PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
شاید مسخره به نظر بیاد ولی خب منم پا به پای شما دارم بازی رو از طریق یوتوب تجربه می‌کنم. درسته لذتی که میبرم در گستره‌ی ارضای روحی روانی شما تعریفی نداره ولی خب گیمر که باشی پی یه سری چیزا مثل بی پولی رو راحت به تنت می‌مالی و ازونجائیکه شما رو گیمر میدونم، این رو باهاتون در میون میزارم چون میدونم درک می‌کنید و این حس خوبیه.

مهمترین نکته ای که در این چپتر به چشم میاد اینه که چقدر آخرالزمان infected انسان ها رو دچار تغییر می‌کنه. تصوری که ما داریم عمدتاً برپایه‌ی Walking dead و چنتا فیلم و سریال دیگر هست ولی این TLOU2 پا رو خیلی فراتر گذاشته و مرز جدیدی تعیین کرده. اتمسفر بازی بی نظیره. میشه ساعت ها یه جا نشست و خیره شد به منظره. کنترل و هدایت و همه چیز هم 100 برابر بزرگتر شده بنظرم. Scale و باز بودن دست گیمر برای مانور دادن در محیط قابل قیاس با شماره اول نیست. در ارتباط با جوئل حقیقتاً سکانس شوکه کننده ای بود ولی چیز دور از انتظاری نبود. این Character Build up شخصیت Abbey میطلبید که این اتفاق بیوفته و کارگردان خیلی جسور و شجاع بوده که این بلا رو سر کارکتر اصلی آورده. ابی مشت نمونه خروار آدمائی هست که همین الانش هم میتونیم چنتایی شون رو در اطراف خودمون ببینیم. کسایی که حس میکنن دنیا همه چیزی بهشون بدهکاره. من مطمئنم در ادامه بیشتر از این شوکه میشم چون بنظر نمیرسه تنها ضربه سنگین بازی مرگ جوئل و صرفاً انتقام ازون باشه. خیلی ها قراره بمیرن.

خلاصه که برید هوا رو دارم از پشت:D:>

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
دوستان توصیه میکنم یه کم وقت بذارن نامه ها و برگه هایی که کاراکتر پیدا میکنه رو بخونن روند داستان رو خیلی جالب میکنه
در ضمن یه سوال حاوی اسپویل شاید شدید!!
اون خانمه که تو قسمت اول بازی کنترلش رو به دست میگیریم همون زنه نیست که تو تریلر دوم بدن عضلانی داشت؟ میخوان دارش بزنن ؟مگه نمیگفتن مادر الیه ولی انگار نقش منفیه چون موقعی که از بالای کوه اون شهر و نگاه میکردن گفت به نظرت میتونیم از پسش بر بیایم؟! بعد که پسره نیومد گفت من خودم تنهایی از پسش بر میام ! من حس خوبی نسبت به این زنه ندارم!!!

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
دوستان توصیه میکنم یه کم وقت بذارن نامه ها و برگه هایی که کاراکتر پیدا میکنه رو بخونن روند داستان رو خیلی جالب میکنه
در ضمن یه سوال حاوی اسپویل شاید شدید!!
اون خانمه که تو قسمت اول بازی کنترلش رو به دست میگیریم همون زنه نیست که تو تریلر دوم بدن عضلانی داشت؟ میخوان دارش بزنن ؟مگه نمیگفتن مادر الیه ولی انگار نقش منفیه چون موقعی که از بالای کوه اون شهر و نگاه میکردن گفت به نظرت میتونیم از پسش بر بیایم؟! بعد که پسره نیومد گفت من خودم تنهایی از پسش بر میام ! من حس خوبی نسبت به این زنه ندارم!!!
آره همونه والا اونم یه سری شایعه بود که مثل اینکه درست نبوده شخصیت منفی بازیه :)

• Like
Reactions: mojahed25

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
سخته واقعا، سخت..

خیلی سخته کنار اومدن با این مدل حذف شدن شخصیتی که توی نسخه یک با درد کشیدنش درد کشیدی و با اندک خوشی های که میومد سراغش حال میکردی! 7سال منتظر بمونی که دوباره ببینیش، با دیدنش توی تریلر ذوق کنی و اوایل بازی هم کنترلش رو بدن دستت ولی تهش اینجوری..خیلی سخته یهویی اوایل بازی این مدلی حذفت کنن. معمولا وقتی یه شخصیت بزرگ از داستان حذف میشه که یکی دوتا شخصیت درست حسابی پرورش داده باشی قبلش. الان جول رو از دست دادیم که با دینا و جسی بریم جلو؟؟ تو کت من یکی که نمیره خدایی. بازی از لحاظ گیمپلی، گرافیک، لول دیزاین، کارگردانی تا الان خیلی خوب بوده ولی از لحاظ داستانی نا امید شدم. دیگه مهم نیست بازی رو زود تموم کنم ببینم تهش چی میشه. سعی می کنم از گیم پلی و محیط بازی لذت ببرم که انصافاً در این زمینه هم عالی کردن! احتمالا هم چندباری قراره توی فلش بک به گذشته برگردیم و جول رو ببینیم که کاش اینچنین نشه!!!

اون مادرفاکر اَبی هم قیافش خیلی آشناست واسم!!! امیدوارم فیلم هندیش نکنن..
قشنگ میتونم حس کنم که بازی آخرش یا خیلی حال میکنم یا واقعا متنفر میشم از این داستان

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,105
نام
آرمان
دقت کردید وقتی دست یا پای یکیو قطع میکنید میوفته زمین چه آه و ناله ای میکنه ؟ :D

من رو درجه سختی متوسط بازی میکنم ولی دقیقا از سیاتل روز دوم که سگ ها وارد گیمپلی شدن رسما فقط فرار میکنم اصلا نمیشه با دشمنا درگیر شد تعدادشون خیلی زیاده‌ ! کلیکر ها هم دلبرتر از قبل شدن دیگه برسن به الی تمومه شانس دومی در کار نیست :D

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
5508128e913ace50cdcdae38af0dc226.jpg

e92f6dcc650b520322123c7060e586f2.jpg

2b44a0f202e21dc3ad72d876bdaa6df6.jpg

212a552ab5030266a19f3810f67599df.jpg

خوب بازی رو خریدن و الان دستم رسید پیش به سوی انتقام

Sent from my iPhone using Tapatalk
بسلامتی از هنده یا اسرائیل یا ارمنستان !؟؟؟ رسیده؟! بعد یه چیزی چرا رو دیسک زده 100 گیگابایت فضای خالی ولی ما دانلود کردیم کلا 78 گیگ بود!؟

• Like
Reactions: kiarash2001

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
7d20a4b2a44fae6eb329ce5fc92b5ee3.jpg

تا دیسک گذاشتم تو دستگاه رفت که ۴ گیگ اپدیت کنه
6121b4d62c3fb04c9cdb6053f39f4c83.jpg

احتمالا آپدیتیه که بعد از چاپ دیسکها برای بازی اومده چون دوستانی که دیجیتالی گرفتن مثل بنده احتمالا این 4 گیگ روش بوده(5 ساعت کشنده خخخ ولی مال ما چند روز بود!!!)

• Like

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
بسلامتی از هند رسیده؟! بعد یه چیزی چرا رو دیسک زده 100 گیگابایت فضای خالی ولی ما دانلود کردیم کلا 78 گیگ بود!؟

خیر پست های قبل که گفتم من تایلند زندگی میکنم بازی رو
1890 بات خریدم میشه با دلار این ساعت میشه
1,152,900 تومان

عکس رو جلدش ببینی عکس پرچم تایلند روش
۱۰۰ گیگ رو هم نمیدونم والا تازه بازی گذاشتم تو دستگاه

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
خیر پست های قبل که گفتم من تایلند زندگی میکنم بازی رو
1890 بات خریدم میشه با دلار این ساعت میشه
1,152,900 تومان

عکس رو جلدش ببینی عکس پرچم تایلند روش
۱۰۰ گیگ رو هم نمیدونم والا تازه بازی گذاشتم تو دستگاه
آهان بسلامتی خوش بگذره جای مارو هم خالی کن;)

• Like

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
احتمالا آپدیتیه که بعد از چاپ دیسکها برای بازی اومده چون دوستانی که دیجیتالی گرفتن مثل بنده احتمالا این 4 گیگ روش بوده(5 ساعت کشنده خخخ ولی مال ما چند روز بود!!!)

۵ ساعت چیه اون اولش بود خخخ
سرعت اینترنت اینجا بالاست شد ۸۴ مین

• Like
Reactions: mojahed25

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
دوستان یه سوال کردم قبلا ولی لای پستها له شد !! من موقعی که بازی رو خریدم بغیر از پک بازی یه آیتم خالکوبی دست الی هم اومد اون چیه؟
اولهای بازی که الی هنوز کوچیکه روی جای گاز دستشو با پارچه بسته که معلوم نشه که مصونیت داره مثل اینکه خالکوبی رو بعدا انجام میده

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
آره منم همینو تعجب کردم .... خوب پس عالی

تازه این وای فای عمومیه و رایگان اتاق منه
کم و زیاد میشه
efbac08f66a331031cc921f744e29725.jpg

چندین نفر همزمان استفاده میکنن اگه نه تا الان تموم شده بود
ترافیک اینجا معنی نداره کلا رایگان فقط پول سرعت میگیرن
من برم چند دست کمبات بزنم تا دانلود تموم شه