PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
دوستان من گیفت ۶۰ دلاری خریدم رفتم تو استور سونی آمریکا بازی رو پری اوردر کردم ولی جایی برای دانلود نداره فقط یه شمارش معکوس اومده !! چجوری باید پریلود کنم !؟
بجای مستطیل دانلود شمارش معکوس فقط هست !!
147862
147858

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
دوستان من گیفت ۶۰ دلاری خریدم رفتم تو استور سونی آمریکا بازی رو پری اوردر کردم ولی جایی برای دانلود نداره فقط یه شمارش معکوس اومده !! چجوری باید پریلود کنم !؟
View attachment 147858
از توی لایبرری گزینه دانلود نداره؟ برای من که داشت

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
ای کاش بازی به جای جمعه صبح چهارشنبه صبح میومد همه امکانات واس خارجیاست:D
فکر بازی کردن تو سه روز تعطیلی از صبح تا شب و خوردن ناهار و شام پای بازی دیوونه کننده بود:-"
ولی بازم خوبه راضیم
کلا تا دو ماه هیچ تعطیلی ای نیست تو تقویم باید مرخصی بگیریم خخخ

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
بجای مستطیل دانلود شمارش معکوس فقط هست !!
View attachment 147862
View attachment 147858
بقیه بچه ها چجوری دانلود کردن ؟ هیچ گرینه ای برای دانلود ندارم من !!!

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
بقیه بچه ها چجوری دانلود کردن ؟ هیچ گرینه ای برای دانلود ندارم من !!!
ببین تو لایبراری گزینه دانلود هست میتونی با PC هم بری تو استور بعد وارد اکانتت شی رو آواتارت کلیک کنی یه گزینه هست دانلودها میزنی روش لستت الان همون اولشه بزنی رو دانلودش به کنسولت اضافه میشه میتونی دان کنی من خودم اینجوری دان کردم
اینجا
147870

• Like
Reactions: mojahed25

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
ببین تو لایبراری گزینه دانلود هست میتونی با PC هم بری تو استور بعد وارد اکانتت شی رو آواتارت کلیک کنی یه گزینه هست دانلودها میزنی روش لستت الان همون اولشه بزنی رو دانلودش به کنسولت اضافه میشه میتونی دان کنی من خودم اینجوری دان کردم
اینجا
View attachment 147870
درسته ممنون من زدم اومد با خود کنسول دارم دانلود میکنم

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
naughty dog به نظرم باید یک ارفاق برای کسایی که بازی رو پیش خرید کردن میکرد و یکی دو روز زودتر بازی رو میزاشت اجرا کنن. خیلی کند میگذره این چند روز

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,030
نام
نیما
این ویدیوی Digital Foundry رو اگه میتونید حتما با کیفیت بالا ببینید. علاوه بر تمجیدهایی که از بازی میکنه ، میگه ما نمیتونیم خیلی چیزا رو بهتون نشون بدیم و تو کف اینه که بازی ریلیز بشه و بتونه راجع به چیزای خیلی بیشتری صحبت کنه که باعث شده به وجد بیاد.
البته همین ویدیو هم یه جاهاییش اینقدر اتمسفر و فضا باحال و زیباست که من فکر میکنم زمانی که بازی کنم دقیقه های زیادی رو بی حرکت تو همین فضا میمونم و فقط نگاه میکنم.
خیلی از لول دیزاین و مسیریابی تعریف میکنه و میگه خیلی بزرگتر از نسخه اول هست و خیلی جاها رو میتونید سر بزنید ، خیلی خونه ها قابل دسترسی هستن . با اینکه مپ بسیار بزرگتر شده ولی راهنمای مسیر وجود نداره ، بازی نقشه داره ولی توی نقشه هم مشخص نکرده که Waypoint کجاست.
من دیدم برام جالب بود اونم اینکه خود ps4 فریم کاملا ثابت 30 میداد اما توی pro گاهی اوقات پایین تر هم میومد
بله ، ولی خیلی به ندرت این اتفاق میفته و در حد نهایتا 3 فریم. خودش میگه ارزش اینو نداره که رزولوشن دستگاه رو 1080 کنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر