PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
به نظرم پشت یه پوششی از مظلومیت قایم شده بودن تو این ویدیو که کرانچ رو حتی سفیدشویی کرده بودن واسه خودشون انگار کلا همه دنیا جمع شده بودن ناتی داگ رو بزنن و یه جور فرار به جلو میدونم این حرکتو (نظر شخضیمه و امیدوارم گارد نگیرید جلوم خودم با لست زندگی کردم)

به شخصه مستندی که واسه ساخت گاد 2018 بود رو بیشتر پسندیدم.

دیگه به صریحترین شکل ممکن توی مستند اعتراف کردن به کرانچ و اشتباهاتشون در این مورد. بنابراین واقعا سفید شویی رو نمیتونم بپذیرم..

بهرحال واقعیت اینه که هرچه بزرگتر میشی، دشمن بیشتری پیدا میکنی. که هرکدوم هم دلایل خودشون رو برای دشمنی دارند. واقعا هم همه جوره اذیت کردند ND رو.. بنظرم این حق طبیعیشه که حالا از تریبونی که داره برای دفاع از خودش استفاده بکنه.

Adelkh

کاربر سایت
Mar 29, 2015
25
دیگه به صریحترین شکل ممکن توی مستند اعتراف کردن به کرانچ و اشتباهاتشون در این مورد. بنابراین واقعا سفید شویی رو نمیتونم بپذیرم..

بهرحال واقعیت اینه که هرچه بزرگتر میشی، دشمن بیشتری پیدا میکنی. که هرکدوم هم دلایل خودشون رو برای دشمنی دارند. واقعا هم همه جوره اذیت کردند ND رو.. بنظرم این حق طبیعیشه که حالا از تریبونی که داره برای دفاع از خودش استفاده بکنه.
منطقی بود صحبتت
فکر کنم هنوز دلخورم از اتفاق اول بازی و دلم صاف نشده باهاشون

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
دوستان نسخه ریمستر نسبت به نسخه عادی بازی چقدر پیشرفت داشته ؟؟
واقعا ارزش خرید داره یا نه ؟ مراحل جدیدی به بازی اضافه شدن ؟ و اینکه تروفی های بازی تغییر کرده یا نه ؟؟
ممنون میشم پاسخ بدید​
سه تا دلیل خوب را خریدن
1، لودینگ
2، پلات کردن دوباره،
3، بخش no return

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
ببین آدمو به چه کارهایی مجبور می کنیدا :D :

1- تیر ابی خطا میره و میخوره به کنار چشم تامی و به مغز، ملاج یا کاسه سرش برخورد نمیکنه :

View attachment 329003

2- وقتی که تامی میاد به دیدار دینا و الی تو مزرعه کاملا رد گلوله مشخصه و کاملا معلومه که از کنار چشم و گونه تامی رد شده گلوله.

View attachment 329004

دیگه نمیدونم چطور میشه از این واضح تر قضیه رو شکافت و توضیح داد.....ای کاش شماها که اینقدر ایرادای عجیب غریب از بازی میگیرید، برای پاسخ گرفتنتون هم اندکی وقت میذاشتین.

.
سلام. من نمیدونم این کجای بازی هست ولی یک اسپویلری چیزی نباید میذاشتید؟:| من تازه میخواستم بازی رو بخرم:|

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
سلام. من نمیدونم این کجای بازی هست ولی یک اسپویلری چیزی نباید میذاشتید؟:| من تازه میخواستم بازی رو بخرم:|
من تو اسپویلر گذاشتم پستمو ولی خداییش بعد 4 سال که از انتشار بازی میگذره اسپویل دیگه معنی خاصی نداره.
قبل پست من هم کلی ادم در مورد این موضوع صحبت کردن - یعنی همه اونها هم باید تو اسپویلر صحبت کنن بعد 4 سال ؟ :D

.

آخرین ویرایش:

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
سه تا دلیل خوب را خریدن
1، لودینگ
2، پلات کردن دوباره،
3، بخش no return

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
میخوام بدونم تروفی ها دقیقا همون تروفی های سابقه یا تغییر کرده ؟

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
من تو اسپویلر گذاشتم پستمو ولی خداییش بعد 4 سال که از انتشار بازی میگذره اسپویل دیگه معنی خاصی نداره.
قبل پست من هم کلی ادم در مورد این موضوع صحبت کردن - یعنی همه اونها هم باید تو اسپویلر صحبت کنن بعد 4 سال ؟ :D

.
داداش نسخه ریمستر تازه اومده :-? ولی بازم بذارید تو اسپویل خداییش من که توی گوگل واسم
مردن جوئل
اسپویل شد این هم که شما نوشتی شد نورعلی نور:D

• Like
Reactions: FERYGAMER

Adelkh

کاربر سایت
Mar 29, 2015
25
داداش نسخه ریمستر تازه اومده :-? ولی بازم بذارید تو اسپویل خداییش من که توی گوگل واسم
مردن جوئل
دادا گوگل چیه دو ماه قبل اومدن بازی لیک شد این قضیه همه فهمیدن

• Sad
Reactions: Anakin

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,105
نام
آرمان
میخوام بدونم تروفی ها دقیقا همون تروفی های سابقه یا تغییر کرده ؟
همونه. اگه سیو نسخه 4 رو هم داشته باشی و اینجا لود کنی، تروفی هایی که اونجا باز کردی هم اینجا باز میشه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
مردن جوئل
اکثرا براشون اسپویل شد همون اول تو خیلی شانس آوردی تا الان در امان بودی :D
بی خیال چیزی رو از دست ندادید . حتما بخر و ازش لذت ببر.
من سر ASSASSIN'S CREED UNITY موقعی که تصادفی مرگ الیزه تو یوتیوب برام اسپویل شد فهمیدم که اگه داستان یه بازی خیلی برام مهمه توی نت اصلا چیزی در موردش نبینیم و نخونم تا اینکه استوریشو تموم کنم .

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Anakin

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
اکثرا براشون اسپویل شد همون اول تو خیلی شانس آوردی تا الان در امان بودی :D
بی خیال چیزی رو از دست ندادید . حتما بخر و ازش لذت ببر.
من سر ASSASSIN'S CREED UNITY موقعی که تصادفی مرگ الیزه تو یوتیوب برام اسپویل شد فهمیدم که اگه داستان یه بازی خیلی برام مهمه توی نت اصلا چیزی در موردش نبینیم و نخونم تا اینکه استوریشو تموم کنم .
اونکه اره اما یهو بفهمی توی بازی حس دیگه ای داره:D
والا من اصلا نمی خواستم چیزی بخونم یه چیزی سرچ کردم بعد دیدم توی سوال های کوفتی گوگل در این مورد نوشتن:D

• Like
Reactions: king of north

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر