Multi Platform The Elder Scrolls Online

سازنده
Zenimax Online
ناشر
Zenimax, Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
THE ELDER SCROLLS : ONLINE

PC - PS4 - Xbox One

ویدیو های بازی :
لینک
با *** نیگاه کنید.

بدون شک سری elderscrolls سلطان بازی های ژانر rpg بوده و حالا بعد از 5 سری شرکت bethesda میخواد عنوانی رو که شامل تمام content های سری های قبلی و تمام lore های داستان رو میشه رو به عنوان یک بازی Online RPG اراعه بده.

سطح(نقشه) بازی تمام tamriel معرفی شده و با آپدیت های بعدی گسترده تر هم میشه.

قسمت های داخل خط فیروزه ای برای ساخت تایید شدند.
قسمت های زرد رنگ بازی THE ELDER SCROLLS V : Skyrim بودند.
قسمت های نارنجی رنگ بازی THE ELDER SCROLLS IV : Oblivion بودند.
قسمت های آبی رنگ بازی THE ELDER SCROLLS III : Morrowind بودند.
قسمت های قرمز رنگ بازی THE ELDER SCROLLS II : daggerfall بودند.
قسمت های سبز رنگ بازی THE ELDER SCROLLS : Redguard بودند.
قسمت های صورتی رنگ مربوط به DLC ی dragonborn و DLC ی bloodmoon بودند.

نقشه بازی:

1362177765051.jpg

story-heading.jpg
زمان جنگ و آشوب فرا رسیده! ارتش ریونتاس و ارواح تاریکی در هر گوشه ی تمریل آشکار میشن. زمستان سردتر میشود و قحطی شده. مردم و عارفان با کابوس ها و عذاب گرفتار شدند.
چهار سال پیش . در تاریخ
2E 578
یک انفجار بزرگ جادویی در شهر امپراطوری پس لرزه هایی ایجاد کرد که در سرتاسر نیرن جاری شد.
اکثر جادوگران یا مردند یا دیوانه شدند. اعجوبه های ترسناک و ابر قدرت از اوبلیوین .همان دیدرا ها در تعدادی بزرگتر از همیشه ظاهر شدند . برج های صورت فلکی بزرگ انقدر بزرگ و غول پیکر شدند که آسمان شب را تحت سلطه خود در اوردند!

story-coldharbor.jpg

حالا مولگ بال (یکی از خدایان بزرگ و قدرتمند دیدرا) شاهزاده ی سلطه و بردگی نقشه ی خود را شروع میکند!
مجریان تاریک او .گردابهای جادوی شیطانی. سد بین دنیا ها را ضعیف میکند و خطری را تهدید میکند که باعث یکی شدن دو دنیای نیرن و ابلیوین میشود! همان کابوس جهنم

story-monsters.jpg

در میان اشوب و هرج و مرج . سه اتحاد رقابت میکنند برای گرفتن کنترل شهر امپراطوری و برج سفید/طلایی .هایراک . سنتینل. اورسینیم (نام قسمت هایی از تمریل) یکی میشوند .متحد به رهبری پادشاه بزرگ در ویرست!
ولن وود و السور (نام قسمت هایی از تمریل) اتحادی را با سامرست (نام قسمتی از تمریل) تشکیل دادند و بلک مارش و موروویند و اسکایریم (نام قسمت هایی از تمریل)با نیرو های خود به یک اتحاد سر سخت پیوستند!
پیمان دگر فال – قلمرو الدمیر – عهدنامه ی ایبن هارت (نام اتحاد ها یا فکشن ها)
سه ارتش اماده میشوند علیه امپراطوری و در مقابل یکدیگر برای گرفتن شهر امپراطوری و برج سفید/طلایی از چنگ نیرو های تاریک اوبلیوین.

تا کجا میتوانید پیش بروید؟!

*مانند اسکایریم و اوبلوین تمام npc ها صدا گزاری شده اند.

*از اونجایی که سیستم npc ها (مثل صبر کردن تو بازی تا npc از خواب بیدار شه کوئیست بده)بدر بازی MMO نمیخوره , بازی از Radiant AL استفاده نمیکنه.
جزئیات هنوز مونده تا فاش بشه اما سیستمی که در بازی طراحی شده مشکلات زمانی رو برای بازیکنانی که نمیتونن در زمان مشخصی بازی کنند حل میکنه.
مثل تغییر دادن موقیعت دیگه رو زمان سرور تائثیر نداره و با استفاده از سیستم phasing کشتن و یا نجات دادن یک npc رو بازی پلیر های دیگه با اون تائثیر نمیزاره.
(احتمالا برای کوعیست هایی که world رو تغییر میدن هم همین کارو کردن.)

یکی از soundtrack های بازی به نام Beauty of Dawn ریلیز شد که توسط Malukah خوانده شده ,
این نسخه اصلی هستش. ترجمه tamriel که از به یک زبان باستانی nirn هستش میشه dawn's beauty یا همون Beauty of Dawn.

88a8791fd6f267c66ec1f89fc4250d7f.jpg

DOWNLOAD DIRECT LINK

ma yek guild irani tashkil dadim k dar in bazi iraniyaro dore ham jam konim!nahveye join shodanesh momkene sakht bashe k bekhayn peyda konin!behtarin ravesh ine k leader guild k id steam:Dash Akol hast ro add konid bad ba hamahangi ba leader ozv shavid!agar ham tonestid az khode game ghesmat guild find guild maro peyda konid esme guild :Persian-Kings hast!va sharte ozviyat dashtane yek hero az alliance dagger fall hast!etelaat lazem va monaseb baraye start b dostane taze vared dade mishe va ta had emkan beheshon dar lvl up komak mishe!ma pirozi ro mikhaym ba ham to in guild tajrobe konim!harkasiham biyad ghadamesh ro cheshm!ma ham ta tash bahashim!

Last edited by a moderator:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,555
سلام یه سوال
برای این بازی باید ماهیانه پول پرداخت کرد؟
این فی ماهیانه برای چی هستش؟
نه نیازی نیست. اون برای eso plus هست که یه سری قابلیت ها بهت میده.میتونی eso plus رو گوگل کنی کامل توضیح میده.

• Like
Reactions: agh515

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
سلام،
بازی جز ماموریت های داستانی حالت pvp یا pve و بقیه حالت های مرسوم بازی های انلاین مثل جی تی ای انلاین یا رد دد انلاین رو داره؟

GreatLord

کاربر سایت
Jul 18, 2012
92
نام
shayan
سلام دوستان میشه راهنمایی کنید این بازی رو چجوری دانلود کنم؟ حتما باید از استیم بخرمش؟؟ بعد من یه حساب دارم تو استیم بهم گفتن یه حساب اصلی هم باید تو استیم بخرم درسته؟؟راهنمایی کنید ممنون

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
سلام دوستان میشه راهنمایی کنید این بازی رو چجوری دانلود کنم؟ حتما باید از استیم بخرمش؟؟ بعد من یه حساب دارم تو استیم بهم گفتن یه حساب اصلی هم باید تو استیم بخرم درسته؟؟راهنمایی کنید ممنون
سلام تحت استیم خریدی یا لانچر؟
از استیم بخری بعدن میتونی راحتر براش پلاس اینها بگیری
اخری رو متوجه نشدم تو استیم بخر تو خود سایت الدر هم یه اکانت بساز ایدی اینها تو تغییر بدی

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,555
سلام دوستان ، کسی هست رو ps4 بازی کنه بگه فیلتر هست یا نه ؟ دی ال سی جدیدش blackwood داره میاد میخوام بازی رو بخرم.
تا ۲ یا ۳ ماه پیش رو ps4 بازی میکردم فیلتر نبود ، این ۲ ماه اتفاقی افتاده یا نه رو نمیدونم.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,555
هم eso هست هم world of warcraft و هم Guild Wars 2 و هم Final Fantasy . شما اول بگو معیار و خواسته شما برای یه بازی MMO چی هست. PvP یا PVE ؟ و اینکه چقدر وقت میخوای بزاری تا بشه بهتر راهنمایی کرد.البته باید یه سری استریم و اینا نگاه کنی با حوصله که ببینی به کدوم علاقه پیدا میکنی چون برای MMO خیلی قرار هست وقت بزاری.

• Like
Reactions: reza51

Emad.slt

کاربر سایت
Jul 26, 2018
16
اگه میتونستم هزینه کنم یه راست میرفتم سراغ wow ولی نمیشه.فاینال هم مثل اون شارژ ماهیانه میخواد.میخوام بیشتر pve باشه البته pvp هم داشته باشه.فیلم هم زیاد دیدم چیزی دستگیرم نشد.نمیخوام روزانه زیاد بازی کنم اما احتمالا در طول مدت زیاد بازی کنم.تعداد پلیرها هم مهمه بازی دد نباشه.از همه مهم تر توکسیک هم نباشه خیلی حساسم روش ،دوست دارم کامیونیتی دوستانه باشه.گیمپلی هم که نیاز به گفتن نیست.ممنون

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,555
اگه میتونستم هزینه کنم یه راست میرفتم سراغ wow ولی نمیشه.فاینال هم مثل اون شارژ ماهیانه میخواد.میخوام بیشتر pve باشه البته pvp هم داشته باشه.فیلم هم زیاد دیدم چیزی دستگیرم نشد.نمیخوام روزانه زیاد بازی کنم اما احتمالا در طول مدت زیاد بازی کنم.تعداد پلیرها هم مهمه بازی دد نباشه.از همه مهم تر توکسیک هم نباشه خیلی حساسم روش ،دوست دارم کامیونیتی دوستانه باشه.گیمپلی هم که نیاز به گفتن نیست.ممنون
آدرس هایی که دادی شما رو به سمت ESO میبره.خودم پیشنهادم wow هست ولی واقعا با این قیمت game card برای خودمم سخته دوباره سراغش برم با اینکه خیلی دوست دارم و یه دهه زندگیم پاش رفت. ESO هم پلیر فعال زیاد داره هم مدام براش DLC میاد و حالا حالاها آینده داره.تنها مشکل ESO هزینه پای DLC هاش هست.

Emad.slt

کاربر سایت
Jul 26, 2018
16
آدرس هایی که دادی شما رو به سمت ESO میبره.خودم پیشنهادم wow هست ولی واقعا با این قیمت game card برای خودمم سخته دوباره سراغش برم با اینکه خیلی دوست دارم و یه دهه زندگیم پاش رفت. ESO هم پلیر فعال زیاد داره هم مدام براش DLC میاد و حالا حالاها آینده داره.تنها مشکل ESO هزینه پای DLC هاش هست.
خیلی ممنون مرسی پس در اسرع وقت میرم سراغش ببینم چجوره.عیدتم مبارک.به امید روزیکه بتونیم با واحد پولی خودمون بازی بخریم:)

• Love
  • Like
Reactions: Rohshen and reza51

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
سلام
دوستان کسی هست که بخواد تازه شروع کنه این بازی رو که باهم دیگه بریم؟

من چند روزه خریدم رو استیم نسخه ESO Greymoor رو. خودم نزدیک به 10 ساعت بازی کردم فقط ولی دنبال یار می گردم.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام دوستان ببخشید اینجا سوال میکنم کسی بازی رو روی Xbox one داره.؟؟؟ الان 3 روز هست نه میتونم به سرورای اروپا وصل بشم نه آمریکا..!! دقیق بعد از 3 سال این اتفاق افتاده خیلی خیلی عجیبه ..!!! تا بحال حتی یکبار هم اینطور نشده بود..!!!! ارور 301 میده که میگه نمیشه به سرورهای بازی وصل شد...!!!! کسی هست که بازی کنه روی xbox one بتونه یه راهنمایی کنه به من.؟؟؟

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
سلام دوستان ببخشید اینجا سوال میکنم کسی بازی رو روی Xbox one داره.؟؟؟ الان 3 روز هست نه میتونم به سرورای اروپا وصل بشم نه آمریکا..!! دقیق بعد از 3 سال این اتفاق افتاده خیلی خیلی عجیبه ..!!! تا بحال حتی یکبار هم اینطور نشده بود..!!!! ارور 301 میده که میگه نمیشه به سرورهای بازی وصل شد...!!!! کسی هست که بازی کنه روی xbox one بتونه یه راهنمایی کنه به من.؟؟؟
فعلان فیلتر شده معلوم نیست از این طرف هست یا اونطرف

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر