PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
دوستان صحبت از هدفون شد مناسبترین هدفونی که کیفیت خوب و قیمت مناسبی داشته باش که صدای 3 بعدی هم ساپورت کنه چه مدلی هست؟

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
PS5 ?!
اسپویل خاصی ‌نیست. عکس‌هارو خودم الان از گیم‌پلی گرفتم:D

وات دا ... ؟! ولی آخه چطوری؟! اونم با اون حجم انیمیشن و فیزیک و هوش مصنوعی روی تکنولوژی 7-8 سال پیش؟! مگه میشه!
داداش شاتها رو چجوری گرفتی من رو پرو میگیرم به این کیفیت نمیشه تو ست آپ خود کنسول هم بیشتر از 1080 نداره!!

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
دوستان صحبت از هدفون شد مناسبترین هدفونی که کیفیت خوب و قیمت مناسبی داشته باش که صدای 3 بعدی هم ساپورت کنه چه مدلی هست؟
پلاتینیوم ... من دارم ازش راضیم داریوهاش هم فکر کنم از گلد یه سانت بزرگتر باشه 40 یا 50فکرکنم

• Like
Reactions: reza11

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
دیروز داشتم بازی میکردم یه دیالوگ بود کلا اپیلاسیونم کرد،میخواستم قفل دری رو باز کنم ولی حوصله نداشتم توی محیط بگردم و کدش رو پیدا کنم واسه همین از طریق نت کد رو سریع پیدا کردم و زدم،بعد دینا با تعجب از الی پرسید اینو از کجا میدونستی؟ الی هم جواب داد از طریق جادو :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
خیر خیلیم خوبه بری جلوتر پای صحبتاش بشینی تو دل برو میشه تو که میدونی از اولم من با رابطه اینا حال میکردم :D:p
من تازه ساید استوری‌های سیاتل رو تموم کردم، بصورت کلی تا الان پرداخت به شخصیت و رابطه کلوئی و نیدین رو تو لاست لگسی دوست داشتنی‌تر میدونم تا الی و دینا :D
دینا خوبه خودش ولی خب رابطه‌اش با الی برام هنوز مثل کلوئی و نیدین نشده :D تا ببینیم در ادامه چی میشه.

• Like
Reactions: Siavash_MH

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
دوستان دیروز متاسفانه اصلا وقت نشد
کنسول روشن کنم
امروز رو hard شروع کردیم ، فقط امیدوارم پشیمون نشم که moderate انتخاب نکردم :|
پشیمون میشی:D بازی خیلی چالش برانگیزتر شده و مهمات همینجوری توش کچل هست رو درجه سختی مدریت :D یه اشتباه تو مخفی کاری نصف مهمات از دست میدی. ولی خب احتمالا رو Hard بازی خیلی خفن تر باشه :D دور دوم برای Hard خوبه

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
یه دیالوگی ازشون یادم رفت هرچی فکر میکنم،
الی با دینا داشتن حرف میزدن ، در مورد فیلم سینمایی و اینا، بعد دینا به الی گفت به نظرت کسی اون بیرون هنوز فیلم درست میکنه؟ الی گفت وقتی من ... دارم و باهاش ... میکنم حتما یکی هم دوربین داره و باهاش فیلم درست میکنه.
جای خالی ها رو یادم نمیاد ، کسی یادش نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر