارش مثل سابق کمتر از دو ماه دیگه رو تاریخ ریلیز نشون میده،فکر کنم فرصت نکردن این قسمت رو حذف کنن :D

• Like
Reactions: Little John

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
مسابقه فوتبال و المپیک رو مثال زدم تا اوج وخامت و شرایط بد دنیا رو متوجه بشی که گویا متوجه نشدی و نمیشی
و مثال استیم هم ربطشو به این قضیه متوجه نمیشم چون کل یوزرهاشون دیجیتالی میخرن ولی جامعه PS در بدترین حالت نصفش فیزیکی هست . به هر حال یه چیز واضح هست اصلا نیازی به بحث نمیبینم ، همون با منطق حرکت چیپ‌ سونی میتونی پیش بری

متوجه وخامت اوضاع هستم
کور که نیستم
دارم میگم الانم اوضاع وخیمه اما چرا فروش doom و بقیه بازیا تونسته موفق باشه؟
باز تو میگی نصف ps میرن فیزیکی بخرن منم دارم میگن اگر هایپ بازی باشن نه هایپ دیسک بازی (اند بی کلاسی) اونا هم میرن دیجیتالی میگیرن
میتونست این یه حرکت جدید از سوی سونی باشه بخصوص که بازی در آستانه گلد شدن هست..
حالا هی بشین تا صبح کامنت منو ریپلای کن منم نیازی به بحث نمیبینم ..من مثل تو فن متعصب نیستم که بعد از این همه بی احترامی به منتظرین این بازی هیچی نگم.. البته خودم شدیدا هایپ این بازی هستم(فعلا)
پ.ن: شرط میبندم اگر این اتفاق واسه مایکرو و یکی از استودیوهاش اتفاق افتاده بود الان تو و اون پنج شش نفر دیگه ترولی نبود که نکنید

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
یادمه یه از خدا بیخبر اوایل رلیز gow 2018 اومد باس اخر و اندینگ رو همراه با چند تا فحش توی تاپیک های مختلف اسپم کرد.
الان هم با لیکی که شده (من هنوز ندیدم) با خطری که داره دیگه دلم نمیخواد بیام توی تاپیک. حالا برای ما مهمه ولی اون فن اونور دلش میخواد چون خودش بازی نمیکنه تا میتونه برای ما اسپویل کنه.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
یعنی واقعا این لیک شدن جزئیات چیز مزخرفیه
از یه طرفی بازی تاخیر خورده به تاریخ نامعلومی همه وجودت میخواد بری اسپویل ها رو بخونی ببینی چه خبره که اینطوری پشمای همه ریخته
از یه طرفی میدونی که اگر همچین غلطی بکنی تمام اون حس خوب بازی تو خطوط داستانیش از بین رفته که رفته !
نمیدونم چیکار کنم فقط یک دیوار میخوام که سرمو بکوبم بهش :|

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
لیک ها را ببینیم یا نه؟ :D

در حد لیک شدن سلاح دوم کریتوس در gow حساسم من. تو یوتیوب دیدم به شدت ضدحال شد برام.:D

نبین آقا خیلی بهتره اینطوری. :D میدونم سخته چون خودم طاقت نیاوردم، ولی الان پشیمونم.:D

به شدت دلم میخاد ببینم :))

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
لیک ها را ببینیم یا نه؟ :D

در حد لیک شدن سلاح دوم کریتوس در gow حساسم من. تو یوتیوب دیدم به شدت ضدحال شد برام.:D
نبین آقا خیلی بهتره اینطوری. :D میدونم سخته چون خودم طاقت نیاوردم، ولی الان پشیمونم.:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
کسی میدونه این انتونی نیومن چند سالشه
سن و سالش رو نمی‌دونم، ولی توی LinkedIn نوشت از ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۵ توی دانشگاه براون بوده. یعنی شاید حدود ۳۶،۳۷ سالش باشه. :D
به نظرم پتانسیلش رو داره که جزو نیروهای خفن ND قرار بگیره. از ۲۰۰۹ با استودیو بوده و به تدریج خودش رو بالا کشیده و الآن هم که توی کارگردانی TLoU2 به دراکمن کمک کرده.
از اون طرف یکی هم هست به نام هنری مارجنو (مارگنو؟! هر دو تلفظ رو شنیدم! :|) که یکی از دو کارگردان The Lost Legacy بود و اون هم توی کارگردانی TLoU2 نقش داشته و به نظر میاد پتانسیل بالایی برای گرفتن پست و مقام‌های بهتر در آینده داره.
امیدوارم هم این دو نفر و هم بقیه‌ی اعضای ND بعد از انتشار TLoU2 توی استودیو بمونن و به سرنوشت خیلی‌های دیگه دچار نشن که بعد از تموم شدن پروژه‌های اخیر جدا شدن. واقعاً حیفه که همچین استودیویی درگیر یه سری حواشی شده و محیط کاری جوری شده که هر چند وقت یه بار یکی ازش خارج میشه.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
دراکمن از تاخیر بازی میگه:

• When the studio moved to working from home employees were told to take care of themselves and be with their family. Employees came first, release date 2nd with employees being allowed to take off a day or two if needed, even if the whole situation meant the May 29th date couldn't be made.
  • When asked why they don't just release the digital version on May 29th: "there hasn't been a final decision yet". Mentions how some places might not have proper infrastructure in place for a digital only release, doesn't want those places left out. Right now looking at different options to get the game to everyone as soon as possible, but doing so will take time and it will obviously depend on how the coronavirus situation develops.
  • When asked about a playable demo in the PlayStation Store he mentions how a public demo like that isn't comparable to the controlled environment which comes with a behind closed doors press demo or something at another event. Also mentions how making a demo fit for public release takes a lot of work, with the demo the press played months ago obviously being outdated, game has been improved greatly since.
  • Development is at the 1-yard line, nothing left but final bugs and polishing.
مورد اول میگه که وقتی قرار شد کل شرکت از خونه کارشون رو ادامه بدن این امکان رو به کارکنان استودیو دادن که چند روزی مرخصی بگیرن تا حدی که اگه احتمال تاخیر دوباره بازی بود باز به خاطر سلامتی افراد استودیو تاریخ عرضه رو عقب مینداختن.

در مورد عرضه دیجیتالی هم میگه تصمیم نهایی گرفته نشده ولی فعلا یه سری جاها زیر ساخت مناسبی ندارن.

عرضه دمو قابل بازی هم رد کرده. وقت زیادی میخواد تا یه دمو قابل بازی برای عموم آماده بشه و اینکه دمویی که برای پیش‌نمایش ها آماده شده بود از بیلد قدیمی بوده و پیشرفت چشمگیری داشتن نسبت به اون بیلد.

ساخت بازی هم تموم شده و فقط یه سری مراحل پالیش مونده

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
از اون طرف یکی هم هست به نام هنری مارجنو (مارگنو؟! هر دو تلفظ رو شنیدم! :|) که یکی از دو کارگردان The Lost Legacy بود و اون هم توی کارگردانی TLoU2 نقش داشته و به نظر میاد پتانسیل بالایی برای گرفتن پست و مقام‌های بهتر در آینده داره.
البته اگه اشتباه نکنم اسمش کِرت مارگوئنو هست. :D ایشون توی ساخت بعضی از مراحل خفن بازیای چند وقت اخیر ناتی داگ نقش مهمی داشته، یکی از اونا مقدمه تلو 1 هست که کنترل سارا رو در دست داریم و جلوتر با جول و تامی سوار ماشین میشیم. تو آنچارتد 4 هم یادمه نیل دراکمن یه بار گفته بود یکی از دلایلی که اون بخش ماشین سواری دیوانه وار (دموی گیمپلی معروف E3 2015) انقد خوب در اومده ایشون بوده. :D کلا انگار کار این دو نفری که همراه دراکمن Co director هستن خیلی درسته، بنظرم ناتی داگ سعیش رو کرده جای بروس استریلی رو با بهترین گزینه هایی که داره پر کنه. باید ببینیم نتیجه چی میشه.

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
320
خیلی ها احتمال میدن دلست رفته باشه برای لانچ ps5 و یا حداقل گاست او توشیما رو بفرسته برای لانچ نسل بعد

شما اسم بازی ها روبنداز تو گوگل ترنسلیت هرچی دراومد اونو استفاده کن چون اینایی که شما استفاده میکنی کلا وجود خارجی نداره .
تو هیچ کدوم از لهجه ها و گویش های انگلیسی کلمه ی Ghost ، گاست خونده نمیشه کلمه ی دوم هم ت تلفظ نمیشه. سوشیما هستش اونی که شما منظورته.

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
بچه ها این ویدئو های لیک شده داستان رو لو میده؟! اگه اتفاق مهمی تو ویدئو نمیافته و فقط گیم پلیه بگین من برم ببینمش. قسمتی از داستان نباشه بقیش برام مهم نیست

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
البته اگه اشتباه نکنم اسمش کِرت مارگوئنو هست. :D ایشون توی ساخت بعضی از مراحل خفن بازیای چند وقت اخیر ناتی داگ نقش مهمی داشته، یکی از اونا مقدمه تلو 1 هست که کنترل سارا رو در دست داریم و جلوتر با جول و تامی سوار ماشین میشیم. تو آنچارتد 4 هم یادمه نیل دراکمن یه بار گفته بود یکی از دلایلی که اون بخش ماشین سواری دیوانه وار (دموی گیمپلی معروف E3 2015) انقد خوب در اومده ایشون بوده. :D کلا انگار کار این دو نفری که همراه دراکمن Co director هستن خیلی درسته، بنظرم ناتی داگ سعیش رو کرده جای بروس استریلی رو با بهترین گزینه هایی که داره پر کنه. باید ببینیم نتیجه چی میشه.
آره همون کرت! :D دنبال تلفظ Margenau بودم و همه‌جا یه فیزیکدانی به نام Henry Margenau رو می‌آوردن و با اون قاطی کردم! :))
ایول خبر نداشتم توی تولید اون بخش‌های خفن هم نقش داشته. واقعاً امیدوارم اینا رو حفظ کنن توی استودیو.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
بابو دوتا گیم پلی لیک شده که رو هم دیگه 3 دقیقه هم نمیشن هیچی هم لو نمیدن
نه لحظه اکشنی نه اتفاق خاصی
من تو تاپیک خدای جنگ اومدم سلاح دوم خدای جنگ رو گذاشتم تو اسپویلر که درجه هایپ رو ببرم بالا اصلا هیچ واکنشی ندیدم
یعنی چی که حتی داخل اسپویلر نذارید:| داخل اسپویلر میتونه حتی پایان بازی باشه ولی از اسمش معلومه اسپویلر حالا ما اینجا چون درجه خلوص نفسانیتون بالا نیست نذاریم که مبادا دوستان به راه کج هدایت شن
یاد جریان نبود ازادی و حجاب اجباری میوفتم
چهارتا ادم چشم چرونن تاوانش رو باید کل کشور بده:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر