PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
این که تو بازی سلاح های اتوماتیک نیست همیشه برا من سوال بوده. و این که بعد از نزدیک 30 سال چطوری هنوز هم ملت تیر واسه شلیک کردن دارن.
کسی توجیه بازی تو این موردا رو نمیدونه؟
مگه قبل این که دنیا به این روز در بیاد کم ساخته شده تیر و اسلحه و...
سلاح سرد تو بازی زیاده به همین دلیل که کمبوده سلاح گرمه
تیر و اینام خیلی نیست تو بازی که
تو بازی هم هیچ وقت شما واسه شاتگان نمیتونی 100 تا گلوله دخیره کرده باشی و اکثر اوقات زورم میاد تیرو حروم کنم
در ضمن تو همچین شرایطی ولو با سختی هم ساخت گلوله رو میشه انجام داد.
یوجین مردگان متحرک رو در نظر بگیر?

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
این که تو بازی سلاح های اتوماتیک نیست همیشه برا من سوال بوده. و این که بعد از نزدیک 30 سال چطوری هنوز هم ملت تیر واسه شلیک کردن دارن.

گلوله میسازن ، مگه ساختنش چیه !
ادما که همه نمردن !
تکنولژیشم نمرده

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: sam.fisher

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
25 INSANE Details in The Last of Us Part II

یه سری موارد جالب دیگه رو هم میتونست اضافه کنه. مثل فیزیک شکستن شیشه، فیزیک آینه بغل ماشین ها، اثر رد پا کنار ساحل (به این شکل که وقتی آب تازه رو اون قسمت بوده اگه برید رو ماسه ها یه کم آب از داخل ماسه ها میاد بیرون)

• Like
Reactions: kamyy and B-King

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
یه سری موارد جالب دیگه رو هم میتونست اضافه کنه. مثل فیزیک شکستن شیشه، فیزیک آینه بغل ماشین ها، اثر رد پا کنار ساحل (به این شکل که وقتی آب تازه رو اون قسمت بوده اگه برید رو ماسه ها یه کم آب از داخل ماسه ها میاد بیرون)
فکر کنم این ویدئو 2پارت داشته باشه

گان پلی بازی و المان های فوق العاده ش خودش یک ویدئو چندساعته نیاز داره جدا از میمیک های صورت و هوش مصنوعی

• Like
Reactions: kamyy and sabco

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
به نظرم سبک بازی و تم دارک ش خیلی به گان اتوماتیک نمیخوره، در ضمن
یه جایی توی بازی من دیدم دارن اسلحه ها رو تعمیر میکنن و مهمات میسازن.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
ی سوالی که ذهنم رو درگیر کرده اینه که Abby توی این دنیای اخرالزمانی چجوری مکمل گیرش اومده یا غذای خیلی خوب خورده که اینجوری هیکلی شده:D

Last edited by a moderator:

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
440
خدایش حیفه این گیم پلی بخش مولتی‌ پلیر نداشته باشه قشنگ میشه یه مولتی عالی ازش دربیارن مولتی بخش اول که خیلی خوب بود حالا تصور مولتی با گیم پلی نسخه دوم دیوانه کننده هست=P~

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
دوستان تو ng+ میشه کالکتیبل هایی که تو دور اول گرفتی ببینی کدوما هستن؟ چون تا چپتر دوم رفتم ولی نمیزنه کدوما قبلا برداشتی.
دیگه نمیخواستم چپتر سلکت بزنم، چون لودینگاش خیلی طولانین.
نزنی چپتر سلکت از مرحله قبلی چون برگدی مین مشن دیگه سیوت از مرحله قبلی لود میشه برا پلات بازی حتما حتما توو مرحله اخر یه سیو دستی بزن هر مرحله از چپتر که کالکتیبل جا گذاشتی رو جمع کن توو هموون مرحله سیو مرحله اخر بازیو که دستی سیو کردی لود کن برگرد مین مشن اینجوری به تمام چپترها دسرسی داری وگرنه برا جمع کردن کل کالکتیمبل ها باید ۱۰۰ بازیو بری تو منو چپتر میتونی تمام کالکتیمبل های جا مونده توو هر مرحله رو ببینی.

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
شما برو تا اخر بازی شاید سلاح اتوماتیکم گیرت اوومد اوونایی که تمووم کردن میدوون.

• Like
Reactions: sam.fisher

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر