PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,532
تا حالا همچین کامبت و گان پلی سنگینی از لحاظ واقعی بودن به عمرم ندیدم! 4 نفر اومدن سراغم، با دودزا گیجشون کردم، هر کدومشون به یک سمت رفتن، اولی رو سریع هدشات کردم مغزش از همون دور مشخص بود از هم پاشید! دومی از اون لالوها شلیک کرد بهم، شاید باورتون نشه، تیرش خورد به یه جسم سخت روی میز پرت شد طرفم الی دراز کشید روی زمین، یکی دیگشون درب بغل کمین کرده بود، پاشو زدم سریع پاشدم، دوییدم سمتش با چکش زدم توی مغزش، قشنگ مغزش پخش دیوار شد، وقتی افتاد، پوست سرش همراه با محتویات دیگه! از روی دیوار آروم آروم افتاد، انقدر صحنه واقعی بود محوش شدم یادم رفت یکی دیگه هنوز مونده، اون هم شروع کرد به رجز خوندن، از درب دیگه دورش زدم چکش رو در فرق مبارک یادگاری گذاشتم بمونه!! دینا هم یکیشونو از پشت خفت کردسعی می کنم با تیر خلاصشون نکنم! با چکش، قمه، چاقو، سوزوندن، می خوام مرگشون خیلی دردناک باشه.

دوستانی که از دینا شکایت دارن، خیلی خوب شلیک می کنه! دو نفر همزمان بهم حمله کردن دینا کاور گرفته بود، یکیشون شلیک کرد، لعنتی خط تیر هم که از بغلت رد می شه دیوانه کنندست! دومی از جلوم در اومد دینا هدشاتش کرد! خونه پاشید روی تصویرو انگار سرو صورتم!!! همیطور ماتم برد!!

قطع عضو داره از واقعیت بهتر!!

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
گان پلی بازی اصلا تو یک استاندارد دیگه ست .خطا تو هدف گیری و تیر پرت زدن و سنگین بودن بعضی اسلحه ها و کار آدمو سخت میکنه مخصوصا وسط بازی که کلی استرس پلیرهم بیاد روش .جزییات زیادی تو بازی هست که تا یکی دو هفته دیگه یوتیوبرهای معتبر بهش قطعا اشاره خواهند کرد

تنها مشکل این عنوان اینه که توقع گیمر رو تا حد خیلی زیادی بالا میبره

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
دوستان دیروز متاسفانه اصلا وقت نشد
کنسول روشن کنم
امروز رو hard شروع کردیم ، فقط امیدوارم پشیمون نشم که moderate انتخاب نکردم :|
نه خیلیم حال میده ، هیچ کدوم از تفنگات فشنگ دو رقمی رو به خودشون نمی‌بینن، مجبور میشی با دشمنا موش و گربه بازی راه بندازی ، فان ... منظورم مخفی کاری نیست ، یه نبرد سرعتی بزن بزن ، ولی لول دیزاین حوریه که بازی میتونی غافلگیر کنی

فقط بدیش اینکه هلث پک کم میاری

• Like
Reactions: Kratos-_-0_0

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
دوستان دیروز متاسفانه اصلا وقت نشد
کنسول روشن کنم
امروز رو hard شروع کردیم ، فقط امیدوارم پشیمون نشم که moderate انتخاب نکردم :|
من بازی رو هارد شروع کردم پشیمون شدم رفتم رو survival درجه سختی بالاتر بیشتر حال میده (با اینکه خیلی هم اذیت میشی)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خوب منم بازی کردم همه چیز عالیه فقط اینپوت لگ بازی خیلی زیاده یعنی انجین بازی مشخصه که برای این قضیه اصلا بهینه نشده که برای من pc باز حالا جدای از 30 فریم بودنش که ازاردهندس اینپوت لگش خیلی بیشتر اذیت می کنه چون سبک بازی هم شوتر هست انتظار بیشتری از ناتی داگ در این زمینه داشتم. غیر از این مورد تا الان همه چیز عالی کار شده گرافیک هم حرف نداره.

• Like
Reactions: mikael1026

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
441
من بازی رو هارد شروع کردم پشیمون شدم رفتم رو survival درجه سختی بالاتر بیشتر حال میده (با اینکه خیلی هم اذیت میشی)
سختی درجه هارد نسبت به درجه گراندد نسخه اول سختر هست یا نه ؟ چون با گراندد نسخه اول خیلی حال کردم که چند دفعه تمومش کردم
روی درجه های بالاتر این نسخه ویژگی ها گراندد مثل حذف نوار خون یا چیزها دیگه هم نسخه اول هست یا نه؟

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
هوش مصنوعی!!! یا خدا.!!! هوش مصنوعی و تعامل دشمنان با یکدیگه و استراتژی‌شون برای دور زدن پلیر ورای تصوره!!! قطعا AI توی این بازی نقطه‌ی عطف تاریخ بازی‌های کامپیوتریه و تنها بازی که تونسته بود زمان خودش این حس رو به من منتقل کنه F.E.A.R. عه!!

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
من سر اینجا هم اشکم درومد. نمیدونم یا من زیادی احساسی‌ام یا واقعا کارگردان بازی ماوراییه. نمیتونم تصور کنم کسی این سکانسو دیده باشه ولی بگه داستان بازی بده

the bonding moments were the best parts of the game story

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
هوش مصنوعی!!! یا خدا.!!! هوش مصنوعی و تعامل دشمنان با یکدیگه و استراتژی‌شون برای دور زدن پلیر ورای تصوره!!! قطعا AI توی این بازی نقطه‌ی عطف تاریخ بازی‌های کامپیوتریه و تنها بازی که تونسته بود زمان خودش این حس رو به من منتقل کنه F.E.A.R. عه!!

*Alien: Isolation

• Like
Reactions: D.ace

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
تا اونجا که من میدونم ریسورس ها رو بهت نشون نمیده
سه تا تغییر ایجاد میکنه
یکی سلاح های سردی رو که NPC ها بعد مرگشون دراپ میکنن قدرتمندتر میکنه
میزان گلوله ها رو بیشتر میکنه
آیتم هایی که برای ساخت چیزایی مثل کوکتل و بمب دستی نیاز داری بیشتر بهت میده

حالا اینا واسه من شخصا مهم نیست
من بیشتر آیتم های لول اسلحه (اون پیچ مانندا) و اسکیل های الی (دارو مانندا) رو میخوام
اهان چند صفحه قبل یکی گفته بود م همچین اپشنی ک ریسورس ها رو نشون بده هم هست و باعث میشه برق بزنن و ب چشم بیان من فک کردم منظورت اینجوریه.

خب ۲ ساعت دیگه بازی کردم و فعلا دارم میگردم تو محیط ، فقط ب صورت خلاصه میگم والا ب خدا این بازی حتی اگه شبیه ساز اسب سواری و پیاده روی هم باشه بقول بعضی از دوستان بازم شاهکاره و ادم معتاد میشه ک فقط راه بره و تو محیط بچرخه.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سیستم درگیری تن به تن بازی و اللخصوص dodge به شکل باور نکردنی خارق العاده کار شده
حس ضربه زدن با تبر یا قمه تو گردن طرف و بعدش اون حس خالی شدن عجیب غریب لذت بخشه
هوش مصنوعی و استراتژی چیدن دشمن برای دور زدن کارکتر پلیر اللخصوص وقتی از دو طرف با سگ دارن بهت نزدیک میشن عجیب حس اینو به آدم میده که داره به صورت مولتی با آدمای واقعی بازی میکنه
انگار نه انگار با هوش مصنوعی و NPC طرفیم
وقتی هم سگ دارن که دیگه داستانی میشه
لعنتی مگه ول میکنه ؟ از یه طرف مین هم بذاری صداش باعث میشه همه خبر دار بشن کجایی :|
خودمونیم استرس نداشتن وقت نامحدود برای مخفی کاری و اینکه میدونی تا چند ثانیه دیگه بالاخره سگه خفتت میکنه یه حس عجیب خوش آیندی داره
(دروغ چرا بعضی بازی های مخفی کاری انقدر کندن و وقت بینهایت بهت میدن آدم خوابش میگرفت وسط بازی)

ولی بازم سر حرفم هستم
اسکار لذت بخش ترین لحظه بازی مال وقتیه که NPCها دارن دنبالت میگردن از اونورم چندتا کلیکر و رانر و ... نزدیکن و تو با یه آجر خوشگل اینفکتدای محترم رو راهنمایی میکنی سمت NPC ها و خودت میشینی از صحنه لذت میبری :)) یعنی اون لحظه که میریزن سرشون عشق دنیا رو میکنم من

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر