PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
گیمرا - منتقدا - بازیسازا - بازیبازا - و ... اصَن نصف جمعیت کره زمین منتظر شنیدن داستان ((گذشته ی ما : پارت دوم )) هستن
و اینهم خانواده ی دوست داشتنی که منتظرشون هستیم
داریم قدم هاتون و حتی صدای قدم هاتون رو هم میشماریم
خدایا این Coming Soon کی تموم میشه تا ما از فراق به وصال تغییر لول و درجه بدیم ؟!!!

View attachment 143110
جول چرا شبیه دکتر ارنست شده :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
چقدر این بشر فروتنه فک کن طرف یکی از بهترین بازی های نسل تا اینجا رو ساخته شاید حتی بهترین بعد اینجوری داره از یه بازی دیگه تعریف میکنه

چون خودش یه نابغه است، بازی شاهکار ساخته و میدونه خلق همچین تجربه ای یعنی چی انقدر حال میکنه، وگرنه که میومد میگفت یه لزبین زامبی کشِ سینما زدهِ سانتیمانتالیستیه.

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
این حجم از شور و هیجان منتقدها برای تجربه یک اثر و اینکه آره ما The Last of Us Part II رو داریم بازی میکنیم، نقدش فولان تاریخ منتشر میشه و نمیتونیم برای بیان احساسات و نظراتمون صبر کنیم و... رو فقط سر GoW 2018 داشتیم این نسل (اونم نه به این شدت) که آخرشم دیدیم چی شد.

96/100
1+ـ

جالبه Neil Druckmann روی ۳تا Triple-A اخیری که کار کرده به عنوان طراح اصلی (Uncharted 2 , The Last of Us و Uncharted 4) به ترتیب 95 و 96 و 93 از 100 میانگین امتیازاتشون بوده، با اختلاف توی سال عرضه بهترین بازی سال شدن و میلیون‌ها نسخه فروش داشتن (Uncharted 4 و The Last of Us که به ترتیب 17+ و 20+ میلیون فروش داشتن!!!)

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
آقا به نظرم وقتشه دوباره به کمپین Hype Is Real# بپیوندیم :D
اگه متای GOW رو با کسر خوشمزه بازی یه سایت ۹۵ در نظر بگیریم ، معنی Hype is real اینجا میشه + ۹۵ و به عبارتی ۹۶ یا بالاتر .
آیا میشه در این مورد Hype is Real بود یا نه ؟ :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
آقا به نظرم وقتشه دوباره به کمپین Hype Is Real# بپیوندیم :D
اگه متای GOW رو با کسر خوشمزه بازی یه سایت ۹۵ در نظر بگیریم ، معنی Hype is real اینجا میشه + ۹۵ و به عبارتی ۹۶ یا بالاتر .
آیا میشه در این مورد Hype is Real بود یا نه ؟ :D
الان میان فتوا میدن که اگر متا زیر 96 شد باید در ND رو تخته کرد:-"

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
منتقد WP هر چند ساعت داره درباره بازی توییت می‌کنه بنده خدا. چی به سرش اومده معلوم نیست! :D الانم رفته دوباره نسخه‌ی اول رو بازی کنه.

متا بالا 95 :D
من دوست دارم سریع‌تر بازی رو تموم کنم تا بتونم برم اون تاپیک که توش راجب ویدیوهای لیک شده بحث می‌کنن و نظرات رو بخونم! :D قشنگ باید با پاپ‌کورن بری تو اون تاپیک. فقط امیدوارم کسی پستاش رو پاک نکنه بعد اومدن نمرات بازی! :D

پی‌نوشت: به احتمال زیاد قراره حداقل یکی دو تا نمره‌ی فیک قبل انتشار نمرات پخش بشه. خواستم بگم آماده باشین و گول نخورین! :D God of War هم اولین نقدی که ازش اومد فیک بود و به بازی 8/10 داده بود.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
این هایپتون رو کنترل کنید و به تیم 88 بپیوندید.. مزایاش هم 1000 برابر تیم 98 هست
تو تیم 98 اگه به فرض محال محقق بشه میتونید بگید دیدید گفتم... ولی در عوض با دو نمره کمترم ترول میشید... هم تو ذوق خودتون میخوره...

امام تو تیم 88 هم میتونید بگید دیدید گفتم... هم امکان ترول شدنش تقریبا صفره... هم حتی احتمال بالاتر رفتن متا بیشتره و حتی 92و 93 هم بشه، ذوق مرگ میشید که بازی ترکونده و حسابی هایپ و سوپرایز میشید...
هم اعصابتون برای rage review ها خورد نمیشه...
تو تیم 98 یه ریج ریویو تمام رویاتون رو بر باد میده

• Smile
Reactions: saeed_sg

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
منتقد WP هر چند ساعت داره درباره بازی توییت می‌کنه بنده خدا. چی به سرش اومده معلوم نیست! :D الانم رفته دوباره نسخه‌ی اول رو بازی کنه.

من دوست دارم سریع‌تر بازی رو تموم کنم تا بتونم برم اون تاپیک که توش راجب ویدیوهای لیک شده بحث می‌کنن و نظرات رو بخونم! :D قشنگ باید با پاپ‌کورن بری تو اون تاپیک. فقط امیدوارم کسی پستاش رو پاک نکنه بعد اومدن نمرات بازی! :D

پی‌نوشت: به احتمال زیاد قراره حداقل یکی دو تا نمره‌ی فیک قبل انتشار نمرات پخش بشه. خواستم بگم آماده باشین و گول نخورین! :D God of War هم اولین نقدی که ازش اومد فیک بود و به بازی 8/10 داده بود.
تو تاپیک اونور خیلی بحثای ناجوری نبود بیشتر تئوری های خودمونه. چون در جریان هستی که کلش لیک نشده. بیشتر داشتیم تئوری میدادیم که بعدش چی میشه
البته خوب یه سری هم سر این SJW و اینا پست دادن که خیالت راحت همچنان پر قدرت تا آخر الزمان ادامه میدن.

یه خورده هم پشت سر نان- اینفکتدیا حرف زدیم که اونم بعلت اینکه اسپویل شدن جرم نیست بلکه یک بیماریست بر ما فرجی نخواهد بود :D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
این هایپتون رو کنترل کنید و به تیم 88 بپیوندید.. مزایاش هم 1000 برابر تیم 98 هست
تو تیم 98 اگه به فرض محال محقق بشه میتونید بگید دیدید گفتم... ولی در عوض با دو نمره کمترم ترول میشید... هم تو ذوق خودتون میخوره...

امام تو تیم 88 هم میتونید بگید دیدید گفتم... هم امکان ترول شدنش تقریبا صفره... هم حتی احتمال بالاتر رفتن متا بیشتره و حتی 92و 93 هم بشه، ذوق مرگ میشید که بازی ترکونده و حسابی هایپ و سوپرایز میشید...
هم اعصابتون برای rage review ها خورد نمیشه...
تو تیم 98 یه ریج ریویو تمام رویاتون رو بر باد میده

آقا این شیوه‌ی دمیج کنترلی که در پیش گرفتی به قواره‌ی این بازی و استودیوش نمی‌خوره‌ها! با این کارت داری رسما شیلنگ می‌گیری رو یکی از بزرگترین رویدادهای نسل 8! :D حالا بخاطر داستان و خشونتش که بنظر خیلی قراره جنجالی باشه، می‌شه انتظارات رو تا 92 هم پایین آورد، ولی 88 چیه آخه دیگه!
جیزز فاکینگ کرایست بابا یکم شل کنید گور بابای کل کل! :D

پی‌نوشت: اصلا متا زیر 94 شد من درخواست بن دائم می‌دم. این از من. :D

Peyman_sata

کاربر سایت
Mar 7, 2020
25
من امید دارم رکورد تاریخیه زلدا قدیمیه رو بشکنه
اوکارینا اف تایم
چون اگ ضعف نسخه اول رو گیم پلیش بدونیم(هرچند ضعف نبود چون خود استرلی گفته بود خواسته من یه گیم پلی ساده و هماهنگه نه یه گیم پلی پیچیده) این نسخه گیم پلی رو هم تکامل بخشیدن و مشخصه خیلی روش کار شده
گرچه هوش مصنوعی نسخه اولم چنگی به دل نمیزد ولی الان اگ واااقعا طبق ادعاها این هوش مصنوعی داینامیک پیاده شده باشه تو بازی من بهتون قول میدن متاش بالاتر از ۹۵ و بلکم ۹۷ ۹۸میره
دوستان برام پیش خرید کردن
تنها کاری که باید بکنم اینه که یه هقته بیشتر از شما صبر کنم که به همینم راضی ام
Ps4 فروختم الان میگم چه غلطی کردم
امان از خلق تنگ

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
اسپویلش اینه که پارتنر همراه الی تو بازی رو نشون میده اونم در جاهایی از بازی که فکرش رو نمیکردیم. با توجه به حساسیت فوق العاده زیاد دوستان گفتم شاید ناراحت شن. بعلاوه اینکه اگر خوب دقیق شن یکی از تئوری هایی که این تاپیک خیلیا روش اصرار داشتن کاملا نقض میکنه
اینطوری که شما تعریف کردی تابلو شد که چی بوده قضیه!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
منتقدا دارن تلف میشن :))
هایپ من یکی که چسبیده به سقف

View attachment 143450
اینی که من میبینم داره دست و پا میزنه که چطوری 3 هفته صبر کنم 4 م رو نکوبم تو صورت فن ها و نیل دراکمن فاسدَ موج سوارB-(

آقا این شیوه‌ی دمیج کنترلی که در پیش گرفتی به قواره‌ی این بازی و استودیوش نمی‌خوره‌ها! با این کارت داری رسما شیلنگ می‌گیری رو یکی از بزرگترین رویدادهای نسل 8! :D حالا بخاطر داستان و خشونتش که بنظر خیلی قراره جنجالی باشه، می‌شه انتظارات رو تا 92 هم پایین آورد، ولی 88 چیه آخه دیگه!
جیزز فاکینگ کرایست بابا یکم شل کنید گور بابای کل کل! :D

پی‌نوشت: اصلا متا زیر 94 شد من درخواست بن دائم می‌دم. این از من. :D

دمیج کنترل کجا بود... من دارم از واقعیت ها و شواهد قریب به یقین حرف میزنم...

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: only sony

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر