PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
متوجه هستم چی میگی و قبول دارم
ولی نیل سر داستان شماره2 هم روند نرمالی رو نرفت و امکان داره برا شماره3 هم اینطوری عمل کنه(خیلی حفظ حس و اینا ملاک نیس براش)
+
منم امیدوارم ادامه پیدا نکنه ولی کلا بنظرم پایان شماره 2 میتونست تو همون پایان 3 اتفاق بیفته و تو شماره 2 اتفاقات اینقدر شدید و پشت سر هم رخ نمی داد ( جا داشت برخی مسایل رو بیشتر بسط میدادن .....اینطوری بازخورد منفی هم نمی گرفتن )

.

خیلی pace تندی داشت مراد ، اگر بازی دوم را فقط اختصاص میدادن به Abby - که پتانسیل زیادی برای رشد داشت - و قسمت سوم را میگذاشتن برای conclusion ، یه trilogy شاهکار ازش در میومد

• Like
Reactions: Sepi_60

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,021
دوستان راستی بازی تأیید شده برای PS5؟ یا میشه به نظرتون؟ دارم فکر می کنم بازیش نکنم دوباره، بذارم رو ps5 برم که تشنه تر هم شده باشم :D
فقط منم که میگم ای کاش خشونت بازی بیشتر میبود؟ :D نمیدونم پوستم کلفته یا نه ولی خشونتش آزارم نمیداد و انتظار داشتم آزار بده یکم.
بخاطر اینکه بازی گربه رو دمه حجله کشت، با اون بلایی که سر جول اومد اول بازی، بقیه اتفاقات خشن اش سوسول بازی بود :D
در ضمن بازی المان ترس هم بطور جدی اضافه کرده بود بعضی جاها Jump Scare می شد آدم. بخصوص اون پارت ـه Rat King از اون موقع که صداش اومد از پشت در..... تا وقتی کشتیمش من از جام پاشدم این شکلی بودم:
Profuse-Shedding-dog-1.jpg

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
کانال یوتوب Nolan North رکورد داره اسپید ران لست رو آورده یک سری مراحل لست 1 و 2 رو میره .
۱۱ دقیقه اولش رو دیدم، عاشق همین بازیم ... با اینکه کاملا تمرین و تکرار کرده بود ،، ولی باز هر دفعه یه اتفاق متفاوتی می افتاد ...

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,061
نام
AmiR

Wtf , فقط برام سواله چند درصدشون مثل این طرف هستن ...

فقط اون کامنت I don't care
یه گروه اینستایی داریم با چندتا دوستای فیزیکی (یعنی مجازی نیستن :D)
صرفا نمیدونم از سر حسادت یا لج بازی ، یا اینکه از همون ۸:۳۰ جمعه روز ریلیز من استوری گذاشتم که بازی رو شروع کردم،
میامدن عکس یوزر اسکور های منفی سایت متاکریتیک رو میذاشتن بهم میگفتن داری آشغال بازی میکنی! (حالا اصلا نمیدونستن چه داستانی پشتشه )
حالا اینو در مقابل منی که کنسولم کلا اوریجینال بازی میکنم، همش آنلاین و کلی بازی مولتی پلیر باهاش میزنم و بازی رو پیش خرید کرده بودم و اونایی که کلا هکی بازن داده بودن تازه دیزگان براشون بیرون هکی براشون بازی بریزه و تاکید هم کرده بوده که به اینترنت وصل نشید که بازی قفل میشه، میگفتن!
طرف دیز گان هکی ریخته بود ، میامد میگفت بهم دیزگان خداست!!!، لست چرته~X( یوزر اسکور ش ضعیفه! یا اون نظر استریمر احمق موج سوار رو فوروارد میکردن! آخه من دیدم هرچی جواب بدم توهین به شعور خودم و شاهکار ناتی داگه ، تهش گفتم گربه دستش به گوشت نمیرسه و اینا...
همینا حالا لولای در اونجا که هکی میریزه رو در میارن که کی بازی رو میریزی برامون!
کلا اینطور ادمای مریض همه جا هست،
مثل همین که گذاشتی، طرف هیچی نمیدونه از بازی ، فقط هیت میورزه! چته خب مشکلت چیه؟از جواب ش هم مشخصه چقدر منطقیه! میگه برام مهم نیست چی میگی، بازی چرته، باشه تو خوبی.
واقعا دلیل این همه نفرت چیه؟:-??

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
دوستان من هنوز بازی رو تهیه نکردم .سری یک که شاهکار بود .اینو پیشنهاد میکنین.چند ساعت گیم پلی داره

شما که بازی رو تهیه کردید و بازی کردید و دور از احساسات و تمایلات شخصی بنطرتون داستان بازی ضعیف بوده !

152002

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان داستان تهدیدات صدا پیشه یا بازیگر ابی چی هست؟

قبلا خود نیل دراکمن تهدید به مرگ شد و کلی فحش خورد و در ادامه لارا بیلی صداگذار Abby. البته دیروز که لارا عکس از توهین و تهدیدای ملت گذاشت تعداد به شدت بالایی از صنعت گیم و حتی چند مورد از سینما ازش حمایت کردن و حتی به ترند توئیتر هم تبدیل شد. لارا بیلی یکی از نمادهای صداگذاری هست تو دنیای گیم و چند مورد انیمه. من یه ویدئو توی یوتیوب میدیدم تمام کاراشو نشون میده حقیقتا گرخیدم :D
حالا جالبتر ازین حرکت انگری جو بود که اومد عین حرکت لارا رو طد برای جلب توجه. البته نمیگم برای مسخره کردن لارا بود اما خب ازونجایی که رگباری داره ویدئو میده و توئیت میزنه میشه گفت که نیاز به توجه بیشتری داره تو این شرایط :D

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
اتفاقا به نظر من خشونت بازی خوب بود . شاید اگه یکم بیشتر میشد مثل دوم فانتزی میشد .از نظر من که بعضی جاها مور مور کننده بود . به عنوان یکی که عاشق جزئیات دل و روده پاشی تو بازی هاست میگم کاملا لذت بخش بود . تیر انفجاری یا نارنجک رو هی استفاده کن و بعد برو دست گل ات رو از نزدیک ببین که لذت ببری مخصوصا تیر رو ول بده وسط دو سه نفر دابل تریپل کیل بگیر :D
نع خشونت زیاد که طبیعتا به سمت فانتزی بودن نمیره. خود دراکمن گفت میتونیم بازی‌هارو خیلی واقعی‌تر کنیم ولی اینطوری از بحث سرگرمی خارج میشن.(نمیدونم بحثش خشونت بود یا نه)
ولی میدونی کجاهاش خیلی آزارم داد؟
وقتی اون گوسفنده پرید بیرون و یهو سر له شده جول رو نشون داد و وقتی ته بازی الی کنار قایق بود و بازم یهو سر جول رو نشون داد که گاهی حتی تو واقعیت هم میاد جلو چشمم و عصبیم میکنه.
ولی خدایی از حق نگذریم کسی راجب قطع عضو بازی چیزی نگفت که فکر کنم رو دستش نداریم اصا :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
صرفا نمیدونم از سر حسادت یا لج بازی ، یا اینکه از همون ۸:۳۰ جمعه روز ریلیز من استوری گذاشتم که بازی رو شروع کردم،
میامدن عکس یوزر اسکور های منفی سایت متاکریتیک رو میذاشتن بهم میگفتن داری آشغال بازی میکنی! (حالا اصلا نمیدونستن چه داستانی پشتشه )
حالا اینو در مقابل منی که کنسولم کلا اوریجینال بازی میکنم، همش آنلاین و کلی بازی مولتی پلیر باهاش میزنم و بازی رو پیش خرید کرده بودم و اونایی که کلا هکی بازن داده بودن تازه دیزگان براشون بیرون هکی براشون بازی بریزه و تاکید هم کرده بوده که به اینترنت وصل نشید که بازی قفل میشه، میگفتن!
طرف دیز گان هکی ریخته بود ، میامد میگفت بهم دیزگان خداست!!!، لست چرته~X( یوزر اسکور ش ضعیفه! یا اون نظر استریمر احمق موج سوار رو فوروارد میکردن! آخه من دیدم هرچی جواب بدم توهین به شعور خودم و شاهکار ناتی داگه ، تهش گفتم گربه دستش به گوشت نمیرسه و اینا...
همینا حالا لولای در اونجا که هکی میریزه رو در میارن که کی بازی رو میریزی برامون!
مثل همین که گذاشتی، طرف هیچی نمیدونه از بازی ، فقط هیت میورزه! چته خب مشکلت چیه؟از جواب ش هم مشخصه چقدر منطقیه! میگه برام مهم نیست چی میگی، بازی چرته، باشه تو خوبی.
روزی که نیل دراکمن اومد گفت الی تنها کارکتر قابل بازیه همین جا هم کلی آدم اومدن فحش کشش کردن با شعار (وای اگر جوئل نباشد ، هیهات من الذله)...چه برسه به شبکه های اجتماعی...
حالا حساب کن اصلا نمی‌دونستن که چی سر جوئل میاد

و روزی هم که تریلر e3 2108 شد که دیگه ملت خشمگین مثل کامیکازه خودشون رو به هر چیزی مرتبط با پارت ۲ بود میکوبیدن ... و این داستان ادامه داشت تا انتشار بازی.... به عبارتی خیلی از اونهایی که از بازی بدشون اومده و میگن آشغاله و هیچ چیز خاصی نداره و گیم پلیشم هیچ فرقی با نسخه اول نکرده ، از خیلی وقت پیش تصمیم گرفته بودن که بدشون بیاد ... همون طور که میبینیم بازی نکرده از ترک دیوار بازی هم ایراد میگیرن

.................

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
قبلا خود نیل دراکمن تهدید به مرگ شد و کلی فحش خورد و در ادامه لارا بیلی صداگذار Abby. البته دیروز که لارا عکس از توهین و تهدیدای ملت گذاشت تعداد به شدت بالایی از صنعت گیم و حتی چند مورد از سینما ازش حمایت کردن و حتی به ترند توئیتر هم تبدیل شد. لارا بیلی یکی از نمادهای صداگذاری هست تو دنیای گیم و چند مورد انیمه. من یه ویدئو توی یوتیوب میدیدم تمام کاراشو نشون میده حقیقتا گرخیدم :D
حالا جالبتر ازین حرکت انگری جو بود که اومد عین حرکت لارا رو طد برای جلب توجه. البته نمیگم برای مسخره کردن لارا بود اما خب ازونجایی که رگباری داره ویدئو میده و توئیت میزنه میشه گفت که نیاز به توجه بیشتری داره تو این شرایط :D

یادمه صدا پیشه ی مایکا بل هم برای بازی رد دد٢ خیلی مورد هجمه و توهین قرار گرفت.

• Like
Reactions: barneysawyer

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
حالا من جاش نیست اینجا و نمیخوام دو تا بازی رو باهم مقایسه کنم و بکوبم. ولی دیز گان خودش نصف المان هاشو از لست برداشته بود و من سرجمع به زور یکمش رو رفتم اما لست طوری درگیرم کرد که برای بار دوم برم برای همین نسبت به دیزگان جایگاه بالاتری داره برام اون ها هم احتمالا سر شباهت های نسبی و انحصاری بودنش اون رو تو سر لست کوبیدن . مردم دیوونه ان . دراکمن این حرکت های تعصبی رو خوب نقد کرده بود .
ولی با این تفاصیر لست یکی از بازی های مهمه . یعنی خود کیفیت بالای داستان و تاثیری که برخیلی ها گذاشت به کنار . کمتر بازی این سال ها این قدر در فضای مجازی جنگ و جدل و دوگانگی بین مردم راه انداخته باشه . این آدم ها رو نباید جواب بدی چون تکلیفشون روشنه و هر جا لازم باشه از یک جای بز هم فکت در میارن برا کوبیدن . یک جا پاش بیفته رو همون متا قسم می خورن و میگن یوزر اسکور مفت نمی ارزه . یک جا برعکس یک جا هم کلا جفتشو می کوبن .این مردم کلا همینن. همین خارجی ها که می کوبن هم آخرش باز میان می گن چرا . قضیه گیم آو ترونزه . آخرش کاملا به ساز مردم رقصیدن و داستان رو مطابق میل اون ها جلو بردن خودشون شاکی بودن . یا استاروارز که فن فوریت شد باز خیلی ها شاکی بودن .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AM!R and kourosh rm

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر