PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
خب رد برد هم پارت اولو گذاشته یوتوب :| رسما دیگه امنیتمون به صفر رسید :D

اولا بگم من این هفته شروع کردم قسمت اول رو دوباره بازی کنم. (دفعه پنجم بود فکر کنم :D جدن هیچ سابقه ای نداشته توی ده سال اخیر بازی ای رو اینقدر برم :D ) همین الان تموم شد و اصلا نمیتونم تحمل کنم زمان باقی مونده رو برای شروع قسمت دوم :D و چقدر این اواخر قسمت اول مقدمه چینی کرده برای اتفاقات قسمت دوم و ما هیچ ایده ای نداشتیم :D ! خشونت روانی و چرخه انتقام منظورمه... نمیدونم اگر بتونم left behind رو هم دوباره برم و ولی اگر نشد نمیرم و یراست میرم سراق بازی :D

فقط الان دقیقا چه ساعتی میشه بازی کرد؟ من اکانتی که بازی داخلشه (رفیقم خریده و ظرفیت دوش دستمه) مال امریکاست ولی اکانت خودم مال اینگلیسه. حالا به تایم امریکا بازی برام باز میشه یا اینگلیس؟ و چه ساعتی دقیقا؟ ممنون میشم جواب بدین :D
امریکا هشت و نیم صبحه،به اکانت خودتون ربطی نداره اکانتی که بازی توشه مهمه.

• Like
Reactions: HIGH DEVS

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,105
نام
آرمان
موقع ریلیز نسخه اول تقریبا یکی دو هفته بازیسنتر down شده بود و بدون هیچ اسپویلی راحت تمومش کردم. کاش دوباره این اتفاق بیوفته :))

• Like
Reactions: AM!R

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
794
اینقدر در مورد اسپویل حساس نباشید از هر چی بترسید بیشتر سرتون میاد:D
تنها راه فرار از اسپویل اینه که کلا نت و یه ده روز دو هفته ای قط کنید تا زمانی که بازیو تموم کردید
که اونم مطمئنم خیلیاتون نمیتونید و میاید تا واکنش بقیه در مورد بازیو بدونید

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اینا رو دیدین؟ ?
واقعا ناراحت کننده اس که به علت وضعیت مزخرف دلار، قدرت خرید همچین چیزایی رو نداریم
وضعیت واسه گیمرای ایرانی هر سال سخت تر از قبل میشه
به جایی رسیدیم که بازی رو فقط باید به صورت اشتراکی بگیریم و نوبتی بزنیم، اونم فقط یک ظرفیتشو میتونیم بخریم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر