The Dishwasher: Vampire Smile | PC

The Dishwasher: Vampire Smile

Developer: Ska Studios
Publisher: Microsoft Game Studios
Platforms: Xbox 360 (XBLA), Microsoft Windows
Genre: Side-scroller, beat 'em up, hack and slash
Release Date: TBA 2013

درود
بعد از پورت غیر رسمی این بازی موفق Xbox Live Arcade توسط یک هکر روس، تیم سازنده و Microsoft Studios تصمیم به عرضه پورت رسمی بازی گرفته‌اند.
تاریخ عرضه هنوز قطعی نشده ولی احتمالا در همین سال میلادی عرضه میشه
با رسیدن خبرهای جدید آپدیت میشه...

آخرین ویرایش:

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
اون نسخه پورت شده رو دانلود کردم، ولی فقط ساپورت کنترلر 360 داشت و واسه بازی با کیبورد باید emulator استفاده میشد که توی حوزه اطلاعات من یکی نبود :d
به به آقا کیان، بیشتر بیا تو بخش PC :bighug:
باشه :d

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
اقا اگه خبر جدیدی هست دوستان مرحمت کنن.
اون پورت غیر رسمی ارزش بازی کرن داره؟کار موفقی هست توصیه میشه؟من تو سایتای فارسی لینک دانلودش رو ندیدم.

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
قرار بود تابستان پارسال عرضه‌اش کنند اما تا الان که یه دونه خبر جدید هم نیومده. ظاهرا این مسئله نسخه PC رو گفتن که اون هکر روس رو از ادامه کارش دلسرد کنند:d

این پاسخ رو یکی از اعضای تیم سازنده به این سوال که نسخه PC چی شد (مال یک ماه پیش)
It’s still coming, albeit a bit slow. While James has been working on Salt, I am working on the Vampire Smile port. It’s my opinion creatives should be allowed to work on what they are passionate about, otherwise you get a sub-par product. We’ll keep working. It’s not over yet.

ظاهرا فقط یک نفر داره روی پورت بازی کار میکنه که معمولا طول میکشه (مثلا Dust: An Elysian Tail ساخت نسخه PCـش 6 - 7 ماه طول کشید) و وقتی با بی‌میلی هم همراه باشه خیلی بیشتر طول میکشه:d الان حدود 16 ماه از زمان تایید نسخه PC میگذره. به نظر من تایید نسخه PC یه واکنش خیلی سریع و عجولانه به عمل اون هکر روسی Barabus بود و نسخه PC تو برنامه‌شون نبود. حالا هم بعد این همه مدت هنوز میگن در حال ساخته. احتمالا 2016 - 2017 میاد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر