PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
فک کنم tlou رو توی چهار سال ساختن ، اون زمان یعنی سال 2009 ، تیم اصلی ناتی داگ یعنی نیل و بروس شروع به ساخت tlou کرد و تیم بعدی یعنی امی هنینگ شروع به ساخت un3 کرد .
انچارتد 4 هم مدت زمان زیادی داشته به دست همون تیم امی هنینگ ساخته میشده که بعد از ناتی بیرون میشن و تیم اصلی میاد و ادامه میده .
اینجوری نبود ماجرا ؟
TLOU دقیقا همینی بود که گفتی یعنی بعد از U2 دو تا تیم شدن یکی از تیم ها تو 2 سال U3 رو ساخت (اون موقع به تیم امی و U3 میگفتن تیم اصلی) و تیم نیل و بروس میشه گفت در 4 سال TLOU رو ساختن ولی راجب U4 وقتی نیل و بروس پروژه رو تحویل گرفتن به گفته خودشون همه چیز رو از اول کوبیدن و ساختن (از داستان گرفته تا گیم پلی و ...) و 2 ساله تونستن پروژه U4 که خیلی هم سنگین بوده رو تموم کنن و گویا خیلی هم فشار رو تیم بوده برا اتمام پروژه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کسی راجب تریلر جدید صحبت نمی کنه کاملا مشخصه که گیم پلی بازی بسیار لذت بخشه اینا خودشونم فهمیدن که اصل جنس لست هست نه انچارتد فقط نکته منفی تریلر این بود که به وضوح گرافیک بازی افت کرده طوری که انگار قبلی ها روی ps5 اجرا می شدن این ps4 دیگه با این حال گرافیک عالیه اما فک برانداز یا فراتر از نسل خودش نیست یعنی کلا این نسل بازی گرافیک فک برانداز هر چی فکر می کنم نداریم هنوزم کراسیس 3 روی pc به نظرم گرافیکش از همه ی اینا بهتره مخصوصا برخی قسمت هاش

من با گوتی gow اصلا موافق نبودم با انچارتد هم همین طور اما با این بازی چرا به شدت هستم حالا بیاد بازی کنم باز بهتر می تونم نظر بدم فعلا زوده اما امسالم برای گوتی رقابت سختی با cyperpunk داره که اونم خیلی خفن می زنه سازندشم 1 بار گوتی در کارنامه داره.

• Smile
Reactions: milad2mars

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
کسی راجب تریلر جدید صحبت نمی کنه کاملا مشخصه که گیم پلی بازی بسیار لذت بخشه اینا خودشونم فهمیدن که اصل جنس لست هست نه انچارتد فقط نکته منفی تریلر این بود که به وضوح گرافیک بازی افت کرده طوری که انگار قبلی ها روی ps5 اجرا می شدن این ps4 دیگه با این حال گرافیک عالیه اما فک برانداز یا فراتر از نسل خودش نیست یعنی کلا این نسل بازی گرافیک فک برانداز هر چی فکر می کنم نداریم هنوزم کراسیس 3 روی pc به نظرم گرافیکش از همه ی اینا بهتره مخصوصا برخی قسمت هاش

من با گوتی gow اصلا موافق نبودم با انچارتد هم همین طور اما با این بازی چرا به شدت هستم حالا بیاد بازی کنم باز بهتر می تونم نظر بدم فعلا زوده اما امسالم برای گوتی رقابت سختی با cyperpunk داره که اونم خیلی خفن می زنه سازندشم 1 بار گوتی در کارنامه داره.
باشه :))

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
دوستان من وقتی میخوام بازیو پری‌اوردر کنم به ۶۰ دلار، حدود ۵ دلار تکس اضافه میکنه و پول کم میارم! اگر کسی پری‌اوردر کرده بگه ۶۰ دلار خریده یا حدود ۶۵؟
رو بازی‌های دیگه امتحان کردم تکس اضافه نمیکنه.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
یه ایده تخیلی بدم.
دینا باعث میشه جوئل کشته بشه. الی می‌خواد از دینا انتقام بگیره. جوئل تو بازی هم روح و تخیل الیه که رد داده.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
دوستان من وقتی میخوام بازیو پری‌اوردر کنم به ۶۰ دلار، حدود ۵ دلار تکس اضافه میکنه و پول کم میارم! اگر کسی پری‌اوردر کرده بگه ۶۰ دلار خریده یا حدود ۶۵؟
رو بازی‌های دیگه امتحان کردم تکس اضافه نمیکنه.
ایالات رو عوض کن ، من فلوریدام، چیز اضافه ای ازم نکرفت

• Like
Reactions: Z-fan and Version 7

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507

LOOOOOOL

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
نام
بابک
این دوستانی که راجع به حجم بازی های نسل ديگه صحبت میکنن يه تحقیقی انجام بدن درباره حجم بازی های xbox one x.نسل آینده برای هر بازی با کیفیت حتماً باید دویست سیصد گیگابایت دانلود انجام بدین.به دلیل هزینه هیچ وقت نمیان بازی رو چند دیسک یا بلو ری های شش لایه عرضه کنن.

• Like
Reactions: Jack cooper

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278

Attachments

• the-last-of-us-state-of-play-screen-08-ps4-us-24sep19.jpeg
    the-last-of-us-state-of-play-screen-08-ps4-us-24sep19.jpeg
    93.8 KB · مشاهده: 45
آخرین ویرایش: