The Last Guardian همچنان تحت نظارت Ueda در حال ساخت است

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
به نام خدا

اقای Fumito Ueda اخیرا در وبسایت شخصی خود به گیمران این اطمینان را داد که روند توسعه و ساخت The Last Guardian همچنان ادامه دارد و او نیز به صورت ازاد در حال کار بر روی بازی است.
«برخی از شما شما شاید شنیده باشید که مدتی پیش من Japan Studio را ترک کردم تا بتوانم ایده ها و احساسات خلاقانه خود را دنبال کنم» در ادامه افزود « با این وجود من همچنان بصورت ازاد مشغول کار بر روی The Last Guardian هستم. در حالی که مدت هاست کار بر روی The Last Guardian ادامه دارد، همچنان بازی تحت نظارت من و توسط یک تیم فوق العاده با استعداد در حال توسعه است.»
«این خواست من بود تا بتوانم در کنار ساخت این بازی، کار بر روی عناوین تازه با چشم اندازی نو را شروع کنم. هنگامی که من به احساسات خودم به عنوان یک خالق گوش دادم مشتاقانه منتظر شدم تا ببینم مرا به کجا خواهد برد و صمیمانه از شما تشکر میکنم بابت حمایت هایتان در طول این تغییر و تحولات»
همچنین در مورد تاریخ انتشار بازی گفت «این به تصمیم سونی وابسته است و من نمیتوانم دخالت کنم» وی همچنین در مورد تاریخ عرضه گفت « منتظر یک خبر رسمی باشید»

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
امیدوارم لب به سخن گشودنش بعد از این همه مدت و وعده "منتظر یک خبر رسمی باشید" بی ربط به ایونت 20 فبریه سونی نباشه .

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
امیدوارم لب به سخن گشودنش بعد از این همه مدت و وعده "منتظر یک خبر رسمی باشید" بی ربط به ایونت 20 فبریه سونی نباشه .

اتفاقا دیروز خواستم تو تاپیکش بگم شاید فقط میخوان یه سری خبر در مورد ویتا و همین بازی بدن ولی حس تایپش نبود بیخیال شدم:d
یعنی میشه TLG تبدیل به تایتل خدافصی PS3 بشه
crying1.gif
:x

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
احساس میکنم TLG همین امسال عرضه میشه و یه پایان با شکوه برای PS3 هست. امیدوارم واقعاً همین طور باشه و بعد از این همه مدت انتظار یه بازی پرفکت تحویل طرفدارها بدن. اگرم 20 فوریه ازش خبری نشد به احتمال زیاد تو E3 نمایش ازش هست.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
احساس میکنم TLG همین امسال عرضه میشه و یه پایان با شکوه برای PS3 هست. امیدوارم واقعاً همین طور باشه و بعد از این همه مدت انتظار یه بازی پرفکت تحویل طرفدارها بدن. اگرم 20 فوریه ازش خبری نشد به احتمال زیاد تو E3 نمایش ازش هست.

وای نگو
129fs4252631.gif

یه زیر نویس میشه ارائه کنید دلیل این همه خنده رو بدونیم!؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
جای این که خبر در مورد بازی گفته بشه فقط میان میگن بازی هنوز داره ساخته میشه :|
حالا خوبه مثل Duke Nukem که همه سالها منتظرش بودند تبدیل به یک افتضاح بشه

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
یه زیر نویس میشه ارائه کنید دلیل این همه خنده رو بدونیم!؟
فشار و سوزش تا دمای 250 هزار درجه سانتی گراد که با یخ های کل سیاره مریخ هم خنک نمیشه .....

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
حالا خوبه مثل Duke Nukem که همه سالها منتظرش بودند تبدیل به یک افتضاح بشه
:|
تبدیل به افتضاح بشه شما چیزی به دست میاری !؟!؟!؟!؟!

Diablo III اونچیزی که ملت انتظارش رو داشتن نشد کسی چیزی به دست آورد!؟ :|

فشار و سوزش تا دمای 250 هزار درجه سانتی گراد که با یخ های کل سیاره مریخ هم خنک نمیشه .....
:-??
احتمالا واسه ps4 هست
yahoo_2.gif

نــــُــــــیچ:D

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
7-6 ساله منابع و وقت سونی رو حروم کردن اینها با ایده‌های که نمیشه ازش بازی در اورد.
اره با ایده هایی مثل ICO و SOC که جز برترین بازی های تاریخ هستند و به هیچ وجه نمیشد ازشون بازی ساخت . سونی هم مغز خر نخورده و صد در صد از بنده و شما بیشتر می دونه برای چه چیزی سرمایه گذاری کنه . صد در صد چیز هایی در بازی دیدند که ترجیح دادند بیشترین سرمایه و وقت رو براش بگذارند .

پ.ن : واقعا قبلا ادم ترول ها رو میخوند لذت میبرد چون بیشترین دقت و فان رو توش بکار میبردند اما جدیدا همه ناشی و ....

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
ایول این بهترین خبر چند وقت اخیر گیم بوده برای من ...

همیشه میگفتم بدون Ueda و ایده ها و افکار فوق العادش بازی چی میشه .... ولی الان کاملا خیالم راحته و منتظر به شاهکار میشم ... امیدوارم یه پایان با شکوه برای ps3 باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر