PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
ماتو تریلهای اولی چه فلسفه های مسخره ای بر خودمون چیدیم آره الی با دوست دخترش میره بیرون بعد اون گم میشه بعد میکشنش بعد الی انتقام میگیره !!وسطهای راه هم با جوئل احوالپرسی میکنه هه هه ولی الان داستان دیونه کننده هست!!

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
204
نام
Ali
الان اگه بخوایم یا یه نفر دیگه شریکی بخریم چجوری میشه ؟ باید مثلا گیفت کارت بخریم بعد بریم از استور سونی خرید کنیم؟
بله دقیقا همینجوریه.
الان من و 3 تای دیگه از دوستام میخوایم شریکی بخریم
بازیو روی یه اکانت میگیریم و بعدش دوتا دوتا شیر میکنیم. البته اینم بگم که اون دو نفر آخر صبرشون زیاده و میتونن صبر کنن تا ما بازیو تموم کنیم بعد اکانتو بدیم بهشون :D
اینجوری پولش تقسیم بر 4 میشه و خیلی فشار نمیاد بهمون.

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
من بالاخره صرفا به خاطر این بازی کنسول گرفتم. فکر کنم اولین کنسولی باشه که خودم بعد sega genesis خدابیامرز خریدم :D این سالها همش با PC بودم و بازی انحصاری ها رو رو کنسول دوستان می رفتیم. خواستم فقط بگم هایپ بازی در این حد هست که یه آدمی مثل من دست به این کار می زنه و برا همین تو پست قبلیم گفتم این بازی رو قشنگ به عنوان لانچ PS5 میتونستن بدن.

پ.ن: دوستان اگه جای معتبری برای فروش اکانت های ظرفیتی که بازی های قدیمی رو هم داشته باشه و راحتم دوباره اکانت رو ازمون بخره، می شناسید حتما تو پیام شخصی بهم معرفی کنید. همچنین جای معتبر برا پیش خرید ظرفیتی همین بازی.

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
من خودم اصلا هیچ پستی رو به خاطر اسپول نگاه نکردم :D
بعد از سه سال دوباره اومدم چه دورانی بود یادش بخیر ماهم با جول پیر شدیم هی

پ.ن : دوستان عزیزم اگه کانالی یا جایی رو می شناسید کلا اکانت ها رو با قیمت خوب میده معرفی کنید و تو پ.خ برام بفرستید ممنونم

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
:Arrowd: برای من هم هچنین :-" . مرسی
پ.ن: دوستان اگه جای معتبری برای فروش اکانت های ظرفیتی که بازی های قدیمی رو هم داشته باشه و راحتم دوباره اکانت رو ازمون بخره، می شناسید حتما تو پیام شخصی بهم معرفی کنید. همچنین جای معتبر برا پیش خرید ظرفیتی همین بازی.

• Like
Reactions: last of amir

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
با پسرخاله م داشتم حرف میزدم ، گیمری نیست که خیلی زیاد بازی کنه ولی بازیهای مهم رو بازی میکنه اکثرا و سلیقه ش هم توی بازی و فیلم و سریال خیلی خوبه بنظرمن و خیلی قبولش دارم . لیک ها رو دیده بود و میگفت با توجه به چیزایی که لیک شده داستان بازی خیلی خیلی بیشتر از نسخه اول براش جذابیت داره و میگفت از لحاظ ایده داستانی فراتر از ویدیوگیمِ . میگفت دلیل جو منفی هم همینه که مخاطب این مدل داستان بزرگسال تر از میانگین سن اکثر گیمرهاست .
خلاصه اینکه من که کاملا خیالم راحت شد و خیلی بیشتر از قبل مشتاق شدم .

بچه هایی که از لیک ها اطلاع دارن جواب اینو اینطور ندهید که اونطور شود :D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
با پسرخاله م داشتم حرف میزدم ، گیمری نیست که خیلی زیاد بازی کنه ولی بازیهای مهم رو بازی میکنه اکثرا و سلیقه ش هم توی بازی و فیلم و سریال خیلی خوبه بنظرمن و خیلی قبولش دارم . لیک ها رو دیده بود و میگفت با توجه به چیزایی که لیک شده داستان بازی خیلی خیلی بیشتر از نسخه اول براش جذابیت داره و میگفت از لحاظ ایده داستانی فراتر از ویدیوگیمِ . میگفت دلیل جو منفی هم همینه که مخاطب این مدل داستان بزرگسال تر از میانگین سن اکثر گیمرهاست .

اینو منم از یه بنده خدایی که لیکها رو دیده بود شنیدم. اتفاقا ناراضی بود از چیزایی که دیده. ازش پرسیدم ینی اینقدر بده؟ گفت ببین، چیزی که من دارم از داستان بازی می‌بینم جاش تو مدیوم گیم نیست اصلا. می‌گفت می‌تونست یه کتاب فوق‌العاده بشه ولی نگران این بود که این همه پیچیدگی رو نشه تو یه بازی هندل کرد. اما خب فقط لیکها رو دیده بود و از کل داستان بازی خبر نداشت. با یه نفر دیگه هم صحبت می‌کردم، می‌گفت ناتی‌داگ سر این بازی خیلی شجاع و جسور بوده. داستان بازی رو با دو-سه تا فیلم مقایسه کرد، که اسمی ازشون نمی‌برم، اما بدونید فیلمایی هستن که حرف برای گفتن داشتن.

بیشتر این جو منفی هم از کسایی تشکیل شده که یا به دلایل مختلف هیتر این بازی بودن، یا هومو/ترنس فوب تشریف دارن. اینم یادمون نره که خود نیل گفته بود بعضی از طرفدارای نسخه‌ی اول قراره از این نسخه بدشون بیاد. خلاصه با یه داستان controversial، تابوشکن و بی‌رحم طرفیم و همه‌ی اینا باعث می‌شه هایپ من براش چندین برابر بشه.

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
اینو منم از یه بنده خدایی که لیکها رو دیده بود شنیدم. اتفاقا ناراضی بود از چیزایی که دیده. ازش پرسیدم ینی اینقدر بده؟ گفت ببین، چیزی که من دارم از داستان بازی می‌بینم جاش تو مدیوم گیم نیست اصلا. می‌گفت می‌تونست یه کتاب فوق‌العاده بشه ولی نگران این بود که این همه پیچیدگی رو نشه تو یه بازی هندل کرد. اما خب فقط لیکها رو دیده بود و از کل داستان بازی خبر نداشت. با یه نفر دیگه هم صحبت می‌کردم، می‌گفت ناتی‌داگ سر این بازی خیلی شجاع و جسور بوده. داستان بازی رو با دو-سه تا فیلم مقایسه کرد، که اسمی ازشون نمی‌برم، اما بدونید فیلمایی هستن که حرف برای گفتن داشتن.

این جو منفی هم از کسایی تشکیل شده که یا به دلایل مختلف هیتر این بازین، یا هومو/ترنس فوب تشریف دارن. اینم یادمون نره که خود نیل گفته بود بعضی از طرفدارای نسخه‌ی اول قراره از این نسخه بدشون بیاد. خلاصه با یه داستان controversial، تابوشکن و بی‌رحم طرفیم و همه‌ی اینا باعث می‌شه هایپ من براش چندین برابر بشه.

تو روحتون!:D یکم دیگه بگید میرم همه لیک هارو میخونم:D

نمیدونم اثرات گذشت زمان و بالارفتن سنه یا نه، اما الان من در 30 سالگی، و با توجه به اینکه زیاد کتاب میخونم و فیلم میبینم (چندان اهل سریال نیستم) اتفاقا بیشتر دنبال داستان و شخصیت پردازی های جدیم و چیزهای سطحی تر اگه در عوض فانتزی قوی نداشته باشن، زیاد به دلم نمیشینه. فکر هم میکنم حالا که انقدر تکنولوژی پیشرفت کرده و امکانش هست، چرا بازی های نباید داستان های جدی داشته باشن و جدی تر گرفته نشن؟ دیگه 10 15 سال پیش نیست که به دلیل گرافیک های بد یا انیمیشن های ضعیف نشه درست حسابی شخصیت ساخت و جدی داستان گفت، منظورم پلات سنگین نیست، روایت سنگینه. شاید Last 2 اتفاقا این رویه رو عوض کنه و به خیلی ها یاد بده میشه بیخیال چیزهای کلیشه ای بشن و با ریسک بیشتر خیلی از تابوهارو بشکنن.

کلا مخلص کلام پیشرفت تکنولوژی نباید صرفا منحصر به تکسچرهای بالا یا فریم ریت و رزولوشن باشه، باید ماهیت گیم هارو هم تغییر بده و به همین دلیل Last 2 برای من با همه بازی های دیگه فرق داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر